Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 16:44)
O as rodau siandienini triusa. Nezinau, ar buvo toks receptas, bet pasidalinu vis viena.

Zali pomidorai su medumi


dariauuu,kaip skanuuuu,puikus receptasss thumbup.gif thumbup.gif tik as pergyvenau,kad marinato bus nedaug taj dariau dvigubai ir suklydau doh.gif ,bet isgersiu lotuliukas.gif ziauriai skanu,aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
panos pagelbekit help.gif
receptu cia pas jus pasirinkau,o va niekur nerndu kokius tuos zalius pomidorus galima jau vakuoti blush2.gif
man tiek daug siltnamyje prikrito zaliu pomidoriuku ir taip gaila ismesti. jie jau uzauge pilnai turi buti ar tinka ir tie mazesni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2011 09 08, 21:10)
panos pagelbekit help.gif
receptu cia pas jus pasirinkau,o va niekur nerndu kokius tuos zalius pomidorus galima jau vakuoti blush2.gif
man tiek daug siltnamyje prikrito zaliu pomidoriuku ir taip gaila ismesti. jie jau uzauge pilnai turi buti ar tinka ir tie mazesni? g.gif

Mano galva galima visus. Aš pati vakavau ir mažus ir didelius (beje buvo kai kurie maro pakąsti). Pagedusius išpjausčiau ir nieko kol kas laikosi. smile.gif Šį reikalą atlikau prieš mėnesį.
Atsakyti
na ka ryt darysiu adzika o po to ateis laikas ir zaliems pomidorams tongue.gif pries tai noriu pora dalyku issiaiskinti del tu zaliu pomidoru su medumi g.gif ar tuos likusius produktus kaip cukru acta medu ir tt kokiam nors inde susimaisyti ir uzpilti tada ant pomidoru ar pilti viska atskirai ant ju. ir nieko nebus blogo kad tiek mazai pavirsiu tik iki uzvirimo.turiu omenyje ar nebus nuodingi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2011 09 08, 20:10)
panos pagelbekit help.gif
receptu cia pas jus pasirinkau,o va niekur nerndu kokius tuos zalius pomidorus galima jau vakuoti blush2.gif
man tiek daug siltnamyje prikrito zaliu pomidoriuku ir taip gaila ismesti. jie jau uzauge pilnai turi buti ar tinka ir tie mazesni? g.gif

žali pomidorai ir afrikoj žali pomidorai, juk kalba eina apie jų sunokimą/nesunokimą, o ne apie dydį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 09 08, 19:38)
žali pomidorai ir afrikoj žali pomidorai, juk kalba eina apie jų sunokimą/nesunokimą, o ne apie dydį biggrin.gif

ne, nu ta prasme kai jie visai mazi, nedaauge iki tam tikro dydzio.
as galvojau gal galima juos marinuoti tik kai jie jau dideli bet dar neparaudonave blush2.gif
nu zodziu...primaliau as cia,bet gal suprasit ka turiu omeni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 14:44)

Zali pomidorai su medumi





QUOTE(Ulė @ 2011 09 08, 17:30)
dariauuu,kaip skanuuuu,puikus receptasss thumbup.gif  thumbup.gif  tik as pergyvenau,kad marinato bus nedaug taj dariau dvigubai ir suklydau doh.gif ,bet isgersiu lotuliukas.gif  ziauriai skanu,aciu 4u.gif



Niu skaniai atrodo zali pomidorai. bitinai bandysiu. Tik mastau, jei daryti taip su sunokusiais pomidorais, irgi turetu buti skanu, tik ar neisgaus kose g.gif g.gif g.gif g.gif


Ule, jusu misraine su baklazanais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , tik kita karta kai darysiu pjaustysiu baklazansu kubeliais, nes kazkaip man dabar nebuvo patogu valgyti, reikejo isitraukus baklazana dar smulkinti. Mergaites, gaminkit sia misraine tikrai neapsiriksit. Ji tiesios tinkama valgyti be nieko, as valgiau tiesiog su juoda duona, vis pulitrini stiklaini ant karto suryjau.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 09, 10:35)
Niu skaniai atrodo zali pomidorai. bitinai bandysiu. Tik  mastau, jei daryti taip su sunokusiais pomidorais, irgi turetu buti skanu, tik ar neisgaus kose  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
Ule, jusu misraine su baklazanais  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , tik kita karta kai darysiu pjaustysiu baklazansu kubeliais, nes kazkaip man dabar nebuvo patogu valgyti, reikejo isitraukus baklazana dar smulkinti.  Mergaites, gaminkit sia misraine tikrai neapsiriksit. Ji tiesios tinkama valgyti be nieko, as valgiau tiesiog su juoda duona, vis pulitrini stiklaini ant karto suryjau.

as nurinkau derliu,taj ne tik zaliu buvo visokiuu,bet liuks labai patiko thumbup.gif

mes jau ana isnaikinom,puse isdovanojau, sarase pakartovi dviguba norma biggrin.gif
man ir ji be nieko skaniausia,su duona blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2011 09 08, 21:55)
ne, nu ta prasme kai jie visai mazi, nedaauge iki tam tikro dydzio.
as galvojau gal galima juos marinuoti tik kai jie jau dideli bet dar neparaudonave blush2.gif
nu zodziu...primaliau as cia,bet gal suprasit ka turiu omeni biggrin.gif


Na jeigu jie nukritę, tai nemanau, kad tinkami valgymui...
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 15:44)
O as rodau siandienini triusa. Nezinau, ar buvo toks receptas, bet pasidalinu vis viena.

Zali pomidorai su medumi

4kg zaliu pomidoru
1stikl. cukraus
1stikl. acto
1stikl. aliejaus
3valg.s. druskos
3valg.s. naminio medaus

Pomidorus supjaustyti griezineliais. Ant ju pilti likusius ingridientus, ismaisyti ir palikti pernakt. Tuomet uzvirti ir pavirti kokias 5min. Deti i stiklainius ir uzsukti.
Skanaus>
user posted image


kaži dirbtinis medus labai pagadintų reikalą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 16:44)
O as rodau siandienini triusa. Nezinau, ar buvo toks receptas, bet pasidalinu vis viena.

Zali pomidorai su medumi

4kg zaliu pomidoru
1stikl. cukraus
1stikl. acto
1stikl. aliejaus
3valg.s. druskos
3valg.s. naminio medaus

Pomidorus supjaustyti griezineliais. Ant ju pilti likusius ingridientus, ismaisyti ir palikti pernakt. Tuomet uzvirti ir pavirti kokias 5min. Deti i stiklainius ir uzsukti.
Skanaus>
user posted image



Ar marinatas neturi apsemti pomidorų?Nes kai užpyliau 4 kg pomidorų pagal nurodytas proporcijas, tai marinato gavosi tik ant dugno g.gif Ar taip ir turi būti?
Atsakyti
kadangi mane koks tai doh.gif koncervavimo velnias symet apsedo, tad kaip manote ar butu skanu isbandyti;
Sudetis-

2 kg kopustu baltaguziu;
1 kg 200 gr pomidoru;
200 gr aliejaus,
100 gr cukraus,
60 gr druskos,
80 gr cesnako,
120 gr 6 proc. acto,
200-300 gr saldziu pipiru,

Nuvalyti kopustus, nuplauti ir deti virti kokias 5 min. nuo uzvirimo. Tada nupilti vandeni ir atvesinti. Atskirai paruosti marinata. Ant pomidoru sudeti-alieju, cukru, druska, cesnaka, pipira, pabaigoje acta ir visa tai uzvirti. Tada uzpilti apvirtus smulkintus kopustus ir pavirus 30-35 min. sudet isterilius stiklaiunius bei uzsukti. Suprantu kad i marinata vanduo nesipila nes gaunasi ir taip nuo pomidoru skystas, tad velgi butu sulaukti nuomones, gal kas jau bandete, as dar ne ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti