Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Merginos, skaitau skaitau temą, kad perkate per tarpininkes ir norėjau paklausti, o tai jie tiesiogiai nesiunčia? Nes pačiam co.uk puslapyje neradau informacijos kur siunčia, o SM net nežinau kurią temą skaityt (šitą, tarpininkių, skelbimų...), kad tą sužinočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 12 01, 20:46)
Merginos, skaitau skaitau temą, kad perkate per tarpininkes ir norėjau paklausti, o tai jie tiesiogiai nesiunčia? Nes pačiam co.uk puslapyje neradau informacijos kur siunčia, o SM net nežinau kurią temą skaityt (šitą, tarpininkių, skelbimų...), kad tą sužinočiau smile.gif

Atvirai pasakius, neprisimenu lotuliukas.gif Knisau kinisau aš, finale užsisakiau per tarpininkes, bet kadangi knisau ne vieną psl., tai nepamenu, kas ten užkliuvo. Ar tai nesiunčiai, ar tai siuntimas brangus, ar tai kortelės angliškos reikalauja... biggrin.gif

Gal kas žino tiksliai biggrin.gif
Atsakyti
Siuncia tik UK teritorijoj. Nera galimybes parsisiusti i LT tiesiogiai. Korteles reikalauja ishduotos taip pat ten.
Atsakyti
QUOTE(IdeaFixe @ 2012 12 02, 15:25)
Siuncia tik UK teritorijoj. Nera galimybes parsisiusti i LT tiesiogiai. Korteles reikalauja ishduotos taip pat ten.

biggrin.gif , matyt nepirkot. Aš su LT kortele sekmingai perku uk adresu ir tarpininkei moku tik už persiuntimą iš jos į LT už prekes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 12 02, 17:08)
biggrin.gif  , matyt nepirkot. Aš su LT kortele sekmingai perku uk adresu ir tarpininkei moku tik už persiuntimą iš jos į LT už prekes  mirksiukas.gif

O su kokia konkrečiai kortele perkat? Gal tiesiog ne visos tinka?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 12 02, 16:31)
O su kokia konkrečiai kortele perkat? Gal tiesiog ne visos tinka?

mano tai VISA ax.gif tinka visos , su kuriomis galima pirkti internetu. Jeigu užsakot ir jums atšaukia , reikia parašyti laišką jiems , jie patvarko ir tada po jų laiško galima jau pirkti , čia ne vienai SM strigo pirkimai , bet po laiško jiems , praleidžia užsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 12 02, 17:49)
mano tai VISA  ax.gif  tinka visos , su kuriomis galima pirkti internetu. Jeigu užsakot ir jums atšaukia , reikia parašyti laišką jiems , jie patvarko ir tada po jų laiško galima jau pirkti , čia ne vienai SM strigo pirkimai , bet po laiško jiems , praleidžia užsakymus 4u.gif


Bet po kazkurio laiko, vel "ijungia" saugia politika ir leidzia tik UK kortelem. Ten keista sistema. Daznai per didziuosius sale'us stringa. O kol suvaiksto laiskai ir atsakymai bei atblokavimai- ziurek ir pasibaigia gerosios kainos. Aisku jie nori apsidrausti del vogtu korteliu.
as bandziau pirkti ir savo LT ishduota VISA - tik rezervuodavo pinigus,bet nepaleisdavo uzsakymo. Plius perkant LT kortele,kartais labai nepalankiu kursu pavercia i svarus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IdeaFixe: 02 gruodžio 2012 - 18:47
Man labai patinka TBS gaminiai, labiausiai kūno sviestas "Mango" bei arbūzinė dušo želė wub.gif
Šiandien toks klausimas iškilo, pilna skelbimų su pigesne produkcija, kaip ir iš kur jos gauti? blush2.gif Siūstis iš UK TBS parduotuvės? Manau tarpininkės turi kažkokį "tašką" g.gif
Pasidalinkit patirtim iš kur gauti šios produkcijos, nes kai pažiūri kainų skirtumus, tikrai parduotuvėje nebesinori pirkti schmoll.gif Privačia žinute parašykite kas platinat, gal ir didelį kiekį užsisakyčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IdeaFixe @ 2012 12 02, 18:44)
Bet po kazkurio laiko, vel "ijungia" saugia politika ir leidzia tik UK kortelem. Ten keista sistema. Daznai per didziuosius sale'us stringa. O kol suvaiksto laiskai ir atsakymai bei atblokavimai- ziurek ir pasibaigia gerosios kainos. Aisku jie nori apsidrausti del vogtu korteliu.
as bandziau pirkti ir savo LT ishduota VISA - tik rezervuodavo pinigus,bet nepaleisdavo uzsakymo. Plius perkant LT kortele,kartais labai nepalankiu kursu pavercia i svarus.

čia iš tos serijos kas nori ras visada priekabių dėl ko nepirkti ar atvirkščiai. Kad ir kokiu kursu verčia (nors šiaip verčia kaip ir visos parduotuvės , patys kurso neišsigalvoja) pigiau vistiek pirkti uk , nei LT parduotuvėse man ax.gif
Beje reikėjo ne kartoti užsakymus kai matėt ,kad nepraleidžia užsakymo , o parašyti laišką jiems.
P.S. per visus sale online parduotuvės nepaveža apkrovų ir stringa , bet kai nori pigiau nusipirkti , to nesureikšmini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2012 12 02, 20:01)
čia iš tos serijos kas nori ras visada priekabių dėl ko nepirkti ar atvirkščiai. Kad ir kokiu kursu verčia (nors šiaip verčia kaip ir visos parduotuvės , patys kurso neišsigalvoja) pigiau vistiek pirkti uk , nei LT parduotuvėse  man  ax.gif
Beje reikėjo ne kartoti užsakymus kai matėt ,kad nepraleidžia užsakymo , o parašyti laišką jiems.
P.S. per visus sale online parduotuvės nepaveža apkrovų ir stringa , bet kai nori pigiau nusipirkti , to nesureikšmini  smile.gif


Visiskai nesiginciju,kad pigiau. Ir tikrai be jokiu intensiju cia rasau smile.gif tiesiog pasidalinu patirtimi. Kursa nustato VISA, jis dazniausiai,kiek pastebejau, atitikdavo SEB taikoma valiutos kursa. As po pirmo nepavykusio ir parasiau jiems- atblokavo sekanciam pirkimui, kai bandziau po pusmecio- vel nebeleido. Man turbut tiesiog nepasiseke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumilija @ 2012 12 02, 19:59)
Man labai patinka TBS gaminiai, labiausiai kūno sviestas "Mango" bei arbūzinė dušo želė  wub.gif
Šiandien toks klausimas iškilo, pilna skelbimų su pigesne produkcija, kaip ir iš kur jos gauti?  blush2.gif  Siūstis iš UK TBS parduotuvės?  Manau tarpininkės turi kažkokį "tašką"  g.gif
Pasidalinkit patirtim iš kur gauti šios produkcijos, nes kai pažiūri kainų skirtumus, tikrai parduotuvėje nebesinori pirkti  schmoll.gif  Privačia žinute parašykite kas platinat, gal ir didelį kiekį užsisakyčiau  4u.gif

Tarpininkai sėdi skelbimuose. Galima tiesiog pirkti iš jų. Tik visada reikia pasižiūrėti kainas - kartą išsidūriau, nusipirkus daiktą 5 Lt pigiau, negu parduotuvėj - tai ar dėl tiek verta plėšytis biggrin.gif

Aš neseniai pirkau iš UK parduotuvės per paprastas tarpininkes, kur iš UK siunčia, jų ten daug, aš ėmiau per šitas:
http://www.supermama...;#entry59583549

O kadangi buvo baisi akcija, tai tikrai labai normaliom kainom gavosi.
Tik jau aišku, nebus ko nori dvigubai pigiau - kam akcija, tas ir pigiau, stebėt reikia smile.gif
Aš dar kartą žinojau tokią babenciją, kuri gaudavo iš labai įdomios vietos - iš ebay mastau.gif na ne iš viso ebay, o iš kažkokios parduotuvės konkrečios - bet ji gaudavo tokiom gerom kainom, kad pardavinėdavo. Tik va ten būdavo tokios netradicinės nelabai einamos prekės, ten iš serijos, kremai - o ne tie visi einamiausi , kaip sviestai ir pan.
Bet tai buvo senokai.
Atsakyti
gal zinot ar yra dar pirkt dregme palaikanciu pirstiniu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo destination: 06 sausio 2013 - 17:04