Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 06, 15:39)
Ane...nu ne, as per kazkur dvi savaiciukes apsipratau, tik nelabai malonu, kai iseini per lunch time i lauka, o ten +30, visi su slepetkom, maikutem, o tu kaip durne vos ne su kailiniais...visi kaip zmones varo i pliaza, o tu varai atgal i saldytuva

Nu tikrai nefainai visai skamba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 06, 14:39)
Ane...nu ne, as per kazkur dvi savaiciukes apsipratau, tik nelabai malonu, kai iseini per lunch time i lauka, o ten +30, visi su slepetkom, maikutem, o tu kaip durne vos ne su kailiniais...visi kaip zmones varo i pliaza, o tu varai atgal i saldytuva

Tai va va .. Dar mano darbas prasidėdavo 6h ryte, tai 4h keltis reikdavo ir t.t. Mūms jeigu darbas baigdavosi anksčiau eidavom prie jūros ir laukdavom kol atvažiuos mūsų pasiimti. Tai krč žmonės deginasi,maudosi ir t.t. O mes su storiausiom koinėm,kedais, džynsais, golfais,megztukais sėdim pleže drebam iš šalčio. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vaizdas turbūt geras būdavo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gal neįpratau, nes tai pirmasis mano darbas buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 07, 14:56)
Gal neįpratau, nes tai pirmasis mano darbas buvo. lotuliukas.gif

Mano pirmasis darbas LT buvo toks "gerulis" moraline prasme, kad jau geriau buciau saldytuve dirbus tongue.gif bet uztat nervus gerai uzgrudinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 07, 15:21)
Mano pirmasis darbas LT buvo toks "gerulis" moraline prasme, kad jau geriau buciau saldytuve dirbus  tongue.gif bet uztat nervus gerai uzgrudinau biggrin.gif

Nėra to blogo kas neišeitų į gerą. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Kaip savaitgalis panelės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 12, 21:18)
Labas vakaras  4u.gif  Kaip savaitgalis panelės?  g.gif


Trumpas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 02 12, 22:16)

man dar trumpesnis, nes vakar dirbau doh.gif tavo sms pamaciau tik sian popietu, nes turiu du telefonas ir tas kur tu turi nr toks nelabai naudojamas daug tongue.gif tai del nagu tai ateik iki manes darbe ir pakalbesim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 12, 21:26)

Labas. 4u.gif
O kiek manikūras kainuoja su daile ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 15, 11:28)
QUOTE(Dijja @ 2012 02 12, 21:26)

Labas. 4u.gif
O kiek manikūras kainuoja su daile ? 4u.gif

as uzsiemu tik nagu priauginimu geliu blush2.gif manikiuro ir geliu ar ispudingu paveiksleliu piesimu nedarau blush2.gif

Kur visos pradinge? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 17, 23:36)
Labas. 4u.gif

Kur visos pradinge? g.gif

Labas rytas 4u.gif Vakar buvau po darbo visą dieną mieste,o grįžus su kaimynėm sangriją grukšnojau,picą gaminau thumbup.gif Šiandien dar lėksiu pas kosmetologę,antakius susitvarkyti ir ūsiukus išsipešiot ax.gif Aš čia gerą Lietuvę esu radus tai džiaugiuosi jos rankom,nereali wub.gif Geros dienos visoms,grįžus gaminsiu kijevo kotletukus šiandien ax.gif Na tikrai kad visos dingusios,matyt užsiėmusios labai kad net neprisijungia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Love*: 18 vasario 2012 - 10:28
Sveikos, mažai gyvybės mūsų temukėje schmoll.gif Tikriausiai visos į darbus išsibėgiojo 4u.gif

O aš noriu pasiūlyti Jums pramogų smile.gif kadangi fotografuoju ir laaabai tai mėgstu, dovanoju nemokamą fotosesiją. Nepasididžiuokit ir sudalyvaukite konkursėlyje. Būtų smagu susitikti bent per fotosesiją, jei meet'o neorganizuojam ax.gif
Nepraleiskit progos pasidaryti gražių pavasarinių nuotrauku. Informacija mano FB puslapėlyje.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktuke: 04 kovo 2012 - 14:41
QUOTE(Kaktuke @ 2012 03 04, 15:38)
Sveikos, mažai gyvybės mūsų temukėje  schmoll.gif Tikriausiai visos į darbus išsibėgiojo  4u.gif

O aš noriu pasiūlyti Jums pramogų  smile.gif  kadangi fotografuoju ir laaabai tai mėgstu, dovanoju nemokamą fotosesiją. Nepasididžiuokit ir sudalyvaukite konkursėlyje. Būtų smagu susitikti bent per fotosesiją, jei meet'o neorganizuojam  ax.gif
Nepraleiskit progos pasidaryti gražių pavasarinių nuotrauku. Informacija mano FB puslapėlyje.

user posted image


Fainos nuotraukytės 4u.gif
Atsakyti