Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Pasiduokit, pasiduokit itakai biggrin.gif seseliai superiniai, naudoju apie metus g.gif tai galo nesimato, graziai atrodo, nu super bigsmile.gif
pas mane:
user posted image
ta zalia ir rausva ner tokios ryskios
Atsakyti
lotuliukas.gif oi ta amber nekadeja.. smagu, jei patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 08 06, 17:34)
Gal yra naudojusių štai šį veido kremą?

user posted image

Labai domintų atsiliepimai, galvoju jį įsigyti, mano oda mišri smile.gif



pirma pakuote suejo puikiai. antra jau prasciau. gal oda priprato, bet blizgesys daug greiciau pasimato.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 10 13, 19:00)
Isigyjau TBS kubikus rubikus seselius..

Aš irgi thumbup.gif laukiu nesulaukiu, kol atsiųs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 10 26, 00:00)
pirma pakuote suejo puikiai. antra jau prasciau. gal oda priprato, bet blizgesys daug greiciau pasimato.


O nekemša porų šis kremas?
Atsakyti
labai butu idomus atsiliepimai apie sia pudryte 4u.gif kokiai odai ji skirta?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(sweet_dreams @ 2011 11 02, 14:45)
O nekemša porų šis kremas?

sis kremas lengvos konsistencijos, ir skirtas sutraukti poras smile.gif

QUOTE(Juoko ašara @ 2011 11 04, 18:42)
labai butu idomus atsiliepimai apie sia pudryte 4u.gif kokiai odai ji skirta?

user posted image

kiek zinau skirtas sausai odai, nes ieina extra virgin aliejus smile.gif pandys, nebandziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 11 04, 18:42)
labai butu idomus atsiliepimai apie sia pudryte 4u.gif kokiai odai ji skirta?

user posted image


As ziurinejau parduotuvej sita pudryte, tai pardaveja sake, kad misriai ar riebiai odai tikrai netinka, nes dar labiau ji blizges del sudety esancio aliejaus. Sake ideliausiai tinka sausai, is bedos normaliai odai. Misriai/riebiai TBS tinka si
http://www.thebodysh...p;prdcode=9867m

Labai lengvai tepasi, patiko. Truputi galetu daugiau maskuoti, bet dienai man pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 11 04, 18:42)
labai butu idomus atsiliepimai apie sia pudryte 4u.gif kokiai odai ji skirta?

user posted image

Mano oda misri tai man nelabai tinkama, islenda greitai blizgesys, bet uztvirtinus ja su kita priemone viskas puikiai. Gerai issilaiko, gerai maskuoja, nekemsa poru. labai taupiai naudojasi . Bet labiau tinkama sausai odai . O vat kremine/kompaktine labiau tinka man, nera tokio riebi,maziau matosi ant veiduko.
Spalvu pasirinkimas puikus visos sios serijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 11 05, 13:48)
As ziurinejau parduotuvej sita pudryte, tai pardaveja sake, kad misriai ar riebiai odai tikrai netinka, nes dar labiau ji blizges del sudety esancio aliejaus. Sake ideliausiai tinka sausai, is bedos normaliai odai.  Misriai/riebiai TBS tinka si
http://www.thebodysh...p;prdcode=9867m

Labai lengvai tepasi, patiko. Truputi galetu daugiau maskuoti, bet dienai man pats tas.

kur nurodyta nuorodoje nepasakyciau kad ji riebiai / misriai odai, mano oda sausoka ir ji tinka.. juk ten ir raso kad drekinanti moiture 4u.gif misriai yra aliejine is tos serijos, bet ten toks sss kad ir uz dyka neimciau ir tinka jau tik keliems zmonems, nors kiti ir turi riebia ar misria, bet irgi netinka aliejine - oil foundation.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 05 lapkričio 2011 - 21:11
QUOTE(sweet_dreams @ 2011 11 02, 13:45)
O nekemša porų šis kremas?

nekemsa,gana greit isigeria i oda,nes toks skystokas,bet mano megstamiausia E serija,kiek esu bandziusi tai teikiu pirmenybe tik tai serijai
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 11 05, 18:53)

Spalvu pasirinkimas puikus visos sios serijos 4u.gif

del sio suabejociau, nes ziurejau sitos skystos pudros review , tai spalvos gana nevykusios , visos labai geltonos. O su kita pudra is sitos serijos teko paciai susidurt, tai spalvu pasirinkimas SVIESIAI odai skurdus, nes sviesiausiu pas mus net nera biggrin.gif
Atsakyti