Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

isbandziau keleta receptu is sio puslapio ziuresim kaip aikysis..

Tik dar ieskau tokio rimto pomidoru padazo kaip pas Ule ideta nuotrauka, spalva tokia ryski, tamsi ir tirstumas toks geras.. gal kas pasidalins patiritim is savo gamybos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 04 rugsėjo 2012 - 21:58
Mano pomidorai su zele irgi nepanasu, kad noretu stingti, sukroviau i saldytuva ziuresim kas bus... Nors as sudejau po 3 saukstus zelatinos ant 1l.. matyt kazka ne taip padariau..
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2012 09 04, 07:19)
Dariau, nesustingo želė  verysad.gif

man irgi nestingsta schmoll.gif

o dėl pomidorų padažo,kad būtų tokios spalvos kaip pirktinis ir aš norėčiau g.gif bet be cheminių priedų tikriausiai neįmanoma?
Atsakyti
i litra marinato dedu 6 valgomuosius saukstus zelatinos,sustingsta puikiai
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 06, 10:34)
man irgi nestingsta  schmoll.gif

o dėl pomidorų padažo,kad būtų tokios spalvos kaip pirktinis ir aš norėčiau  g.gif bet be cheminių priedų tikriausiai neįmanoma?


sukisau i saldytuva ir sustingo thumbup.gif

dabar lauksiu ziemos ir skonio rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 08 05, 14:56)
Anoj temoj yra toks receptas. Tą spiritą reikia uždegti. Ir baigus degt iš kart užsukti stiklainį. Įdomu realiai ar kas yra išbandę taip?

Dariau ir taip. Spiritas nutekėjo, visiškai nedegė, pomidorai šlapi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 09 06, 12:30)
sukisau i saldytuva ir sustingo  thumbup.gif

dabar lauksiu ziemos ir skonio rezultatu.

na tai tuomet ir mano į vėsų rūsį išnešti sustings blush2.gif

o tai jame ir laikysit ar sustingo ir išėmėt?
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 06, 18:30)
na tai tuomet ir mano į vėsų rūsį išnešti sustings  blush2.gif

o tai jame ir laikysit ar sustingo ir išėmėt?


sustingo ir isemiau, sunesiau i garaza, nera labai jis vesus, o eksperimentui palikau slojka kambaryje paziuresiu kas bus rytoj smile.gif

o del padazo, galvoju, gal reiketu gerai nugrezti pomidorus per kokia kojne kad to skyscio neliktu ir smulkiai pritarkuoti raudonu papriku gal gautusi kazkas panasaus i tamsu padaza... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 06, 11:34)
o dėl pomidorų padažo,kad būtų tokios spalvos kaip pirktinis ir aš norėčiau  g.gif bet be cheminių priedų tikriausiai neįmanoma?


nu o kam ta spalva jau geriau skonis būna liuksiškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2012 09 04, 14:50)
Aš darau jau daug metų, tik želatinos dedu 3 v. š. tikrai puikiai laikosi thumbup.gif Dar labai skanu įpjaustyti agurkų thumbup.gif

Manau, kad sustings ar ne, priklauso nuo želatinos kokybės. Man atrodo, anksčiau ji buvo geresnės kokybės g.gif

pomidorai su želatina

Padariau vakar ir aš. Litrui dėjau 4 š. želatinos. Galvojau nesustings, bet įkišus į šaldytuvą sustingo, bet kitą sa\ykį dar vieną pridėsiu šaukštą želatinos, nes drebučiai tokie ant ribos smile.gif Šiandien vieną pradariau nes pasterizuojant dugnas suskilo, tai paragavau, skanu, kaip vaikystėj valgydavau tik druskos pasirodė mažoka. Reikės kitą sykį daugiau dėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 06 rugsėjo 2012 - 21:24
QUOTE(*Linele* @ 2012 09 06, 22:22)
Padariau vakar ir aš. Litrui dėjau 4 š. želatinos. Galvojau nesustings, bet įkišus į šaldytuvą sustingo, bet kitą sa\ykį dar vieną pridėsiu šaukštą želatinos, nes drebučiai tokie ant ribos smile.gif Šiandien vieną pradariau nes pasterizuojant dugnas suskilo, tai paragavau, skanu, kaip vaikystėj valgydavau tik druskos pasirodė mažoka. Reikės kitą sykį daugiau dėt.

Matyt čia nuo želatinos priklauso, nes man užteko 3 šaukštų ir puikiai sustingo palaikius šaldytuve, drebučiai normalūs smile.gif Manau, kad daugiau įdėjus, nebus blogiau mirksiukas.gif Druską taip pat pagal savo skonį galima reguliuoti. Skonis tikrai puikus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2012 09 07, 00:21)
Matyt čia nuo želatinos priklauso, nes man užteko 3 šaukštų ir puikiai sustingo palaikius šaldytuve, drebučiai normalūs smile.gif Manau, kad daugiau įdėjus, nebus blogiau mirksiukas.gif Druską taip pat pagal savo skonį galima reguliuoti. Skonis tikrai puikus drinks_cheers.gif

O jums ir iš šaldytuvo išėmus lieka drebučiai? Nes man vėl pavirto į skystį smile.gif
Atsakyti