Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 20:22)
Nu va kaip smagu,dabar jau nepasisveikinus nepraeisi gal  lotuliukas.gif  4u.gif

Oi man ten tiek rupesciu siuo metu,kad ne tas galvoj. gryztu namo ir i lova,nieko nebenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 02, 20:36)
Oi man ten tiek rupesciu siuo metu,kad ne tas galvoj. gryztu namo ir i lova,nieko nebenoriu doh.gif

Del to trecio rysio kiba? nu matau kad ten uzsiemus tu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas0425 @ 2012 02 02, 18:37)
sekmes Timba Limba  4u.gif


Ačiū smile.gif

QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 19:12)
O galvoju, ar ne Timba Limba čia anovoj dirbt pradejo? biggrin.gif nes manau kad šiandien turėjau proga realiai susipažinti  g.gif


nu pradėjau biggrin.gif tai matyt kad su manim biggrin.gif ryt prisipažink kuri tu čia biggrin.gif


Dijja tai o kur daugiau darbintis, kai lengviausias kelias į anovą doh.gif ***** man šiandien grįžus pasijautė, ką reiškia puse 5 keltis.. doh.gif biškį lavonėlis buvau biggrin.gif gerai, kad galėčiau ir aš į lovą griūt ir nieko nebematyt, bet šeimyna neleidžia dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 20:41)
Del to trecio rysio kiba? nu matau kad ten uzsiemus tu smile.gif

Butent,tas 3,daugiausia bedu su juo,taj veikt turiu ka,kartais net breiko normalaus neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 02 02, 20:48)
Ačiū smile.gif
nu pradėjau biggrin.gif tai matyt kad su manim biggrin.gif ryt prisipažink kuri tu čia biggrin.gif
Dijja tai o kur daugiau darbintis, kai lengviausias kelias į anovą doh.gif ***** man šiandien grįžus pasijautė, ką reiškia puse 5 keltis.. doh.gif biškį lavonėlis buvau biggrin.gif gerai, kad galėčiau ir aš į lovą griūt ir nieko nebematyt, bet šeimyna neleidžia dry.gif  biggrin.gif

O kam rytoj? Aš dabar tau pasakysiu,kad šnd priėjau,prisistačiau,paspaudėm ranką viena kitai biggrin.gif Po darbo kalbėjom apie mano krikšto dukrytę ir apie tavo Kontryna 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dijja @ 2012 02 02, 20:50)
Butent,tas 3,daugiausia bedu su juo,taj veikt turiu ka,kartais net breiko normalaus neturiu sad.gif

O tai kas per velniava ten su juo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 20:55)

O tai kas per velniava ten su juo? g.gif

Vienus baigem,nauji atvaziavo,vel viskas is naujo,zmones daug klaidu pridaro,o mano darbas jas taisyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 02, 20:58)
Vienus baigem,nauji atvaziavo,vel viskas is naujo,zmones daug klaidu pridaro,o mano darbas jas taisyt doh.gif

Nu jo,nekas tada tikrai sad.gif bet realiai reikia džiaugtis kad darbo yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 21:55)
O kam rytoj? Aš dabar tau pasakysiu,kad šnd priėjau,prisistačiau,paspaudėm ranką viena kitai biggrin.gif Po darbo kalbėjom apie mano krikšto dukrytę ir apie tavo Kontryna 4u.gif


aa biggrin.gif nu mažas tas mūsų miestelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 02 02, 21:42)
aa biggrin.gif nu mažas tas mūsų miestelis biggrin.gif

joooo biggrin.gif visgi per vieną dieną netikėtai susipažinom visos biggrin.gif tai klausyk reikės man rodos eit kurią dieną kavos gert,m? ka manai? ar atrastum laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Love* @ 2012 02 02, 22:57)
joooo biggrin.gif visgi per vieną dieną netikėtai susipažinom visos biggrin.gif tai klausyk reikės man rodos eit kurią dieną kavos gert,m? ka manai? ar atrastum laiko? smile.gif


tipo po darbo? nu sunkiai sunkiai... kol kas noriu priprast prie tos rutinos darbe, nes dbr visai kaip durna jaučiuosi biggrin.gif o paskui žiūrėsim, gal surasim laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 02 02, 21:58)
tipo po darbo? nu sunkiai sunkiai... kol kas noriu priprast prie tos rutinos darbe, nes dbr visai kaip durna jaučiuosi biggrin.gif o paskui žiūrėsim, gal surasim laiko smile.gif

ne ne po darbo, savaitgali smile.gif po darbo pati nenoriu nieko zadet,nes bunu mieguista smile.gif o rpies darba nera kada smile.gif tai dirbsi musu sifte ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 02 02, 18:18)
kas cia per Anovos darbuotoju susirinkimas? biggrin.gif  gathering.gif

Aš irgi dirbau Anovoi prieš nestuke.gif na kitaip sakant nestuke.gif pradžioi. lotuliukas.gif blush2.gif biggrin.gif

Jeigu teks grįšti dirbti, tai tik į Anovą ir draugučių turėsiu jau gal. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti