Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Dariau prieš savaitę pomidorus su medum thumbup.gif šiandien pati ragavau ir koleges vaišinau... nu skanu 4u.gif Reiks dar pasidaryt ax.gif

MB iš vis pomidorų fanas, norėtų tokių kaip tarybų laikais (žalių marinuotų iš trilitriakų smile.gif ) gal kas receptą žino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2011 09 30, 21:37)
Dariau prieš savaitę pomidorus su medum  thumbup.gif šiandien pati ragavau ir koleges vaišinau... nu skanu  4u.gif Reiks dar pasidaryt  ax.gif

MB iš vis pomidorų fanas, norėtų tokių kaip tarybų laikais (žalių marinuotų iš trilitriakų smile.gif ) gal kas receptą žino?  4u.gif

Ir aš tuos tarybinius prisimenu... rolleyes.gif tik recepto tai nežinau verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes gal kas galetu pasidalinti recepteliu,zelatinoj konservuoti pomidorai 4u.gif
Atsakyti
na receptelius visos mes kazkiek koreguojame darome ir panasiai ir skirtingai idedu kelis, beje zelatinos galite saukstu daugiau ideti, tada bus tikimybe kad tikrai sustengs 4u.gif
Aštresnio skonio pomidorai su želatina
3litrai vandens;
10valgomų šaukštų (su kaupu)želatinos;
4kg.pomidorų;
1kg.svogūnų;
3šaukštai druskos;
8šaukštai cukraus;
1stiklinė (250gr)acto 9%;
pipirų grūdelių;
keli lauro lapai.

Į puodą supilti 2.5 litro vandens,užvirti,berti cukrų,druską,pipirus,lauro lapus.Likusiame vandenyje išbrinkinti želatiną,užkaitinti,sumaišyti su atvėsusiu marinatu,pilti į stiklainius,kuriuose pomidorai sluoksniuoti su svogūnais ir pasterizuoti pridengtus 15-20 min.


Dar vienas: Pomidorai su žele

Pomidorus ir svogūnus supjaustyti riekutėmis, sluoksniuotai sudėti į stiklainius ir užpilti marinatu, ir pasterizuoti 5-10 min., po to užsuktu metalinais dangteliais. 1l. marinato pakanka 3,5l. paruoštų daržovių užpilti.

Marinatas:

3valg. šaukštai želatinos 40 min. brinkinti 1 stiklinėje šalto virinto vandens. 1 litrui marinato paruošti reikia 1 valg. šaukšto druskos, 3 valg. šaukštų cukraus, 9 lauro lapai, 0,5 arb. šaukšt. cinamono, 6 pipirų, gvazdikėlių. Viską sudėti į 1 l. verdančio vandens ir pavirinus 5 min. nukošti. Į karštą skystį supilti išbrinkusią želatiną. Šiek tiek ataušus marinatui supilti 0,5 stiklinės acto. Po to užpilti daržoves.

4u.gif
Atsakyti
Dariau žalius pomidorus su medum,bet papildomai įmečiau pora čili pipirų,nes man truputį jautėsi žalių pomidorų aitrumas,tai skonis gavosi super.Dėkui už receptą thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As dariau pagal sita recepta:

Nuplautus pomidorus ( tinka ir zali ir raudoni, tik visi turi buti kieti) sumetu i iskaitintus stiklainius, pridedu lauro lapo, kvep. pipiru zirniukais, ziedais pjaustytu svogunu, ant ju uzpilu verdanti marinata, po5min. ji nupilu atgal i puoda ir dar karta uzverdu. Tada vel uzpilu ant pomidoru( jie nuo karscio jau buna susirauksleje, bet neissigask) ir greitai uzdarau iskaitintais dangteliais. Uzkloju silta antklode, o ryte sudedu i saldytuva, kad gerai atsaltu.
Marinatas:6l vandens, 1 stikline druskos, 0.5 stiklines cukraus, 1 stikline acto.
Sis receptas labai geras ir agurku marinavimui. Sekmes

marinavau vysninius pomidoriukus nedideliuose graziuose stiklainiukuose smile.gif

super receptukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 10 02, 12:26)
Ir aš tuos tarybinius prisimenu... rolleyes.gif  tik recepto tai nežinau verysad.gif

Man regis toks pat kaip agurkams - druska, cukrus , actas (visada ragaunu).
Atsakyti
Žalius pomidorus su medumi darant,užvirinti ir pavirti reikia kartu su pomidorais?Ar tik marinatą užvirinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 10 14, 16:55)
Žalius pomidorus su medumi darant,užvirinti ir pavirti reikia kartu su pomidorais?Ar tik marinatą užvirinti? g.gif

as dariau pagal ule, jos bloge radau skanusgyvenimas, man asmeniskai patiko receptukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 10 14, 17:06)
as dariau pagal ule, jos bloge radau skanusgyvenimas, man asmeniskai patiko receptukas 4u.gif

Bet pavirti su pomidorais reikia ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 10 14, 17:55)
Bet pavirti su pomidorais reikia ? g.gif

Ingrida parasyk Ulei i jos bloga, manau kad mielai atsakys 4u.gif
Atsakyti
merginos turiu klausima ar galima dar karta perkaitinti pomidorus su zelatina nes skysti labai gavesi tik dabar sandeliuke apziurejau, na turiu galvoje dadeti daugia zelatinos, aciu 4u.gif
Atsakyti