Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mylimuke @ 2013 08 22, 22:20)
o jūs visos, kur džiovinot pomidorus, tai ir laikėt visą laiką pravertą orkaitę?  g.gif  juk šiluma išeina mastau.gif

visada buvo uždaryta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 08 22, 22:20)
o jūs visos, kur džiovinot pomidorus, tai ir laikėt visą laiką pravertą orkaitę?  g.gif  juk šiluma išeina mastau.gif


gal kai elektrines orkaites su ventiliatoriumi, tai gal nereikia praverti g.gif oras , dregme cirkuliuoja

pas mane dujine orkaite, tai laikau praverus plysiuka ( ikisus vyno kamsti) , kad isgaruotu dregme, kitaip issitroskintu savo sultyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 08 22, 21:20)
o jūs visos, kur džiovinot pomidorus, tai ir laikėt visą laiką pravertą orkaitę?  g.gif  juk šiluma išeina mastau.gif

Taip visada praverta, uzsukama stiklainiu dangtuka prispaudziu tarp dureliu, tarpukas nedideles, kad iseitu dregme, o vintiliatorius ijungtas, kad karsta ora paskirstytu tolygiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 08 22, 18:48)
Regina, deja tikrai neisdziovinti pomidorai cool.gif


cray.gif gal šaldytuve laikyti? Pirmą kartą džiovinu, nieko man nesigauna cray.gif

Vakar dariau antrą porciją, apie 7 val. prie 80 laipsnių, pravėrus orkaitę. Į 700 ml bonkutę sutilpo 3,5 kg, išdžiūvo kur kas geriau nei pirmi, nuotraukos dabar su savim neturiu, gal vakare iš namų įkelsiu. Ir šian bandysiu paskutinį kartą, prie 60 temp. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 08 22, 19:42)
manau,kad išsdžiuvo,nes jau vos ne traškučiai buvo


kokia gera idėja, reikia man irgi česnakiuką ir krapų pridėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ReginaV @ 2013 08 23, 08:03)
cray.gif  gal šaldytuve laikyti? Pirmą kartą džiovinu, nieko man nesigauna  cray.gif

Vakar dariau antrą porciją, apie 7 val. prie 80 laipsnių, pravėrus orkaitę. Į 700 ml bonkutę sutilpo 3,5 kg, išdžiūvo kur kas geriau nei pirmi, nuotraukos dabar su savim neturiu, gal vakare iš namų įkelsiu. Ir šian bandysiu paskutinį kartą, prie 60 temp.  doh.gif
Papildyta:
kokia gera idėja, reikia man irgi česnakiuką ir krapų pridėt  thumbup.gif

Cia jau panasiau i dziovintus pomidorus (pagal kieki) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taurida: 23 rugpjūčio 2013 - 08:04
QUOTE(Agniska @ 2013 08 21, 17:37)
Džiovyklėj džiūsta bigsmile.gif


Kokia jūsų džiovyklė ir kiek kg telpa? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Taurida @ 2013 08 23, 09:03)
Cia jau panasiau i dziovintus pomidorus (pagal kieki)  4u.gif


Ačiū jums labai už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReginaV @ 2013 08 23, 08:05)

Papildyta:
Ačiū jums labai už patarimus  4u.gif


Pabandykite daryti juos pagal recepta, kuri esu nurodziusi, galesite laikyti per ziema rusyje 4u.gif
Atsakyti
ar marinuojant žalius pomidorus tokiu marinatu kaip agurkų labai jaučiasi tas žalių pomidorų aštrumas? kaip jį panaikinti? turiu žalių pomidorų, bet man tas jų aštrumas labai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
darykit ziemai misraines is zaliu pomidoru,nerealios,tiek vaikai valgo tiek vyras
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2013 08 23, 15:23)
darykit ziemai misraines is zaliu pomidoru,nerealios,tiek vaikai valgo tiek vyras

O kur receptukas tos nerailios misraines? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 08 23, 18:09)
O kur receptukas tos nerailios misraines? bigsmile.gif

gal pagal tokį ,pernai dariau tai visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2013 08 23, 15:23)
darykit ziemai misraines is zaliu pomidoru,nerealios,tiek vaikai valgo tiek vyras

bet jaučiasi žalių pomidorų aitrumas, bandžiau
Atsakyti