Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Noa @ 2012 11 08, 01:24)
Tai gal iš tų pačių daro. Nusipirko fūrą aviečių prieš 5 metus... Pirmos buvo geros, o į galą mat kaip parūgo - teko net produktą pakeist biggrin.gif

biggrin.gif galejo ir pervadinti - avieciu vyno kvapo ar pan biggrin.gif
Atsakyti
O matėt, Kaune 9-10d Megoj bus 20 proc. nuolaida visam TBS. O jei suma vuršys 115 ar kažkiek Lt - 30 proc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 08, 13:36)
O matėt, Kaune 9-10d Megoj bus 20 proc. nuolaida visam TBS. O jei suma vuršys 115 ar kažkiek Lt - 30 proc smile.gif


manau, kad nesunku virsyt ta nurodyta kaina smile.gif nes kaineles TBS pasikandzioja. sakau, jei MB suzinotu, kiek as uz duso geli sumokejau, turbut, pagalvotu, kad man visai kuku biggrin.gif
Atsakyti
tai ir Oze savaitgalį Pirkinių Maratonas, mačiau TBS nuolaida.. Bet kad per tarpininkes čia, SM, labiau apsimoka pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 11 08, 19:56)
manau, kad nesunku virsyt ta nurodyta kaina smile.gif nes kaineles TBS pasikandzioja. sakau, jei MB suzinotu, kiek as uz duso geli sumokejau, turbut, pagalvotu, kad man visai kuku biggrin.gif

Bet jei jis būtų aviečių vyno kvapo, gal visiems patiktų lotuliukas.gif
Šiaip aš kažkaip gelius vis stengiuosi pirkti su nuolaida. Be nuolaidos man ranka nekyla biggrin.gif

QUOTE(Tutia @ 2012 11 08, 20:06)
tai ir Oze savaitgalį Pirkinių Maratonas, mačiau TBS nuolaida.. Bet kad per tarpininkes čia, SM, labiau apsimoka pirkti  ax.gif

Ko gero, taip... Kaip tik užsisakiau Kalėdoms. Blyn, galvoju, gal to aviečių vyno neėmiau lotuliukas.gif
Nebent kam nors reikia kokio egzotiško produkto, kuriam nuolaidos nėr...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 11 08, 18:11)

Šiaip aš kažkaip gelius vis stengiuosi pirkti su nuolaida. Be nuolaidos man ranka nekyla biggrin.gif



su nuolaida ir buvo... bet ne lietuvoj pirktas. emiau ta didiji buteli, braskini. kvapas nuvyle, nesilaiko ant kuno visai. jis net ta kaina suzinojes nualptu biggrin.gif
Atsakyti
Siandien ir ryt :
- 20% NUOLAIDA VISIEMS PRODUKTAMS,
- 30% NUOLAIDA PERKANT PREKIŲ VIRŠ 115 LT,
- IMK 3 POPULIARIAUSIAS DUŠO ŽELES IR MOKĖK TIK UŽ 2( berods alyvuogiu, persiku ir greipfruktu thumbup.gif
http://www.thebodysh...klientu-dienos/
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 11 08, 20:06)
Bet kad per tarpininkes čia, SM, labiau apsimoka pirkti  ax.gif

Sutinku, Tutia! lotuliukas.gif
Papildyta:

QUOTE(s.kristi @ 2012 11 09, 08:46)
Siandien ir ryt :
- 20% NUOLAIDA VISIEMS PRODUKTAMS,
- 30% NUOLAIDA PERKANT PREKIŲ VIRŠ 115 LT,
- IMK 3 POPULIARIAUSIAS DUŠO ŽELES IR MOKĖK TIK UŽ 2( berods alyvuogiu, persiku ir greipfruktu  thumbup.gif 
http://www.thebodysh...klientu-dienos/

SM vistiek pigiau gaunasi ax.gif Netgi parduotuveje imant 2 duso zeles ir trecia gaunant nemokamai, TBS parduotuvių kaina didesne nei SM galima nusipirkti doh.gif

Man tai keisciausia, kad Lietuvos TBS parduotuves dar neturi Kalediniu prekių. UK gražiausi ir įvairiausi dovanu rinkiniai pasirodė jau praeita savaite, o LT kol kas tylu. g.gif Kazkaip įdomiai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 11 09, 09:05)
Sutinku, Tutia!  lotuliukas.gif
Papildyta:
SM vistiek pigiau gaunasi  ax.gif Netgi parduotuveje imant 2 duso zeles ir trecia gaunant nemokamai, TBS parduotuvių kaina didesne nei SM galima nusipirkti doh.gif

Man tai keisciausia, kad Lietuvos TBS parduotuves dar neturi Kalediniu prekių. UK gražiausi ir įvairiausi dovanu rinkiniai pasirodė jau praeita savaite, o LT kol kas tylu.  g.gif Kazkaip įdomiai...  schmoll.gif




na bet turetu jau pasirodyti wink.gif manau kita savaite ir pamatysime, jie gi visada lapkricio viduryje isstato kaledines prekes ir dovanu rinkinius wub.gif pasiilgau spanguoliu ir imbiero wub.gif
p.p. o del sm juk ne viska galima nusipirkti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 11 09, 09:05)
Sutinku, Tutia!  lotuliukas.gif
Papildyta:
SM vistiek pigiau gaunasi  ax.gif Netgi parduotuveje imant 2 duso zeles ir trecia gaunant nemokamai, TBS parduotuvių kaina didesne nei SM galima nusipirkti doh.gif





o kur cia sm galima pigiau nusipirkti?smile.gif nes man neikandamos parduotuvej tos kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 11 09, 12:40)
o kur cia sm galima pigiau nusipirkti?smile.gif nes man neikandamos parduotuvej tos kainos doh.gif

Tai skelbimuose yra TBS tema, ten parduoda. Bet įvairiai parduoda - kartą kaip durnė pirkau daiktą, nepažiūrėjus, kiek parduotuvėj kainuoja - tai pripliusavus siuntimą, sutaupiau 5 litus lotuliukas.gif
O būna ir normalesnėm kainom, ir be siuntimo.


O dabar angliškam TBS kadangi nuolaidos, tai daug kas siunčiasi iš tarpininkių, taip išeina dar pigiau, bet tik, aišku, tiems produktams, kam akcija. Aš asmeniškai sakiausi iš šitų:
http://www.supermama...howtopic=881817
Aišku, prisideda siuntimas ir procentas, bet finale vis viena išeina pigiausiai.

O jei reikia kokių egzotiškų produktų, tada ko gero pigausia bus imti Oze ir Megoj su 30 proc. už 115...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 lapkričio 2012 - 13:24
QUOTE(jauniute @ 2012 11 09, 12:40)
o kur cia sm galima pigiau nusipirkti?smile.gif nes man neikandamos parduotuvej tos kainos doh.gif

Yra merginų, kurios platina šitą kosmetiką šiek tiek pigiau, aš kiekvieną mėnesį į el.paštą ganu katalogiuką, su turimomis prekėmis. blush2.gif
Atsakyti