Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(jauniute @ 2012 10 21, 12:15)
as tik nesuprantu, kodel uzsieny si kosmetika tokia pigi, o pas mus tokia brangi g.gif

Man atrodo, kad aplamai tai kainos panašios. Tiktai užsieny akcijas visokias stiprias daro, o pas mus - šūdą...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 13:44)
Man atrodo, kad aplamai tai kainos panašios. Tiktai užsieny akcijas visokias stiprias daro, o pas mus - šūdą...

nu kad nea.. o gal nuo salies priklauso. neseniai atostogavau maltoje, tai ten paziurejau kainas - parduotuveje be akciju tokios kaip SM isparduotuvej. Pvz kuno sviestai po 35Lt gaunasi, kai pas mus virs 60 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 21, 09:34)
Ot matot kaip skirtingai biggrin.gif . Man tau tusai superiniai ir dezodorantas pazastims deo dry laabai patinka.

Man tusai irgi nerealus! Turiu 3 skirtingus ir visi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 10 21, 13:12)
nu kad nea.. o gal nuo salies priklauso. neseniai atostogavau maltoje, tai ten paziurejau kainas - parduotuveje be akciju tokios kaip SM isparduotuvej. Pvz kuno sviestai po 35Lt gaunasi, kai pas mus virs 60 doh.gif

Va tai tau! Aš Londone žiūrėjau, tai man kažkaip panašiai pasirodė. Bet tiesą pasakius, buvau su vyru ir vaikais, o tai reiškia, kad įbėgau ir išbėgau lotuliukas.gif Gal neįsigilinau.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 11:44)
Man atrodo, kad aplamai tai kainos panašios. Tiktai užsieny akcijas visokias stiprias daro, o pas mus - šūdą...

Man irgi taip pasirode, kad kainos panasios tik tu akciju daugiau ax.gif
Atsakyti
Šiandien Kaune mačiau naują pardavėją, tokią tamsiais plaukais, be akinių. Ji manęs nepuolė vartyti pasiūlymais, paklausė, ar gali kuo padėt, kai pasakiau, kad negali, tai ir nebepristojo. Regis, jau galima ten eiti, pažiūrėjus pro stiklą, kas dirba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 21, 23:28)
Šiandien Kaune mačiau naują pardavėją, tokią tamsiais plaukais, be akinių. Ji manęs nepuolė vartyti pasiūlymais, paklausė, ar gali kuo padėt, kai pasakiau, kad negali, tai ir nebepristojo. Regis, jau galima ten eiti, pažiūrėjus pro stiklą, kas dirba biggrin.gif

Oj, geras! lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar vitamino c koncentrata (10d kursa) galima naudot, jei oda linkusi rausti?
Atsakyti
merginos, kam teko naudoti aviečių sviesto daugiau indelių? nes turėjau tokią įdomią patirtį.. esu sunaudojus gal 5is indukus, čia neseniai papirkau LT parduotuvėj, šiek tiek naujesnis dangtelis, rašo 192 gr vietoj 200 gr.. Na, nieko, galvoju, pakuotę atnaujino.. Deja, kvapas visai kitos, net atrodo, lyg parūgusios tos avietės būtų verysad.gif Klausiau TBS, sako sudėtis nesikeitė.. Grąžinti irgi nelabai galėjau, nes pirkau kelias prekes su dovanų čekiu.. Šiaip ne taip sutepiau, bet jau nosį užspaudus.

Ar yra kam tekę susidurt? Palyginti kvapą 198 gr pakuotės ir 200 gr? Jos realiai beveik nesiskiria, ten vos užrrašas kitaip parašytas ir tas kiekis būtent. Šiaip ir konsistencija man pasirodė kiek kitokia, sunkiau tepėsi ir įsigerinėjo į odą, nei tie senieji,.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 11 07, 23:04)
merginos, kam teko naudoti aviečių sviesto daugiau indelių? nes turėjau tokią įdomią patirtį.. esu sunaudojus gal 5is indukus, čia neseniai papirkau LT parduotuvėj, šiek tiek naujesnis dangtelis, rašo 192 gr vietoj 200 gr.. Na, nieko, galvoju, pakuotę atnaujino.. Deja, kvapas visai kitos, net atrodo, lyg parūgusios tos avietės būtų  verysad.gif  Klausiau TBS, sako sudėtis nesikeitė.. Grąžinti irgi nelabai galėjau, nes pirkau kelias prekes su dovanų čekiu.. Šiaip ne taip sutepiau, bet jau nosį užspaudus.

Ar yra kam tekę susidurt? Palyginti kvapą 198 gr pakuotės ir 200 gr? Jos realiai beveik nesiskiria, ten vos užrrašas kitaip parašytas ir tas kiekis būtent. Šiaip ir konsistencija man pasirodė kiek kitokia, sunkiau tepėsi ir įsigerinėjo į odą, nei tie senieji,..  g.gif

Tikrai skiriasi, neišsigalvoji, galiu patvirtint, kad man naujasis sviestas ( ir ne tik- dušo gelis taip pat) smirda parūgusiom avietėm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2012 11 08, 00:17)
Tikrai skiriasi, neišsigalvoji, galiu patvirtint, kad man naujasis sviestas ( ir ne tik- dušo gelis taip pat) smirda parūgusiom avietėm  rolleyes.gif

Tai gal iš tų pačių daro. Nusipirko fūrą aviečių prieš 5 metus... Pirmos buvo geros, o į galą mat kaip parūgo - teko net produktą pakeist biggrin.gif
Atsakyti
nu va, pasirodo ne man vienai taip. Oki, ieškosiu 200 gr. 4u.gif
Atsakyti