Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(TimbaLimba @ 2012 03 23, 01:21)
Fainumėlis tongue.gif o tai tu rankom, ar mašiniuką turi? aš jau taip seniai planavau Kotrynai sutvarkyt užuolaidėles kambario, bet vis dar neprisiruošiau doh.gif

Oj ne ne, ne su su rankom, masiniuku ax.gif va laukiu dabar kol atkeliaus mano juosta kur klostes ant uzuolaidu daro, nes jau viska ka galejau padariau, dabar liko ta juosta prisiut ir galesiu kabint bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
labai atsiprašau, įsikišiu į pokalbį.. 4u.gif . Nesu Norwicho gyventoja, bet mano brolis prieš pora dienelių į jūsų miesta atvažiavo. Per agentūrą, ir aišku žadėto darbo nė kvapo. schmoll.gif Pinigus agentūra pasiėmė ir tuo pasibaigė... verysad.gif Anglų kalbą moka taip tik pusiau ax.gif . na, susikalbėti gali, bet mano manymu iki gero mokėjimo dar trūksta daug.
Gal galėtumėte patarti kur galima kuo greičiau rasti darbą, na ta prasme, kad būtų tikimybė bent jau nuo kažko pradėti.
Jus čia apie anova kalbate, bet aš kažkaip nerandu daugiau informacijos internete. Arba nemoku ieškoti ax.gif .
Būčiau dėkinga bent jau už pora gairių, nes vis vien gyvenat vietoje, paprasčiau bent jau kažką patarti. blush2.gif .

Bet ot "lietuviskos" agentūros doh.gif nervas ima, negaliu blink.gif
Atsakyti
Knopka, labai ačiū už kontaktus wink.gif


QUOTE(zhydelka @ 2012 03 26, 21:11)
Bet ot "lietuviskos" agentūros doh.gif nervas ima, negaliu blink.gif


Galvojau, kad per lietuviškas agentūras jau niekas nebevažiuoja unsure.gif

O čia tegul nueina į Quatro agentūrą arba Jark, ten tikrai susikalbės ir pradžiai darbą gaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktuke: 27 kovo 2012 - 10:55
Sveikutes mamytes! ax.gif
Noriu prisijungt prie jusu pokalbiu. kaip supratau jau esat net ir patyrusios mamytes,todel noriu uzduot klausimeli. blush2.gif
Suzinojau,kad laukiuosi nestuke.gif ,bet dirbu per idarbinimo agentura(nepertraukiamas stazas toje pacioje darbovieteje 2m).Gal zinote ar turi teise mane ismest is darbo.Nes nemanau,kad tokioje padetyje kur nors kitur idarbintu.Bijau ir sakyt darbdaviams. verysad.gif
aciu uz atsakymus...
Atsakyti
QUOTE(norwiciuke @ 2012 04 14, 13:39)
Sveikutes mamytes!  ax.gif
Noriu prisijungt prie jusu pokalbiu. kaip supratau jau esat net ir patyrusios mamytes,todel noriu uzduot klausimeli. blush2.gif
    Suzinojau,kad laukiuosi  nestuke.gif ,bet dirbu per idarbinimo agentura(nepertraukiamas stazas toje pacioje darbovieteje 2m).Gal zinote ar turi teise mane ismest is darbo.Nes nemanau,kad tokioje padetyje kur nors kitur idarbintu.Bijau ir sakyt darbdaviams. verysad.gif
    aciu uz atsakymus...

Sveika prisijungus. Ismest is darbo neturi teises, bet tu tik nesakyk kol kas darbdaviam nieko, bet nueik pas midwife (turi jau tokia?), tegul tau israso pazyma, kad laukies ir ja iteik darbdaviam, tuomet jau tures rastiska irodyma, kad laukies, ir netures teises taves ismest.
Atsakyti
Sveikos, ar dar yra gyvu? biggrin.gif

As cia su tokiu keistoku klausimu g.gif biggrin.gif Iki keliu metu vaikui reikalinga masinine kedute ar pasoste? g.gif Nuo keliu metu gali vaziuot be nieko? g.gif Gal kas zinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 04 17, 13:52)
As cia su tokiu keistoku klausimu g.gif  biggrin.gif  Iki keliu metu vaikui reikalinga masinine kedute ar pasoste? g.gif  Nuo keliu metu gali vaziuot be nieko? g.gif  Gal kas zinot? blush2.gif

Reiketu pasiskaityt uk taisykles, bet manau, kad bus labai panasiai, kaip lt. Pagal lt taisykles vaikai jaunesnikaip 12 metų ir žemesni kaip 150 cm turi vaziuot autokeduteje.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma *knopka* ax.gif . Midwife dar neturiu,nes mums dar tik 6 sav.(kiek zinau uk net nepriima tokiu savaiciu) verysad.gif . Bijau,kad darbdaviams ir pazyma netiks,nes paprasciausiai jie darbuotojus ''bukina'' menesiui,poto vel menesiui ir t..t. Suzinoje,kad laukiuosi,greiciausiai neuzbukins(na,tipo nera darbo).tai vis planuoju,kol nesimatys-nesakyt.
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 03 23, 20:28)
galesiu kabint

Kokia šaunuolė. thumbup.gif

QUOTE(zhydelka @ 2012 03 26, 20:11)
Bet ot "lietuviskos" agentūros nervas ima, negaliu

Ech padarėt klaidą. Nors ir pati taip važiavau. lotuliukas.gif Tik mūms pasisekė. O dėl to darbo 'ne nuo tų įdarbintojų' priklauso, o nuo pačio fabriko. Ir jie darbina per agentūras taip pat.
Geriausia eiti į Quattro. Ten dirba Lietuvė registratūroje. va jų psl. http://www.quattrore...privacy-policy/

QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 27, 09:54)
O čia tegul nueina į Quatro agentūrą arba Jark, ten tikrai susikalbės ir pradžiai darbą gaus.

drinks_cheers.gif

QUOTE(norwiciuke @ 2012 04 20, 15:08)
Aciu uz atsakyma *knopka*  ax.gif . Midwife dar neturiu,nes mums dar tik 6 sav.(kiek zinau uk net nepriima tokiu savaiciu) verysad.gif . Bijau,kad darbdaviams ir pazyma netiks,nes paprasciausiai jie darbuotojus ''bukina'' menesiui,poto vel menesiui ir t..t.  Suzinoje,kad laukiuosi,greiciausiai neuzbukins(na,tipo nera darbo).tai vis planuoju,kol nesimatys-nesakyt.

Sveikinu su nestuke.gif . Jie negali išmesti, nes tada bus kažkokių teisių pažeidimas ir tada tu juos ten į teismą gali paduoti. Ir tas formas midwife išduoda tik nuo 19 berods savaitės - nebepamenu, nes pati nešiau. Nepergyvenk ir tada slėpk kiek galėsi, kad laukiesi, jeigu gerai jautiesi. Aš pati tik pranešiau, kai buvo man 24savaitės, nors ale bendradarbės kai kurios įtarinėjo. lotuliukas.gif
O dėl midwife priims su 6savaitėm. 4u.gif Aš pati ėjau 9savaičių, nes skaudėjo pilvo apačią labai, o tiksliau 7gal, nes 9savaitę jau scan'ą darė ar vietoje pastojimas ir jau mačiau širdelę. wub.gif
Papildyta:
Ech pamiršau pasisveikinti. doh.gif lotuliukas.gif

Kaip laikotės ? labai jau forumas apmiręs. unsure.gif
Pagalvojau, gal kai bus geros dienelės reikėtų susitikti kokiam parkelį su vaikučiais ar ne tik (kas neturi dar lotuliukas.gif ). Manau būtų smagu pasėdėti, paplepėti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 04 30, 00:06)
Geriausia eiti į Quattro. Ten dirba Lietuvė registratūroje.

Kiek zinau ji jau senokai nebedirba.
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 04 30, 08:55)
Kiek zinau ji jau senokai nebedirba.

Rimtai ? g.gif geras net nežinojau. lotuliukas.gif Nors prieš kokius du mėnesius buvom užsukę, tai buvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 05 01, 22:03)
Rimtai ? g.gif  geras net nežinojau. lotuliukas.gif  Nors prieš kokius du mėnesius buvom užsukę, tai buvo. smile.gif

Gal tuomet vel lietuve paeme, bet jei sneki apie ta, kur jau seniai ten dirbo, tai jos tikrai nera, atsimenu kai draugas vare i jos isleistuves, sake, kad i lt grizta.
Atsakyti