Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Avijacija @ 2012 09 06, 20:56)
nu o kam ta spalva jau geriau skonis būna liuksiškas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ,bet vaikai parazitai nevalgo doh.gif net neragauja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2012 09 08, 11:17)
O jums ir iš šaldytuvo išėmus lieka drebučiai? Nes man vėl pavirto į skystį smile.gif

Taip, išėmus lieka sustingę drebučiai, tada nešu į rūsį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 09 05, 15:49)
Mano pomidorai su zele irgi nepanasu, kad noretu stingti, sukroviau i saldytuva ziuresim kas bus... Nors as sudejau po 3 saukstus zelatinos ant 1l.. matyt kazka ne taip padariau..

litrui vandens naudoju 50 gr zelatinos.sustingsta puikiai.laikau saldytuve...nes i rusi nespeja iskeliauti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 08 30, 11:21)
Pomidorų padažas

user posted image
6 kg pomidorų
3 svogūnai
3 galvutės česnakų
1 st. cukraus
2 v. š. druskos
0,5 a. š. maltų juodųjų pipirų
6-8 lauro lapai
0,5 st. acto 9 %
saujelė kapotų petražolių ir raudonėlio

stiklinė 200 ml.
Pomidorus nupilame verdančiu vandeniu, ir nulupame odeles, susmulkiname. Aš atradau tobulą įrankį daržovių trintuvę .

Tyrę supilame į puodą, suberiame cukrų, druską, kubeliais supjaustytus svogūnus ir troškiname, kol padažas ims tirštėti. Man užtruko apie valandą, nors tai priklauso nuo pomidorų rušies. Tada suberiame prieskonius ir smulkintus česnakus, supilame actą. Troškiname 7 min.
Karštą padažą supilame į indelius ir užsukame.
Skanaus!


isbandziau siandien sita, labai patiko tik as truputi paturbintai gaminau

tryniau su kombainu, naudojau bulviu tarkavimo sieteli

pries gala nupyliau sultis, kad butu tirsciau, del to man vietoj 5l gavosi - 2.5l

ir padauginau raudonelio biggrin.gif ir nupylus 1l skycio, ryskiai truputi acto reikejo pamazinti, bet ir toks skonis puikus.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2012 08 20, 19:31)
Gal kas parasys receptuka pomidoru sulciu 4u.gif


1 litras-pomidorų sulčių
1 arbatinis šaukštelis (be kaupo)-druskos
3 arbatiniai šaukšteliai (be kaupo)-cukraus
Darbo eiga:
pomidorų sultis išspaudžiu per sulčiaspaudę.Sudedu visus ingridijentus ir kaitinu iki 80-85 laipsnių temperatūros(matuoju su termometru).Kaitinant vis pamaišau,kad geriau perkaistu,nes paviršiuje susidaro tirsčiai.Supilstau į stiklainius ir užsuku.Stiklainius apverčiu. Skanaus
Kai sultys pastovi, jos susisluoksniuoja trim sluoksniais t.y.apatinis skaidrus ,vidurinis neskaidrus o viršutiniame tirsčiai.Prieš naudojant suplakti.
MB prieš gerdamas mėgsta įsipilti, į šias sultis, paprasto vandens,jam taip skaniau.Man skaniau be vandens.
Šiou receptu jau naudojasi visi mano pažystami.Pabandykit,gal patiks ir jums.
Atsakyti
QUOTE(uta1 @ 2012 09 12, 17:08)
1 litras-pomidorų sulčių
1 arbatinis šaukštelis (be kaupo)-druskos
3 arbatiniai šaukšteliai (be kaupo)-cukraus
Darbo eiga:
pomidorų sultis išspaudžiu per sulčiaspaudę.Sudedu visus ingridijentus ir kaitinu iki 80-85 laipsnių temperatūros(matuoju su termometru).Kaitinant vis pamaišau,kad geriau perkaistu,nes paviršiuje susidaro tirsčiai.Supilstau į stiklainius ir užsuku.Stiklainius apverčiu.  Skanaus
Kai sultys pastovi, jos susisluoksniuoja trim sluoksniais t.y.apatinis skaidrus ,vidurinis neskaidrus o viršutiniame tirsčiai.Prieš naudojant suplakti.
MB prieš gerdamas mėgsta įsipilti, į šias sultis, paprasto vandens,jam taip skaniau.Man skaniau be vandens.
Šiou receptu jau naudojasi visi mano pažystami.Pabandykit,gal patiks ir jums.


Darau taip pat, mes visi labai skaniai geriam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Neradau tokios temos tai rasau cia.. Reikia patyrusiu konservavime pagalbos help.gif
Pirma karta bandysiu konservuoti blush2.gif radau faina pomidoru padazo receptuka http://aj-receptai.b...zas-ziemai.html
Ten pagal recepta raso 9proc acta, pas mane 7proc. Ar nenusaus man su tokiu actu? g.gif
Atsakyti
Mao pomidorai daryti su zele pradejo saudyti, laikiau garaze.. Tenka perkelt i saldytuva, bet kiek gi ten pridesi.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uta1 @ 2012 09 12, 17:08)
1 litras-pomidorų sulčių
1 arbatinis šaukštelis (be kaupo)-druskos
3 arbatiniai šaukšteliai (be kaupo)-cukraus
Darbo eiga:
pomidorų sultis išspaudžiu per sulčiaspaudę.Sudedu visus ingridijentus ir kaitinu iki 80-85 laipsnių temperatūros(matuoju su termometru).Kaitinant vis pamaišau,kad geriau perkaistu,nes paviršiuje susidaro tirsčiai.Supilstau į stiklainius ir užsuku.Stiklainius apverčiu.  Skanaus
Kai sultys pastovi, jos susisluoksniuoja trim sluoksniais t.y.apatinis skaidrus ,vidurinis neskaidrus o viršutiniame tirsčiai.Prieš naudojant suplakti.
MB prieš gerdamas mėgsta įsipilti, į šias sultis, paprasto vandens,jam taip skaniau.Man skaniau be vandens.
Šiou receptu jau naudojasi visi mano pažystami.Pabandykit,gal patiks ir jums.

o aš dar sublenderiuoju ta mase, tada nebesusisluoksniuoja biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, iskilo toks klausimukas, ar darant pomidorus su zele jie turi buti sviezus, tik ka nuskinti ar tinka ir truputi pastoveje? 4u.gif
Atsakyti
Gak kas žinote receptą luptų pamidorų savo sultyse?
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2013 07 18, 15:19)
Gak kas žinote receptą luptų pamidorų savo sultyse?



Mes gaminame taip:

Tarkime turime 6 kg pomidorų.

3 kg. sukapojame su blenderiu ar kombainu (galima ir su bulvių tarkavimo mašina, bet man patinka tirštesnė masė, kuri išgaunama juos sukapojant o ne sutrinant, skonio reikalas).

Supilame masę į puodą ir užkaitiname, pridedame druskos pagal skonį. Kai masė užverda tada įdedame likusius 3 kg. sveikų pomidorų ir pakaitiname 2-3 min. Griebiame juos lauk ir dedame į slovikus (tuo pačiu labai lengvai išsineria iš odelių, tik nenusideginti reikia pirštukų). Kai juos išgraibome, ant viršaus supilame puode likusias sultis, užsukame ir leidžiame palengva atvėsti. Viskas smile.gif

p.s. reikia stengtis nekaitinti per ilgai pomidorų, nes jie ištežta 4u.gif
o pomidorų paskirstau tik po pusę sloviko, pilno nekemšu, čia taip pat skonio reikalas smile.gif Vyrui super patinka, ir išsitraukia jų pavalgyti ir dar sulčių atsigeria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finlandia: 18 liepos 2013 - 17:02