Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu pagaliau ir aš padariau sloiką džiovintų biggrin.gif džiovinau 20 val, dieną prie 90'C, nakčiai palikau 70'C, mažesni labiau padžiūvo, didesni normaliai, bet įmerkus į verdantį actą apminkštėjo kažkiek. Gavosi puslitriukas, bet sugrūdau jau, čia iš 2 skardų.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 08 23, 23:50)
nu pagaliau ir aš padariau sloiką džiovintų biggrin.gif  džiovinau 20 val, dieną prie 90'C, nakčiai palikau 70'C, mažesni labiau padžiūvo, didesni normaliai, bet įmerkus į verdantį actą apminkštėjo kažkiek. Gavosi puslitriukas, bet sugrūdau jau, čia iš 2 skardų.

ogo kiek ilgai džiovinote ir nemažoje temperatūroje g.gif įdomu kokio dydžio tos skardos ,kiek kg pomidorų sutalpinote,nes man iš dviejų gavosi tik du mini stiklainiukai smile.gif
Atsakyti
2.5 kg pomidoru, dziuvo dvi skardos, dziovinau 65 laipsniu orkaiteje nuo ryto iki vakaro rolleyes.gif , dar karsti, ka tik is puodo, du stiklainiukai po 220 ml 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReginaV @ 2013 08 23, 08:05)
Kokia jūsų džiovyklė ir kiek kg telpa?  4u.gif

Nebrangi,nepamenu pavadinimo,dabar Senukuose akcija,tai pasiėmiau.Net nežinau kiek tiksliai sudėjau pomidorų,bet dariau per du kartus,ir nevisus padėklus pripildžius.Bet irgi ilgai džiovinosi,kažkur 10h.Vėliau įkelsiu foto parodyt,kas gavosi bigsmile.gif Bet esmė,kad negaliu atsidžiaugti ja(džiovykle) smile.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 23, 18:09)
gal pagal tokį ,pernai dariau tai visai nieko  mirksiukas.gif

Ir aš šią dariau,nepasakyčiau,kad labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 24, 08:53)
ogo kiek ilgai džiovinote ir nemažoje temperatūroje  g.gif įdomu kokio dydžio tos skardos ,kiek kg pomidorų sutalpinote,nes man iš dviejų gavosi tik du mini stiklainiukai  smile.gif

bet kai čia pasiskaičiau, kad laiko atidarę orkaitę tai ir aš laikiau gal pusę laiko, manau temperatūra buvo žemoka. 2 skardos tai per visą orkaitę, na standartinės tokios.... pomidorus dėjau gan arti vieną prie kito, kai kurie buvo jau gerokai padžiuvę, kiti dar šiek tiek sulčių turėjo. O kiek kg, aš net nematavau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 24 rugpjūčio 2013 - 10:46
QUOTE(mylimuke @ 2013 08 24, 11:46)
bet kai čia pasiskaičiau, kad laiko atidarę orkaitę tai ir aš laikiau gal pusę laiko, manau temperatūra buvo žemoka. 2 skardos tai per visą orkaitę, na standartinės tokios.... pomidorus dėjau gan arti vieną prie kito, kai kurie buvo jau gerokai padžiuvę, kiti dar šiek tiek sulčių turėjo. O kiek kg, aš net nematavau...

tai tie kur sulčių turėjo tikrai neišdžiuvo g.gif
Atsakyti
Ponios mielos ponios, Ka toookio faino galeciau pasigaminti is geltonuku vysninuku?
Kazkoki gal idomesni receptuka kas saugo?
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 08 24, 09:07)
2.5 kg pomidoru, dziuvo dvi skardos, dziovinau 65 laipsniu orkaiteje nuo ryto iki vakaro rolleyes.gif , dar karsti, ka tik is puodo,  du stiklainiukai po 220 ml 4u.gif


koks grožis wub.gif nom nom nom biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(BonusGirl @ 2013 08 24, 12:07)
Ponios mielos ponios, Ka toookio faino galeciau pasigaminti is geltonuku vysninuku?
Kazkoki gal idomesni receptuka kas saugo?


Pernai marinavau įprastai, o gale į kiekvieną bonkutę įdėjau po cinamono lazdelę. Skonio reikalas, man labai patiko, vaikams ne rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 27 rugpjūčio 2013 - 09:56
QUOTE(Agniska @ 2013 08 24, 08:13)
Nebrangi,nepamenu pavadinimo,dabar Senukuose akcija,tai pasiėmiau.Net nežinau kiek tiksliai sudėjau pomidorų,bet dariau per du kartus,ir nevisus padėklus pripildžius.Bet irgi ilgai džiovinosi,kažkur 10h.Vėliau įkelsiu foto parodyt,kas gavosi bigsmile.gif Bet esmė,kad negaliu atsidžiaugti ja(džiovykle) smile.gif
Ir aš šią dariau,nepasakyčiau,kad labai patiko rolleyes.gif

įdomu vis dėlto kaip vadinasi ji, svajoju apie džiovyklę, gal ir kaina prieinama būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 08 27, 16:09)
įdomu vis dėlto kaip vadinasi ji, svajoju apie džiovyklę, gal ir kaina prieinama būtų  ax.gif

Va ši mano,ir dar galima prie šios dasipirkti papildomai padėklus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 27 rugpjūčio 2013 - 16:34
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 12, 06:12)
As pomidorus marinuoju bulgarisku agurku marinatu:
1 litras vandens
2(be kaupo) saukstai druskos
4(be kaupo) saukstai cukraus
9 saukstai acto.
Zali skiriasi tuom, kad po marinavimo islaiko toki traskuma kaip agurkai, o prinoke-tezta is stiklainio jau istraukti doh.gif Stengiuosi marinuoti vos vos paraudusius, kietus. Pernokusius pomidorus naudoju geriau visokioms makalynems.

Ar cia marinatas toks?Pomidorus sudeti i stiklainius ir uzpilti verdanciu marinatu ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2013 08 27, 17:33)
Va ši mano,ir dar galima prie šios dasipirkti papildomai padėklus thumbup.gif


Kokia faina ir nebrangi, noriu rolleyes.gif Įdomu, reikia išsiaiškinti, kiek kg daugmaž telpa
Papildyta:
QUOTE(delfinarija @ 2013 08 27, 20:50)
Ar cia marinatas toks?Pomidorus sudeti i stiklainius ir uzpilti verdanciu marinatu ar ne? smile.gif


Aš taip darau, sudedu į stiklainius ir užpilu verdančiu marinatu 4u.gif

Mamos, kodėl pomidorai skilinėja??? Gal ką neteisingai darau? doh.gif
user posted image

Atsakyti