Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(Love* @ 2012 02 05, 11:49)
Noriu padėkoti Dijjai už begalinę kantrybę, skirtą laiką,malonų bendravimą,kantrybę ir šitą grožį  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nu cia dejai reklamos biggrin.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush2.gif hihihi.gif svarbu tau patinka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dijja: 05 vasario 2012 - 12:23
QUOTE(Dijja @ 2012 02 05, 12:23)
nu cia dejai reklamos biggrin.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif  blush2.gif  hihihi.gif svarbu tau patinka  thumbup.gif  thumbup.gif

Esu tikrai patenkinta šeštadieniu,apart grįžimą namo, pusę valandos per pūgą ir didelį vėja,šaltį mieste laukiau 16 autiko doh.gif blush2.gif nuo stotelės net bėgau link namų,ir dar išgazdino bernai kažkokie anglai,pro langą stop kažką angliškai,tai žinok galvojau jau man šakės,tai kai dėjau į kojas,vos namų neprabėgau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 05, 12:34)
Esu tikrai patenkinta šeštadieniu,apart grįžimą namo, pusę valandos per pūgą ir didelį vėja,šaltį mieste laukiau 16 autiko  doh.gif  blush2.gif  nuo stotelės net bėgau link namų,ir dar išgazdino bernai kažkokie anglai,pro langą stop kažką angliškai,tai žinok galvojau jau man šakės,tai kai dėjau į kojas,vos namų neprabėgau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

doh.gif nu siaubas doh.gif man tai lb nepatinka anglijos viesasis transportas, akmens amzius blem, pvz sian 7dieni autobusai vaziuoja 1 i valanda doh.gif

Kaip jum sniegas? biggrin.gif biggrin.gif mano mergina jau no ryto anksciausio zyzia MB kad einam statyt besmegenio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 05, 12:55)
doh.gif  nu siaubas doh.gif  man tai lb nepatinka anglijos viesasis transportas, akmens amzius blem, pvz sian 7dieni autobusai vaziuoja 1 i valanda doh.gif 

Kaip jum sniegas? biggrin.gif  biggrin.gif  mano mergina jau no ryto anksciausio zyzia MB kad einam statyt besmegenio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na ką padarysi, vėlu be to ir buvo,užsisedėjom lotuliukas.gif Na gražu pro langą pasižiūrėt,bet nereikia mums to sniego... blush2.gif Na vaikui tai aisku smagu,ypač kai čia jo net neturėjom dar tiek ax.gif bet jau tavo Ugnytė tai tokia fianuolė,pamaiva wub.gif thumbup.gif prijuokino vakar visus ji ten thumbup.gif ypač kai sakė kad nori būt manikene biggrin.gif ir dar kad esat giminės ir tu jai turi priaugint nagus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 05, 13:00)
Na ką padarysi, vėlu be to ir buvo,užsisedėjom  lotuliukas.gif  Na gražu pro langą pasižiūrėt,bet nereikia mums to sniego... blush2.gif Na vaikui tai aisku smagu,ypač kai čia jo net neturėjom dar tiek  ax.gif  bet jau tavo Ugnytė tai tokia fianuolė,pamaiva  wub.gif  thumbup.gif prijuokino vakar visus ji ten  thumbup.gif  ypač kai sakė kad nori būt manikene biggrin.gif ir dar kad esat giminės ir tu jai turi priaugint nagus  thumbup.gif

doh.gif biggrin.gif nu mano dama kai tarp savu tai zodzio kisenej neiesko biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
dijja labaaaai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu mus tai sniegas pradziugino bigsmile.gif thumbup.gif nors isejus i kiema, tai Nojus nelabai jaukiai ant jo jautesi biggrin.gif ir vis prasesi ant ranku
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 03, 19:34)
Na gal sulauksim ir taves. Man asmeniskai patinka mano darbas  nelabai noreciau dbr kitur eiti


QUOTE(Dijja @ 2012 02 03, 20:00)
As tai jei galeciau isvis nedirbciau bet kadangi nlb galiu tokio dziaugsmo sau leist  tai dirbu, siuo atveju sutinku su tavim kad jokiam, kalakutu, vistu ar mesu fabrike nenoreciau nei uz ka dirbt  nei uz ka nedirbciau jokiam saldytuve

Prieš du metus dirbau krabų fabrike Cromer'į, tai prasikeikiau. Vasarą lauke ~+24, o aš dirbu šaldytuve kur būna +6, 0, -6. blink.gif Pliusas arba nulis būdavo tik tuomet, kai nebūdavo valdžios arba tų svečių iš parduotuvių. Šalau, prasikeikiau ir nebenoriu gyvenime. schmoll.gif
Va Anovoi dar toks žmogiškas darbas, sėdi, šilta, prie kompo, visai kitokios darbo sąlygos ir svarbiausia prie pat namų, o ne kitam mieste. ax.gif
Iš viso nenorėčiau dirbti, o tik sūnelį auginti. blush2.gif

QUOTE(Love* @ 2012 02 05, 10:49)
Noriu padėkoti Dijjai už begalinę kantrybę, skirtą laiką,malonų bendravimą,kantrybę ir šitą grožį wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kaip gražiai. bigsmile.gif
O čia ir priaugino ir dailę padarė ane ? bigsmile.gif O tik dailę daro ? blush2.gif

QUOTE(Love* @ 2012 02 05, 11:34)
Esu tikrai patenkinta šeštadieniu,apart grįžimą namo, pusę valandos per pūgą ir didelį vėja,šaltį mieste laukiau 16 autiko  doh.gif  blush2.gif  nuo stotelės net bėgau link namų,ir dar išgazdino bernai kažkokie anglai,pro langą stop kažką angliškai,tai žinok galvojau jau man šakės,tai kai dėjau į kojas,vos namų neprabėgau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blink.gif lotuliukas.gif Nu geras. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 06, 10:35)
Prieš du metus dirbau krabų fabrike Cromer'į, tai prasikeikiau. Vasarą lauke ~+24, o aš dirbu šaldytuve kur būna +6, 0, -6. blink.gif  Pliusas arba nulis būdavo tik tuomet, kai nebūdavo valdžios arba tų svečių iš parduotuvių. Šalau, prasikeikiau ir nebenoriu gyvenime. schmoll.gif 

JAV irgi saldytuve dirbau, na tiksliau dali darbo laiko saldytuve (kai klientu nebudavo), o kita dali jau prie klientu, tai visai normaliai buvo, gal butent del to, kad ne visa darbo diena saldytuve tupejau, kai ipranti, tai visai ir normalu ir nesalta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 06, 10:35)
Kaip gražiai. bigsmile.gif
O čia ir priaugino ir dailę padarė ane ? bigsmile.gif  O tik dailę daro ? blush2.gif
blink.gif  lotuliukas.gif  Nu geras. lotuliukas.gif

Viską padarė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 06, 10:53)
JAV irgi saldytuve dirbau, na tiksliau dali darbo laiko saldytuve (kai klientu nebudavo), o kita dali jau prie klientu, tai visai normaliai buvo, gal butent del to, kad ne visa darbo diena saldytuve tupejau, kai ipranti, tai visai ir normalu ir nesalta  biggrin.gif

Na aš per du mėnesius nesugebėjau įprasti. schmoll.gif
Pastoviai serganti vaikščiojau. doh.gif
Visuomet šalta būdavo darbe, po darbo, net naktį. blink.gif
Prasikeikaiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 06, 13:30)
Na aš per du mėnesius nesugebėjau įprasti. schmoll.gif

Ane...nu ne, as per kazkur dvi savaiciukes apsipratau, tik nelabai malonu, kai iseini per lunch time i lauka, o ten +30, visi su slepetkom, maikutem, o tu kaip durne vos ne su kailiniais...visi kaip zmones varo i pliaza, o tu varai atgal i saldytuva
Atsakyti