Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Isigyjau TBS kubikus rubikus seselius.. spalvyte 06.. nerelaus.. as taaaaaaaip ju norejau.. bet 90lt tikrai nedrysau moket, uz 4 spalvas.. net ir 50lt butu gaila, bet kai pasitaike uz dar pigiau, tai imiau is kart biggrin.gif patys seseliai labai faini, idomu pakuote, kiekvienas kubikas atskirai issiema, taip pat kas fainai kad uzsidengia dangteliu, galima isimest viena ir varyt.. spalvos tarpusabvyje labai gerai suderintos: nuo sviesiausios iki tamsiausios. As jas priskiriu naturaliu spalvu grupei. Tokios net rudenines sakyciau wub.gif yra auksine nerealiai grazi, tamsiai tokia ruda su kazkokiu atspalviu, poto sviesi tokia nemoku net paaiskint kokia ir i pilkuma bronzine.. nu vienu zodziu visos nerealios biggrin.gif pasiema labai gerai. Galima naudot ir sausus ir slapius smile.gif pats turis seseliu yra neitiketinas, tas rubikas naudosis iki pensijos trb.. nes tieeeeeeek jo daug bigsmile.gif po 4g kiekvienas. Vienu zodziu tikrai rekomenduoju!!! beja, spalvos nera matines schmoll.gif bet ir be pavieniu blizguciu.. man laaaaaabai patiko wub.gif p.s sklaidos labai gerai, man patinka, kad daug nereikejo nieko daryt.. ne tai kai uzdedi, kliurkt vienoj vietoj ir bruzink iki vakaro kol paskaidysi graziai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 13 spalio 2011 - 18:05
QUOTE(Olivia. @ 2011 10 09, 22:21)
Kiek kainuoja KUKURUZINE KAUKE, pardej, gal zinot, kuri?

Ir kokie atsiliepimai apie RAMUNELIU AKIU VALIKLI? ir tp kokia kaina bigsmile.gif


nepatiko man šis akių makiažo valiklis, toks lipnumas po jo jaučiasi, norisi greičiau nusiplauti, o ir akytes graužia doh.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 10 13, 19:00)
Isigyjau TBS kubikus rubikus seselius.. spalvyte 06.. nerelaus.. as taaaaaaaip ju norejau.. bet 90lt tikrai nedrysau moket, uz 4 spalvas.. net ir 50lt butu gaila, bet kai pasitaike uz dar pigiau, tai imiau is kart  biggrin.gif patys seseliai labai faini, idomu pakuote, kiekvienas kubikas atskirai issiema, taip pat kas fainai kad uzsidengia dangteliu, galima isimest viena ir varyt.. spalvos tarpusabvyje labai gerai suderintos: nuo sviesiausios iki tamsiausios. As jas priskiriu naturaliu spalvu grupei. Tokios net rudenines sakyciau  wub.gif yra auksine nerealiai grazi, tamsiai tokia ruda su kazkokiu atspalviu, poto sviesi tokia nemoku net paaiskint kokia ir i pilkuma bronzine.. nu vienu zodziu visos nerealios  biggrin.gif pasiema labai gerai. Galima naudot ir sausus ir slapius smile.gif pats turis seseliu yra neitiketinas, tas rubikas naudosis iki pensijos trb.. nes tieeeeeeek jo daug  bigsmile.gif po 4g kiekvienas. Vienu zodziu tikrai rekomenduoju!!! beja, spalvos nera matines  schmoll.gif bet ir be pavieniu blizguciu.. man laaaaaabai patiko  wub.gif p.s sklaidos labai gerai, man patinka, kad daug nereikejo nieko daryt.. ne tai kai uzdedi, kliurkt vienoj vietoj ir bruzink iki vakaro kol paskaidysi graziai  biggrin.gif



pigmentacija ir svytėjimas labai intensyvus? tiktų dieniniam makiažui ar nelabai? g.gif
baiginėju isadora matinę rudą paletę, pirkčiau tokią pačią, bet tas moteriškas smalsumas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2011 10 13, 22:14)
pigmentacija ir svytėjimas labai intensyvus? tiktų dieniniam makiažui ar nelabai?  g.gif
baiginėju isadora matinę rudą paletę, pirkčiau tokią pačią, bet tas moteriškas smalsumas  doh.gif  lotuliukas.gif



Siulyciau pabandyt tbs pardei.. pigmentacija sakyciau pakankamai intensyvi.. nzn kokio jus ryskumo daot dienai.. nebus super buper naturalus makiazas.. aisku, ziurint kuria spalva naudosit.. geriausia butu pazet gyvai ir nuspresit 4u.gif man tai ji ir dienai tinkama. p.s bet ji manau kardinaliai skirias nuo isadora matines 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 13 spalio 2011 - 21:22
QUOTE(amber123 @ 2011 10 13, 22:20)
Siulyciau pabandyt tbs pardei.. pigmentacija sakyciau pakankamai intensyvi.. nzn kokio jus ryskumo daot dienai.. nebus super buper naturalus makiazas.. aisku, ziurint kuria spalva naudosit.. geriausia butu pazet gyvai ir nuspresit  4u.gif man tai ji ir dienai tinkama. p.s bet ji manau kardinaliai skirias nuo isadora matines  4u.gif


Kad skiriasi, tai suprantu. Isadora visiškai matinė. Aš nebijau švytėjimo, nemėgstu tik pavienių didelių blizgalų, ir dar svarbu, kad pasidažius švytinčiais šešėliais nepradėtų bliygėti visas veidas. (turėjau vienus bourjois šėšėlius, pasidažai, o po kelių minučių visas veidas blizga doh.gif trupa matyt labai..)

Na reikės parduotuvėje apžiūrėti, neblogos spalvytės atrodo. Aš tokius švytinčius labiau mėgstu šiltuoju metų laiku, tai laiko turiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Argija: 15 spalio 2011 - 13:50
QUOTE(Argija @ 2011 10 15, 14:49)
Na reikės parduotuvėje apžiūrėti, neblogos spalvytės atrodo. Aš tokius švytinčius labiau mėgstu šiltuoju metų laiku, tai laiko turiu.  biggrin.gif



Spalvytes zinok nerealis.. nu idealios man!!! idealus atspalviai
Atsakyti
amber123, kur pirkote tuos kubikus? blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri pastebejote kiek pas mus kainuoja sie skaistalai http://www.thebodysh...9880m#anchor001 ?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 10 18, 12:36)
amber123, kur pirkote tuos kubikus?  blush2.gif



pirkau pas mergaite sm, parasysiu i az kad nebutu reklamos
Atsakyti
gal kas bandete siustis is oficialaus ju puslapio? bodyshop.co.uk kiek skaiciau tai tik uk teritorijoj siuncia?
ar gal zinot kas prekiauja cia Lietuvoj? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mani: 24 spalio 2011 - 13:21
QUOTE(amber123 @ 2011 10 13, 18:00)
Isigyjau TBS kubikus rubikus seselius.. spalvyte 06.. nerelaus.. as taaaaaaaip ju norejau.. bet 90lt tikrai nedrysau moket, uz 4 spalvas.. net ir 50lt butu gaila, bet kai pasitaike uz dar pigiau, tai imiau is kart  biggrin.gif patys seseliai labai faini, idomu pakuote, kiekvienas kubikas atskirai issiema, taip pat kas fainai kad uzsidengia dangteliu, galima isimest viena ir varyt.. spalvos tarpusabvyje labai gerai suderintos: nuo sviesiausios iki tamsiausios. As jas priskiriu naturaliu spalvu grupei. Tokios net rudenines sakyciau  wub.gif yra auksine nerealiai grazi, tamsiai tokia ruda su kazkokiu atspalviu, poto sviesi tokia nemoku net paaiskint kokia ir i pilkuma bronzine.. nu vienu zodziu visos nerealios  biggrin.gif pasiema labai gerai. Galima naudot ir sausus ir slapius smile.gif pats turis seseliu yra neitiketinas, tas rubikas naudosis iki pensijos trb.. nes tieeeeeeek jo daug  bigsmile.gif po 4g kiekvienas. Vienu zodziu tikrai rekomenduoju!!! beja, spalvos nera matines  schmoll.gif bet ir be pavieniu blizguciu.. man laaaaaabai patiko  wub.gif p.s sklaidos labai gerai, man patinka, kad daug nereikejo nieko daryt.. ne tai kai uzdedi, kliurkt vienoj vietoj ir bruzink iki vakaro kol paskaidysi graziai  biggrin.gif
user posted image


Pagal sita aprasyma man labai tiktu sitie seseliai, bet 90 lt uz juos tikrai labai brangu sad.gif( o tu sakai, kad pasitaike uz dar pigiau nei 50 lt, - kur tokie stebuklai vyksta? smile.gif)
Atsakyti
man sioj parduotruvej lb skaniai kvepia thumbup.gif turiu kelis sampunus, bet man pasirode ne kokie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elene @ 2011 10 25, 13:49)
Pagal sita aprasyma man labai tiktu sitie seseliai, bet 90 lt uz juos tikrai labai brangu sad.gif( o tu sakai, kad pasitaike uz dar pigiau nei 50 lt, - kur tokie stebuklai vyksta? smile.gif)

ar irgi jau situos seselius turiu, neatsilaikiau reklaminei amber kampanijai biggrin.gif lotuliukas.gif (uz 35 lt SM pirkau naujus)
Atsakyti