Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

Laba diena. bigsmile.gif

Rimtai kaip čia niūru ir tylu .. blush2.gif
Atsakyti
Timba Limba ačiū 4u.gif

Kaip sekasi toms kurios dirbti pradėjo? 4u.gif Aš vis part-time dairausi, bet jų mažai.
Atsakyti
Jei neklystu tai man rodos čia tik aš pradėjau dirbt neseniai, kitos jau dirbančios senokai smile.gif Dėkui, kad klausi, neblogai sekasi smile.gif o tu ar internete ar per agentūras ieškaisi? šiaip pavasaris jau, turėtų daugiau darbelių atsirast smile.gif
Atsakyti
Ieškai per agentūras, labai dar neskubu. Šiaip full-time darbų tai yra, kaip tik brolis ieškosi tai gali pradėti dirbti nors ir tą pačią dieną smile.gif

Gaila, kad orai suprastėjo, taip smagu po miestą pasivaikščioti...
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 05, 11:53)
Ieškai per agentūras, labai dar neskubu. Šiaip full-time darbų tai yra, kaip tik brolis ieškosi tai gali pradėti dirbti nors ir tą pačią dieną smile.gif

Gaila, kad orai suprastėjo, taip smagu po miestą pasivaikščioti...


cia kur taip? blink.gif

kai oras siandien doh.gif doh.gif nuvedziau Ugne i darzeli ir dar i soliariuma sumasciau nueit, tai geriau nebuciau ejus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 05, 13:22)
kai oras siandien doh.gif  doh.gif  nuvedziau Ugne i darzeli ir dar i soliariuma sumasciau nueit, tai geriau nebuciau ejus doh.gif


Taip, fantastiškas doh.gif įsivaizduoju kaip smagu bus iki darbo pėdint biggrin.gif gerai, kad dar Kotrynos šiandien nevedžiau į mokyklą, tokiu oru vėl sloga garantuota doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 05, 12:22)
cia kur taip? blink.gif

kai oras siandien doh.gif  doh.gif  nuvedziau Ugne i darzeli ir dar i soliariuma sumasciau nueit, tai geriau nebuciau ejus doh.gif



QUOTE(TimbaLimba @ 2012 03 05, 12:25)
Taip, fantastiškas doh.gif įsivaizduoju kaip smagu bus iki darbo pėdint biggrin.gif gerai, kad dar Kotrynos šiandien nevedžiau į mokyklą, tokiu oru vėl sloga garantuota doh.gif

Jo orelis tai tikrai blush2.gif Gerai kai man netoli eit iki darbo tongue.gif
Atsakyti
As tai susitariau kad mane nuves sian biggrin.gif biggrin.gif nes jei eiciau peskom buciau slapia kaip vista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 05, 12:38)
As tai susitariau kad mane nuves sian biggrin.gif  biggrin.gif  nes jei eiciau peskom buciau slapia kaip vista doh.gif

ir kas jau tave nuves? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KimNaNa @ 2012 03 05, 12:49)
ir kas jau tave nuves? smile.gif

ai toks vengras biggrin.gif kazkaip durnai nera daugiau nieko mano rajone gyvenaciu kad galetu vezt mane i darba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 03 05, 12:59)
ai toks vengras  biggrin.gif  kazkaip durnai nera daugiau nieko mano rajone gyvenaciu kad galetu vezt mane i darba doh.gif

Nu supratau,svarbu kad atveš 4u.gif as tingiu šiandien biggrin.gif net nesidažysiu jaučiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KimNaNa @ 2012 03 05, 13:03)
Nu supratau,svarbu kad atveš  4u.gif  as tingiu šiandien biggrin.gif net nesidažysiu jaučiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ai tai mielai net neiciau isvis biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti