Įkraunama...
Įkraunama...

Norwich'o mamytės renkasi čia

QUOTE(*Knopka* @ 2012 05 02, 20:33)
Gal tuomet vel lietuve paeme, bet jei sneki apie ta, kur jau seniai ten dirbo, tai jos tikrai nera, atsimenu kai draugas vare i jos isleistuves, sake, kad i lt grizta.

Na net nežinau tada ar kalbam apie tą pačią ar ne. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Tikiuosi labai neužpyksit, kad aš čia gal ne į temą, bet labai reikia pagalbos. Gal galėtumėt padėti ir užpildyti anketą, skirtą tėvams, auginantiems 4-7 metų vaikučius

http://www.manoapkla...sa/353879556/1/
Atsakyti
Sveikutes,jau turbut kokius metus nebuvau uzsukus cia.vis budavau tai Norwichiui,tai LT,dabar uz poros savaiciu grystu i UK.norejau paklausti,del mokyklu.jau nusprendziau saviski leisti nuo rudens UK.idomu kokia atmosfera mokykloje,kaip priima naujokus.maniskis didelis,9 metai,bet nedrasus vaikas,jaudinuos ar pritaps ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitagita* @ 2012 05 12, 10:59)
Sveikutes,jau turbut kokius metus nebuvau uzsukus cia.vis budavau tai Norwichiui,tai LT,dabar uz poros savaiciu grystu i UK.norejau paklausti,del mokyklu.jau nusprendziau saviski leisti nuo rudens UK.idomu kokia atmosfera mokykloje,kaip priima naujokus.maniskis didelis,9 metai,bet nedrasus vaikas,jaudinuos ar pritaps ax.gif


Sveika 4u.gif Manau kad mokykloj nieko nenustebins, kad vaikas ne anglas, jei dėl to nerimauji smile.gif Šiaip aišku viskas labiausiai priklauso nuo mokyklos, mokinių ir pačio vaiko. Bet kiek esu susidūrus, tai mokykla labai rūpinasi vaiko pritapimu. Va kaip tik vakar sulaukiau skambučio iš mokyklos, pasirodo mūsų mokyklą nori pradėti lankyti berniukas, kuris nei pats, nei jo mamytė nešneka angliškai, dėl ko labai nerimauja. Tai paprašė, kad mes padėtumėm kai reikės jiems susišnekėt ir "padraugautumėm" smile.gif Kad nesijaustų nepritapę. Tai va.
Manau kad jums viskas bus ok, ypač jei vaikas bent supranta angliškai, kalbėt ir bendraut labai greit pradės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 05 12, 14:46)
Sveika 4u.gif Manau kad mokykloj nieko nenustebins, kad vaikas ne anglas, jei dėl to nerimauji smile.gif Šiaip aišku viskas labiausiai priklauso nuo mokyklos, mokinių ir pačio vaiko. Bet kiek esu susidūrus, tai mokykla labai rūpinasi vaiko pritapimu. Va kaip tik vakar sulaukiau skambučio iš mokyklos, pasirodo mūsų mokyklą nori pradėti lankyti berniukas, kuris nei pats, nei jo mamytė nešneka angliškai, dėl ko labai nerimauja. Tai paprašė, kad mes padėtumėm kai reikės jiems susišnekėt ir "padraugautumėm" smile.gif Kad nesijaustų nepritapę. Tai va.
Manau kad jums viskas bus ok, ypač jei vaikas bent supranta angliškai, kalbėt ir bendraut labai greit pradės 4u.gif

tai manau,kad nenustebins biggrin.gif planuoju i mokykla netoli aldi kur yra leisti(jei papulsim)girdejau apie ja neblogu atsiliepimu.o siaip tai jaudinuosi,kad nepritaps,nes nedrasus,sunkai susidraugauja su vaikais.na angliskai susisneka po truputi,tai gal kaip nors.
ar yra cia mamyciu kurios pradejo jau didesni vaika leisti i mokykla,gal papasakotumet kaip sekesi pritapti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*gitagita* @ 2012 05 12, 18:13)
tai manau,kad nenustebins biggrin.gif planuoju i mokykla netoli aldi kur yra leisti(jei papulsim)girdejau apie ja neblogu atsiliepimu.o siaip tai jaudinuosi,kad nepritaps,nes nedrasus,sunkai susidraugauja su vaikais.na angliskai susisneka po truputi,tai gal kaip nors.
ar yra cia mamyciu kurios pradejo jau didesni vaika leisti i mokykla,gal papasakotumet kaip sekesi pritapti 4u.gif

O kuri konkreciai mokykla? Nes prie aldi yra kelios biggrin.gif apie pvz larkman esu nelabai geru atsiliepimu girdejus...
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 05 12, 22:10)
O kuri konkreciai mokykla? Nes prie aldi yra kelios  biggrin.gif apie pvz larkman esu nelabai geru atsiliepimu girdejus...

o nezinau kuri doh.gif reikes pasidometi.viena moteris veda ten dukra,tai siek tiek pasakojo.bet ne man tiesiai,o vyrui,nes siuo metu LT esu.
Atsakyti
QUOTE(*Knopka* @ 2012 05 12, 20:10)
O kuri konkreciai mokykla? Nes prie aldi yra kelios  biggrin.gif apie pvz larkman esu nelabai geru atsiliepimu girdejus...

Ugne priimta i Valley primary school, dar net nzn kur ji cia tiksliai yra reiks eit apziuret kokia diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijja @ 2012 05 12, 21:46)
Ugne priimta i Valley primary school, dar net nzn kur ji cia tiksliai yra reiks eit apziuret kokia diena biggrin.gif

Iseinat is namu, tiesiai tiesiai, pereinat per gatve prie sviesoforo ir vel keli metrai tiesiai...smile.gif mes i Henderson Green eisim, man buvo is esmes ne svarbu si ar Valley primary, tiesiog Henderson parasiau didesniu prioritetu, nes netoli darzelis, tai kai mazajai bus laikas eit i darza, tai man bus patogiau vedzios, nes mokykla ir darzas vienoj pusej bus. O i Larkman primary, kuri prie musu darzo tai laaaaaabai daug lietuviu eina.
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 05 12, 11:46)
Va kaip tik vakar sulaukiau skambučio iš mokyklos, pasirodo mūsų mokyklą nori pradėti lankyti berniukas, kuris nei pats, nei jo mamytė nešneka angliškai, dėl ko labai nerimauja. Tai paprašė, kad mes padėtumėm kai reikės jiems susišnekėt ir "padraugautumėm" smile.gif Kad nesijaustų nepritapę

Ai čia Lietuviai, ane ? ax.gif
Ale rimtai kokia faina mokykla. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuulia @ 2012 05 13, 00:07)
Ai čia Lietuviai, ane ? ax.gif
Ale rimtai kokia faina mokykla. bigsmile.gif


aha lietuviai smile.gif nu nebloga tikrai, nesiskundžiu smile.gif nors labai nedaug užsieniečių, bent mažės klasėj, net tik pora lenkų biggrin.gif ir kol kas visoj mokykloj dukrytė tik antra lietuvė buvo. Dabar bus net trys biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 05 12, 23:28)
aha lietuviai smile.gif nu nebloga tikrai, nesiskundžiu smile.gif nors labai nedaug užsieniečių, bent mažės klasėj, net tik pora lenkų biggrin.gif ir kol kas visoj mokykloj dukrytė tik antra lietuvė buvo. Dabar bus net trys biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti