Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal kuri esat bandžiusi EXTRA VIRGIN MINERALS™ LIQUID FOUNDATION? Šiandien pasibandžiau ant rankos, konsistencija labai maloni, tepasi taip lengvai, gundausi, bet bijau šiek tiek, nes poros linkusios labai kimštis g.gif

ir dar uosčiau persikų kvapo naują liniją (sakau naują, nes anksčiau tikrai nemačiau jos), tai kvapas dieviškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2012 11 10, 22:25)

ir dar uosčiau persikų kvapo naują liniją (sakau naują, nes anksčiau tikrai nemačiau jos), tai kvapas dieviškas wub.gif

Turiu persikų kvapo kūno losjoną ir dušo želė, tikrai, kvapas pasakiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katukou32 @ 2012 11 11, 02:22)
Turiu persikų kvapo kūno losjoną ir dušo želė, tikrai, kvapas pasakiškas  wub.gif

As irgi turiu duso zele ir sviestuka. smile.gif Labai patinka kvapas wub.gif
Atsakyti
Gal kas galetu paisulyti kokia tarpininke kaune arba klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2012 11 13, 17:39)
Gal kas galetu paisulyti kokia tarpininke kaune arba klaipedoje?

kaune perka labamba, net sian pirks is uk
Atsakyti
user posted image
user posted image

Gal kas zinote ar labai skiriasi situ kvapai? 4u.gif
Atsakyti
Skiriasi... Man tas apatinis labiau patink. Šitas virštutinis kažkaip nežinau, imbieriškesnis gal? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2012 11 10, 23:25)
Gal kuri esat bandžiusi EXTRA VIRGIN MINERALS™ LIQUID FOUNDATION? Šiandien pasibandžiau ant rankos, konsistencija labai maloni, tepasi taip lengvai, gundausi, bet bijau šiek tiek, nes poros linkusios labai kimštis g.gif

ir dar uosčiau persikų kvapo naują liniją (sakau naują, nes anksčiau tikrai nemačiau jos), tai kvapas dieviškas wub.gif


Sveiki,

as naudoju ir skysta ir biria pudra sios serijos. Esu patenkinta. Skystoji dengiasi labai lengvai ir puikiai maskuoja, o biri uzbaigia makiaza iki galo smile.gif Mano oda problematisha : linkus raudonuoti, arti kapiliarai bei kemshasi poros. Dabr uzsiteous nera to jausmo,kad "dygsta" spuogeliai,kaip bumo su kitu gamintoju kremine pudra.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas bandete spanguoliu difuzeri namu kvepinimui? Na ta, kur pagaliukai buteliuke ax.gif
Kazi, ar tikrai visi namai kvepia?
As siaip aliejukus su zvakide naudoju, bet gal reik sita pabandyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(odetama @ 2012 10 11, 21:38)
Isbandziau BB krema, visai patiko.  ax.gif Parduotuveje, tai neapsimoka pirkti uz 70 Lt, bet kai bus akcija is UK parsisiusiu.  4u.gif Toks idomus variantas, tepi balta krema, o po kurio laiko tas kremas pasidaro kaip krempudra smile.gif Idomus variantas...  ax.gif

[QUOTE]

Man tai jis thumbup.gif
Nepadaro kaukes, bet sulygina spalva, tok naturaliai grazus vaizdas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Kauno Mamytes,
Man vyras yra parvezes is Anglijos orginaliu kuno sviestu is BODY SHOP, buvo nuolaida tai daugiau ju nupirko. Yra ivairiu kvapu, kai kuriu po kelis turiu. Jei kazkam reiketu tai parduodu po 38LT, Kaune (niekur nesiunciu, nes turejau liudna pamoka su sukciais) mano tel nr 860583283 arba i AZ

ikeliu nuoroda, bet nezinau ar cia atsidarys, nes daznai blokuoja kitu skelbimu nuorodas

http://tarpmergaiciu...p-kuno-sviestai


Atsakyti
QUOTE(braidanti_ @ 2012 11 30, 08:28)
Sveikos Kauno Mamytes,
Man vyras yra parvezes is Anglijos orginaliu kuno sviestu is BODY SHOP, buvo nuolaida tai daugiau ju nupirko. Yra ivairiu kvapu, kai kuriu po kelis turiu. Jei kazkam reiketu tai parduodu po 38LT, Kaune (niekur nesiunciu, nes turejau liudna pamoka su sukciais) mano tel nr 860583283 arba i AZ

ikeliu nuoroda, bet nezinau ar cia atsidarys, nes daznai blokuoja kitu skelbimu nuorodas

http://tarpmergaiciu...p-kuno-sviestai

Bijau ką sakyt, bet čia ne skelbimų tema, taigi galima, ko gero, komentuoti biggrin.gif Niekas tų tavo sviestų už tokius pinigus nepirks biggrin.gif Visi kas gyvas jų jau prisipirko po 4-5 svarus, sumokėdami tarpininkėms 10 proc lotuliukas.gif Taipogi ir perpardavėjai, taigi čia pat SM skelbimuose jų galima prisipirkti sočiai po 25 Lt lotuliukas.gif

Aš suprantu, kad smagu parduoti dvigubai brangiau, negu pirkai, bet nu turėkit sąžinės lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas bandet difuzoriu namu kvepinimui?
Labai laukiu komentaru 4u.gif
Atsakyti