Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(Dijja @ 2012 03 05, 13:06)
ai tai mielai net neiciau isvis biggrin.gif  biggrin.gif

Nu aš irgi,ypač žinai dėl ko blush2.gif
Atsakyti
Dija, fabrikuose darbo yra smile.gif

O kur į soliariumus vaikštot? Aš buvau prie Aldi, ten lyg ir vienas geresnių, bet palyginus su soliariumais Lietuvoje, tai į tokį kaip prie Aldi Lietuvoje net neičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 05, 17:47)
Dija, fabrikuose darbo yra smile.gif

O kur į soliariumus vaikštot? Aš buvau prie Aldi, ten lyg ir vienas geresnių, bet palyginus su soliariumais Lietuvoje, tai į tokį kaip prie Aldi Lietuvoje net neičiau biggrin.gif

o kur aldi norwichiui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 05, 18:47)
O kur į soliariumus vaikštot? Aš buvau prie Aldi, ten lyg ir vienas geresnių, bet palyginus su soliariumais Lietuvoje, tai į tokį kaip prie Aldi Lietuvoje net neičiau biggrin.gif


Eik tu? Kur mes vaikštom tai labai geras, su lietuviškais net nelyginu smile.gif nu kaip, iš dalies tai nepatinka, kad nėra kabinų kaip lietuvoj, nėra veidrodžių kabinose. Bet pačių lempų kokybė man čia 100 kartų geresnė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(KimNaNa @ 2012 03 06, 01:58)
o kur aldi norwichiui? biggrin.gif


Dereham road'e, NR5 yra ir jei kažko nemaišau atrodo ir dar viena kažkur yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(KimNaNa @ 2012 03 06, 00:58)
o kur aldi norwichiui? biggrin.gif

nu tu pavarai biggrin.gif gi prie manes ax.gif
as einu i ta prie aldi, bet tik todel kad arti namu ir kad esu gavus dovanu nuo mb abonimenta, priesingu atveju tikrai neiciau, vasara ten ziauriai karsta, nesvaru, ir tik stovimi soliariumai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 06, 12:20)
nu tu pavarai biggrin.gif  gi prie manes ax.gif 
as einu i ta prie aldi, bet tik todel kad arti namu ir kad esu gavus dovanu nuo mb abonimenta, priesingu atveju tikrai neiciau, vasara ten ziauriai karsta, nesvaru, ir tik stovimi soliariumai doh.gif


Pritariu smile.gif aplinka tai ten doh.gif . Lempom nesiskundžiu, gerai, kad neleido imti pirmą kart daugiau 6 min, nes būčiau iškepusi smile.gif Man kelio galas iki Aldi, bet vis tiek važiuoju, nes arčiau nerandu kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 06, 12:59)
Pritariu smile.gif aplinka tai ten  doh.gif . Lempom nesiskundžiu, gerai, kad neleido imti pirmą kart daugiau 6 min, nes būčiau iškepusi smile.gif  Man kelio galas iki Aldi, bet vis tiek važiuoju, nes arčiau nerandu kur smile.gif

yra centre dar soliariumu, paieskok internete 4u.gif lempos ten buvo pakeisto pradzioj ziemos, dabar isvis nieko nebeima man doh.gif baigiu 180min issidegint bete kad labai rda buciau nepasakyciau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 06, 14:46)
yra centre dar soliariumu, paieskok internete 4u.gif  lempos ten buvo pakeisto pradzioj ziemos, dabar isvis nieko nebeima man doh.gif  baigiu 180min issidegint bete kad labai rda buciau nepasakyciau mastau.gif


Matyt kokias pigias naudotas įdėjo, nes žiūriu, kad geltonai tave ima g.gif pas mus tai irgi vasara karšta ten, ypač vakarais, kai daugiau klientų praeina, bet švara nesiskundžiu smile.gif ir gulimų vietų yra, bet aš nesinaudoju biggrin.gif
Atsakyti
Oo apie soliariumus prakalbot. hihihi.gif
Jūs man pasakykit kur rasti gulimą su stipriom lempom ir kiek kainuoja abonimentas. ax.gif
Nes prieš nėštumą ėjau į vieną, tai lempos gan stiprios stovimuose, o apie gulimą nė kalbėt nenoriu, neružsidaro iki galo, prie soliariumo pastatytas tas didelis vėjuką kur pučia. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O į stovimą nenoriu .. schmoll.gif Karųčio smūgius gal 3 esu gavus bestovėdama .. unsure.gif Ir kiekvieną kartą silpna, pykina, negera, rankos ir kojos tirpsta ir t.t. doh.gif Tad geriau renkuosi gulimą. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 06, 12:20)
nu tu pavarai biggrin.gif  gi prie manes ax.gif 
as einu i ta prie aldi, bet tik todel kad arti namu ir kad esu gavus dovanu nuo mb abonimenta, priesingu atveju tikrai neiciau, vasara ten ziauriai karsta, nesvaru, ir tik stovimi soliariumai doh.gif

Nu nemačiau aš ten jokios aldi biggrin.gif be to tame gale buvau 2 kart,abu pas tave biggrin.gif

QUOTE(TimbaLimba @ 2012 03 06, 14:31)
Matyt kokias pigias naudotas įdėjo, nes žiūriu, kad geltonai tave ima g.gif pas mus tai irgi vasara karšta ten, ypač vakarais, kai daugiau klientų praeina, bet švara nesiskundžiu smile.gif ir gulimų vietų yra, bet aš nesinaudoju biggrin.gif

o tu gal eini ten uz angel mokyklos? nes ten kaimynė mano eina,sakė super biggrin.gif as tai cia einu netoli namu,ka zinau,visai nieko cia man,nemoku net paaiskint kurioj vietoj biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mazuulia @ 2012 03 06, 16:04)
Oo apie soliariumus prakalbot. hihihi.gif
Jūs man pasakykit kur rasti gulimą su stipriom lempom ir kiek kainuoja abonimentas. ax.gif
Nes prieš nėštumą ėjau į vieną, tai lempos gan stiprios stovimuose, o apie gulimą nė kalbėt nenoriu, neružsidaro iki galo, prie soliariumo pastatytas tas didelis vėjuką kur pučia. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O į stovimą nenoriu .. schmoll.gif  Karųčio smūgius gal 3 esu gavus bestovėdama .. unsure.gif  Ir kiekvieną kartą silpna, pykina, negera, rankos ir kojos tirpsta ir t.t. doh.gif  Tad geriau renkuosi gulimą. hihihi.gif

Man tai stovimi patinka,kazkaip lygiau ir graziau bei greiciau idegi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KimNaNa @ 2012 03 07, 02:54)

o tu gal eini ten uz angel mokyklos? nes ten kaimynė mano eina,sakė super biggrin.gif as tai cia einu netoli namu,ka zinau,visai nieko cia man,nemoku net paaiskint kurioj vietoj biggrin.gif
Papildyta:

Man tai stovimi patinka,kazkaip lygiau ir graziau bei greiciau idegi  wub.gif


Aš einu į tą kur magdalen street, o kad kažkur už angel road mokyklos net nežinojau ax.gif
Ir man dėl to stovimi labiau patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 03 07, 12:49)
Aš einu į tą kur magdalen street, o kad kažkur už angel road mokyklos net nežinojau ax.gif
Ir man dėl to stovimi labiau patinka drinks_cheers.gif

Tai cia tas ir yra biggrin.gif
Atsakyti