Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

As savaitgali bandysiu realizuot cukinijas, darysiu su pomidoru padazu. Kazkaip nujauciu, kad bus skanu. Su morkos troskintom ateityje busiu atsargesne, ne mano skonio biggrin.gif
Atsakyti
O as rodau siandienini triusa. Nezinau, ar buvo toks receptas, bet pasidalinu vis viena.

Zali pomidorai su medumi

4kg zaliu pomidoru
1stikl. cukraus
1stikl. acto
1stikl. aliejaus
3valg.s. druskos
3valg.s. naminio medaus

Pomidorus supjaustyti griezineliais. Ant ju pilti likusius ingridientus, ismaisyti ir palikti pernakt. Tuomet uzvirti ir pavirti kokias 5min. Deti i stiklainius ir uzsukti.
Skanaus>
user posted image
Atsakyti
gabijux kaip skonis medaus ir zalio pomidoriuko ar jau isbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 02, 13:50)
Man "orandzinis stebuklas" nepatiko sad.gif. Siandien bandysiu ta su baklazanais  mirksiukas.gif



na pasidariau ir as siandien oranzini stebukla, tai ir man nelabai bet reikia tiketis kad susivalgys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 15:44)
O as rodau siandienini triusa. Nezinau, ar buvo toks receptas, bet pasidalinu vis viena.

Zali pomidorai su medumi

4kg zaliu pomidoru
1stikl. cukraus
1stikl. acto
1stikl. aliejaus
3valg.s. druskos
3valg.s. naminio medaus

Pomidorus supjaustyti griezineliais. Ant ju pilti likusius ingridientus, ismaisyti ir palikti pernakt. Tuomet uzvirti ir pavirti kokias 5min. Deti i stiklainius ir uzsukti.
Skanaus>
user posted image

Cia pirmas blynas ,ar NE?????
Papildyta:
QUOTE(zlibe @ 2011 09 02, 19:21)
na pasidariau ir as siandien oranzini stebukla, tai ir man nelabai bet reikia tiketis kad susivalgys  smile.gif

As tai dariau astriau,nes iskart netiko recepto sudetis blush2.gif Bet mes visi skirtingi 4u.gif
Atsakyti
dariau oranžinį stebuklą-patiko labai, tik mano vyrams dar macniau noris, tad gal aštrios paprikos kitakart įdėsiu mirksiukas.gif
Ule 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 09 02, 19:47)
gabijux kaip skonis medaus ir zalio pomidoriuko ar jau isbandyti g.gif

Jau isbandyta...skanu ir visai medaus skonio nesijaucia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bru @ 2011 09 02, 20:46)
Cia pirmas blynas ,ar NE?????
Papildyta:


Antras blynas jau biggrin.gif darau antrus metus...visiem skanu, tik vyras nevalgo, nes nepernesa zaliu pomidoru kvapo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 20:59)
Jau isbandyta...skanu ir visai medaus skonio nesijaucia 4u.gif
Papildyta:

Antras blynas jau biggrin.gif  darau antrus metus...visiem skanu, tik vyras nevalgo, nes nepernesa zaliu pomidoru kvapo g.gif

Man tai receptukas tai visai nieko mirksiukas.gif Tikrai meginsiu.ACIUKAS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bru: 02 rugsėjo 2011 - 21:15
QUOTE(bru @ 2011 09 02, 22:14)
Man tai receptukas tai visai nieko  mirksiukas.gif  Tikrai meginsiu.ACIUKAS 4u.gif

As pati gan itariai ziuriu i receptus, kuriuose yra medus, bet sis nenuvyle tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 02, 21:25)
As pati gan itariai ziuriu i receptus, kuriuose yra medus, bet sis nenuvyle tikrai 4u.gif

O kiek gavosi siklainiuku,gal pameni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2011 09 03, 00:05)
O kiek gavosi  siklainiuku,gal pameni ax.gif

Na as nesveriu niekada pomidoru, dedu is akies, tai gavosi sesi puslitriukai g.gif
Atsakyti
o as vis su zelatina kankinuos jau tiek nugara iskaudo, snd emiau viska is akies det ir ragaut neskiekiu neapskaiciuoju, pabaiga pomidoriukams verysad.gif
Atsakyti