Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(zlibe @ 2011 09 02, 20:21)
na pasidariau ir as siandien oranzini stebukla, tai ir man nelabai bet reikia tiketis kad susivalgys  smile.gif

Nepatiko schmoll.gif jauciasi tik virtu morku skonis. Reikia tobulinti sita recepta, daug ko truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 09 04, 15:56)
Nepatiko  schmoll.gif jauciasi tik virtu morku skonis. Reikia tobulinti sita recepta, daug ko truksta g.gif

Jei česnaku negailesi,tai česnakais ir jausis...O dukra pageidavo įmesti čiliuku.taip ir darysiu,tik kad aš su jais nedraugauju,tai reikes paklausti,kiek ju reikia duotam receptui. Kokie bus pasiulymai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš šiandien oranžinį stebuklą dariau su voveruškom. Kūčiom prie silkės sueis thumbup.gif Beje, morkas patroškinau aliejuje, nemečiau į katilą iškart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vardė: 04 rugsėjo 2011 - 21:06
Na o aš dabar darau oranžinį stebuklą smile.gif ir višta višta, morkas per burokinę tarką sutarkavau biggrin.gif bet gal kai su minkštės su blenderiu pasiseks sutvarkyt biggrin.gif kadangi mėtėsi ant palangės keletas raudonųjų paprikų, tai ir tas įmečiau... bent jau kol kas ragaujant, tai man labai geras skonis. Iš karto matosi, kad į sriubas bus thumbup.gif, gal dar ir kur kitur tiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 04 rugsėjo 2011 - 21:20
O gal ir paliksiu nesmulkinusi...
Atsakyti
gal merginos kas patart galėsit, gal susidūrusios..

dariau pomidorų sultis - išspaudžiau pomidorus su sulčiaspaude - užvirinau pridėjus prieskonių, supyliau į butelaičius ir man jos nusėdo - viršuje liko skaidrut skaidrutėlis skystis, o apačioj visas pomidorų raudonumas.

Per daug paviriau, ar dėl to, kad su sulčiaspaude kažin? g.gif


Oranžinis stebuklas ir uncle bens pagal Uralo ar kieno ten mergaičių receptą - skanumėlis mums smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 05 rugsėjo 2011 - 09:29
QUOTE(Musiukass @ 2011 09 05, 11:28)
uncle bens pagal Uralo ar kieno ten mergaičių receptą - skanumėlis mums smile.gif

Džiaugiuosi, kad patiko wub.gif Pabandykit dar ir su obuoliais thumbup.gif
O aš dar planuoju paeksperimentuot su šiuo receptu ir galvoju dalį cukinijos pakeisti agurkais. Tik manau agurkus reiktų dėti ne kartu su cukinijom į puodą, o vėliau. Gal net kartu su paprikom ar su paskutiniais pomidorais, kad agurkėliai liktų iš dalies traškūs, o ne suvirę mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 09 05, 13:35)
Džiaugiuosi, kad patiko  wub.gif Pabandykit dar ir su obuoliais  thumbup.gif
O aš dar planuoju paeksperimentuot su šiuo receptu ir galvoju dalį cukinijos pakeisti agurkais. Tik manau agurkus reiktų dėti ne kartu su cukinijom į puodą, o vėliau. Gal net kartu su paprikom ar su paskutiniais pomidorais, kad agurkėliai liktų iš dalies traškūs, o ne suvirę  mastau.gif

Kitais metais būtinai! bigsmile.gif nes jau prisivakavom tiek, kad užteks ir gal jau net čiut per daug smile.gif o kai perkam viską, tai nesinori daryt tam, kad stovėtų mirksiukas.gif

su tais padauginimais ir paskui negerai, anais metais labai patiko paprikos su medum, ai galvoju tegu stovi, laaabai jau skanu, suvalgysim. Bet kas liko antriem metam - prasidarius stiklaisniuka kartu labai pasidarė, nesuprantu kodėl g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 05 rugsėjo 2011 - 12:50
QUOTE(Musiukass @ 2011 09 05, 10:28)
gal merginos kas patart galėsit, gal susidūrusios..

dariau pomidorų sultis - išspaudžiau pomidorus su sulčiaspaude - užvirinau pridėjus prieskonių, supyliau į butelaičius ir man jos nusėdo - viršuje liko skaidrut skaidrutėlis skystis, o apačioj visas pomidorų raudonumas.

Per daug paviriau, ar dėl to, kad su sulčiaspaude kažin?  g.gif
Oranžinis stebuklas ir uncle bens pagal Uralo ar kieno ten mergaičių receptą - skanumėlis mums smile.gif

viskas su jom gerai, prieš geriant supurtysi ir viskas bus OK thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 09 05, 13:51)
viskas su jom gerai, prieš geriant supurtysi ir viskas bus OK thumbup.gif

kad geriamos, tai jooo smile.gif neišmesiu joookiu būdu biggrin.gif nešaudo, gražiausiai stovi, bet kokia priežastis, norisi kad gautūsi be nusėdimų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2011 09 04, 23:08)
O gal ir paliksiu nesmulkinusi...

Vitra, ar smulkinot tas morkas?
Nes as irgi suklydau , sutarkavau stambiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2011 09 06, 11:56)
Vitra, ar smulkinot tas morkas?
Nes as irgi suklydau , sutarkavau stambiai  doh.gif


Ne, nesmulkinau smile.gif vis tiek dėsiu į sriubas ar su silke valgysim, tai man tai, kad sutarkuotos morkos stambiai - visai netrukdo smile.gif
Atsakyti