Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 23:05)
ne ne po darbo, savaitgali smile.gif po darbo pati nenoriu nieko zadet,nes bunu mieguista smile.gif o rpies darba nera kada smile.gif tai dirbsi musu sifte ar ne? smile.gif


Aha b šifte. nu žiūrėsim kaip dėl tų savaitgalių, nes norisi su šeima praleisk kiek įmanoma daugiau laiko,ypač mažė nepratus, kad manęs namie nebūna.. sakau, reikia laiko priprast prie naujos rutinos, o tada jau planuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 02, 20:20)
Ai taj zinau tave:) nu va po biski ir visos anovoj isidarbinsim biggrin.gif

Na busiu nepopuliari, nes visos ziuriu dabar Anovoj dirba, bet as tai nenoreciau tongue.gif aisku, jei reiketu rinktis tarp pvz kokio kalakutu fabriko ir Anovos, tai eiciau i Anova, bet vis vien be didelio dziaugsmo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o kas ten per darbas Anovoj? Maciau merginos ten dirbancios ilgus grazius nagucius prilaiko biggrin.gif tai neturetu buti labai sunku biggrin.gif

As vakar savo seimyna i medical center bandziau uzregistruoti, uzpildziau visus popierius trimis egzemploriais, o tos registratores neegistruoja, tipo reikia paso, ID neuztenka smile.gif ir is vis kaip mus i sali ileido be paso doh.gif Ir dar su tuo adreso patvirtinimu doh.gif is kur gi gausi zmogus ta bill'a kai ant kambario gyveni smile.gif
Sakiau reis tureti padirbta bill'a lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 03, 12:21)
Na busiu nepopuliari, nes visos ziuriu dabar Anovoj dirba, bet as tai nenoreciau  tongue.gif aisku, jei reiketu rinktis tarp pvz kokio kalakutu fabriko ir Anovos, tai eiciau i Anova, bet vis vien be didelio dziaugsmo  ax.gif


Nu nžn kaip kitos, bet aš tai tikrai nepasišokinėdama ten einu biggrin.gif neturiu dar tokio džiaugsmo, kaip galėt dirbt pagal savo poreikius ar savo malonumui..

Kaktuke darbas su mobiliakais. Keista, mūsų medical centre užteko ID, nes mes visi neturim pasų ax.gif o kaip dėl adreso patvirtinimo, tai gal turit sutartį pasirašę? ten bus adresas užrašytas.
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 02 03, 00:58)
Aš irgi dirbau Anovoi prieš  nestuke.gif  na kitaip sakant  nestuke.gif  pradžioi. lotuliukas.gif  blush2.gif  biggrin.gif

Jeigu teks grįšti dirbti, tai tik į Anovą ir draugučių turėsiu jau gal. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na gal sulauksim ir taves. Man asmeniskai patinka mano darbas smile.gif nelabai noreciau dbr kitur eiti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 02 03, 11:21)
Na busiu nepopuliari, nes visos ziuriu dabar Anovoj dirba, bet as tai nenoreciau  tongue.gif aisku, jei reiketu rinktis tarp pvz kokio kalakutu fabriko ir Anovos, tai eiciau i Anova, bet vis vien be didelio dziaugsmo  ax.gif

As tai jei galeciau isvis nedirbciau biggrin.gif biggrin.gif bet kadangi nlb galiu tokio dziaugsmo sau leist doh.gif tai dirbu, siuo atveju sutinku su tavim kad jokiam, kalakutu, vistu ar mesu fabrike nenoreciau nei uz ka dirbt schmoll.gif schmoll.gif nei uz ka nedirbciau jokiam saldytuve schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dijja o kaip tavo mažė ar neliūdi,kad dirbi? Maniškė dabar nelabai patenkinta, visgi buvom įpratusios kartu būt. Kažin per kiek laiko apsipras.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 02 03, 21:53)
Dijja o kaip tavo mažė ar neliūdi,kad dirbi? Maniškė dabar nelabai patenkinta, visgi buvom įpratusios kartu būt. Kažin per kiek laiko apsipras.. g.gif

Nu kaip,ji zino kad mamai ir teciui reik dirbt,kad butu pinigeliu ir taikos. siaip aisku liudna buna kai gryzus is darbo isgirsti 'kaip taves pasiilgau' arba 'noriu taves',bet pasikalbam,pabunam kartu ir gyvenam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 03, 23:07)
Nu kaip,ji zino kad mamai ir teciui reik dirbt,kad butu pinigeliu ir taikos. siaip aisku liudna buna kai gryzus is darbo isgirsti 'kaip taves pasiilgau' arba 'noriu taves',bet pasikalbam,pabunam kartu ir gyvenam smile.gif


Tai va ir mums taip.. bet kažkur esu skaičius, kad vaikui per dieną užtenka 15-30min koncentruoto dėmesio, bet vistiek kol kas keista.. ypač dar maniškė parinasi, kad auklytė sena (nepratus ji prie senų žmonių).. bet iš kitos pusės pagalvoju, kad nedirbt išvis neapsimoka. tuo labiau kai vaikas jau didelis palyginus.aj man dabar sunkiai sekasi persiorentuot biggrin.gif nes puse metų ieškojau vietos, kad ir padirbt išeitų ir su maže visą dieną išbūt. Bet kad praktiškai neįmanoma.. doh.gif ech.. biggrin.gif tik tiek, kad žinau, kad aš ne viena tokia smile.gif
Atsakyti
labas vakaras,kaip savaitgalis,visos kazkur sulindusios kad taip ramu cia. Bet manau visa demesi seimai skiriat kol laisva ir i darba nereikia smile.gif o as vaziuoju naguciu tvarkyt,tuo paciu tikiuosi malonaus pabendravimo,prasiblaskysiu truputi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 04, 18:15)
Bet manau visa demesi seimai skiriat

Padariau 20 stilizuotu cukriniu rozyciu ir dabar guliu be pulso biggrin.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti Dijjai už begalinę kantrybę, skirtą laiką,malonų bendravimą,kantrybę ir šitą grožį user posted image user posted image wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Love*: 05 vasario 2012 - 11:54