Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(odetama @ 2012 10 07, 12:49)
Žinai, Noa, kai pagalvoju, kiek as ten pripirkus pas juos nenormaliom kainom, tai visai nebuvo geda paprasyti meginuko pabandymui.  lotuliukas.gif

Tai kokia čia gėda, va, nueik šalia į loccitane ir ką nors pirk - priduos tau mėginukų belekiek biggrin.gif Ir šiaip, o ko tu turi prkti kremą nepabandžius?

Bet aš bijočiau, kad baisingai priskres ir lieps ką nors pirkt biggrin.gif O aš nepirksiu, nes nenoriu pirkti daikto, kurio aš nenoriu, ir aplamai, ko ana čia man nurodinėja. Tada atsisakysiu, ir ana susirauks kaip naginė biggrin.gif

Aišku, nebaisus čia stresas, labai reiktų, tai nekreipčiau dėmesio, lai nors raukiasi ir dviem mėnesiam... Bet kažkaip vis viena biškį nemalonu atsisakinėt, tai visada kažkaip galvoji - ai nafig, nelabai reikia, nepradėsiu biggrin.gif



Šiaip biškį pyktelėjau. Tikrai svarsčiau iš ten pirkti vieną kremą, labai intensyviai man jį siūlė, bet vat namo pamėgint tai špygą dry.gif O man nedaėjo paprašyt! Ot kvailė. Ir nepirkau. Kaip aš pirksiu veido kremą pagal pauostymą ir pasitepus ant rankos umn.gif Ant ko dar pasiūlys, ant bato? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 10 07, 17:57)
Kauno bazej? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Prajuokinot  doh.gif  mirksiukas.gif

Merginos anksciau rase, kad Gariunuose TBS pardavineja, tad net neabejoju, kad ir Urmo bazėje yra! smile.gif Tik klausia, gal kas žino kurioj vietoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 07, 20:13)
Tai kokia čia gėda, va, nueik šalia į loccitane ir ką nors pirk - priduos tau mėginukų belekiek biggrin.gif Ir šiaip, o ko tu turi prkti kremą nepabandžius?

Bet aš bijočiau, kad baisingai priskres ir lieps ką nors pirkt biggrin.gif O aš nepirksiu, nes nenoriu pirkti daikto, kurio aš nenoriu, ir aplamai, ko ana čia man nurodinėja. Tada atsisakysiu, ir ana susirauks kaip naginė biggrin.gif

Aišku, nebaisus čia stresas, labai reiktų, tai nekreipčiau dėmesio, lai nors raukiasi ir dviem mėnesiam... Bet kažkaip vis viena biškį nemalonu atsisakinėt, tai visada kažkaip galvoji - ai nafig, nelabai reikia, nepradėsiu biggrin.gif
Šiaip biškį pyktelėjau. Tikrai svarsčiau iš ten pirkti vieną kremą, labai intensyviai man jį siūlė, bet vat namo pamėgint tai špygą dry.gif O man nedaėjo paprašyt! Ot kvailė. Ir nepirkau. Kaip aš pirksiu veido kremą pagal pauostymą ir pasitepus ant rankos umn.gif Ant ko dar pasiūlys, ant bato? dry.gif

Čia kai atsirado šokoladinis kūno sviestas, nuėjau sakau norėčiau pauostyt, sakau fui smrda tai pardavėja kad susiraukė, veltui užpakalį pakėlė, matyt galvojo, kad pauostysiu ir pirksiu :-D aišku tada akcija buvo, pirkau kitokį, bet jau aptarnavimas buvo klaikus, o aš tik garsiai išsireiškiau :-D
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 10 07, 20:19)
Merginos anksciau rase, kad Gariunuose TBS pardavineja, tad net neabejoju, kad ir Urmo bazėje yra! smile.gif Tik klausia, gal kas žino kurioj vietoj  g.gif

Tikrai nera biggrin.gif biggrin.gif Ka sm pasiula per maza, kad reikia turguose ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 10 02, 18:31)
Kiek esu pirkusi anksciau parduotuveje, niekad neduodavo jokiu meginuku  schmoll.gif

Aš esu prašiusi įpilti kreminės pudros, ir labai maloniai tą padarė bigsmile.gif Pas juos pasirodo net pilnas stalčius tam skirtų indelių, ir, kiek atsimenu, tą kartą net nieko nepirkau bebe.gif Čia berods buvo Vilniaus Panoramoje, bet apskritai visoms jų konsultantėms priekaištų neturiu, jei jos ir įkyrokos, tai kažkaip nepiktybiškai. O perkant lyg esu gavusi vieną veido kremo mėginuką ir dar kažkokį niekalą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2012 10 07, 20:01)
Aš esu prašiusi įpilti kreminės pudros, ir labai maloniai tą padarė bigsmile.gif Pas juos pasirodo net pilnas stalčius tam skirtų indelių, ir, kiek atsimenu, tą kartą net nieko nepirkau bebe.gif Čia berods buvo Vilniaus Panoramoje, bet apskritai visoms jų konsultantėms priekaištų neturiu, jei jos ir įkyrokos, tai kažkaip nepiktybiškai. O perkant lyg esu gavusi vieną veido kremo mėginuką ir dar kažkokį niekalą  biggrin.gif

Man taip pat ipyle, jokiu ,,atsikalbinejimu" nebuvo net is tolo (TBS Vilniaus Akropolyje)
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 10 07, 20:39)
Tikrai nera biggrin.gif biggrin.gif Ka sm pasiula per maza, kad reikia turguose ieskoti smile.gif


o jums ka, niezti,kad ne is jusu perkama, kitur ieskoma? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Matau kalbat apie dekoratyvinę TBS kosmetiką - vienintelis man labai patinkantis produktas yra moisture kreminė pudra sausai odai, ji labai lengva ir vasarą visada ją naudoju. Dar kažkada turėjau paakių maskuoklį, tai irgi visai patiko, bet daugiau nebekartojau. O apie visą kitą nuomonės neturiu ir bandyti kol kas netraukia, nebent tuos šešėlius kubeliuose gal ir norėčiau pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2012 10 07, 21:08)
o jums ka, niezti,kad ne is jusu perkama, kitur ieskoma?  biggrin.gif  biggrin.gif

Nieko man neniezti, nes as nieko nepardavineju biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 07, 20:13)
Tai kokia čia gėda, va, nueik šalia į loccitane ir ką nors pirk - priduos tau mėginukų belekiek biggrin.gif Ir šiaip, o ko tu turi prkti kremą nepabandžius?

Bet aš bijočiau, kad baisingai priskres ir lieps ką nors pirkt biggrin.gif O aš nepirksiu, nes nenoriu pirkti daikto, kurio aš nenoriu, ir aplamai, ko ana čia man nurodinėja. Tada atsisakysiu, ir ana susirauks kaip naginė biggrin.gif

Aišku, nebaisus čia stresas, labai reiktų, tai nekreipčiau dėmesio, lai nors raukiasi ir dviem mėnesiam... Bet kažkaip vis viena biškį nemalonu atsisakinėt, tai visada kažkaip galvoji - ai nafig, nelabai reikia, nepradėsiu biggrin.gif
Šiaip biškį pyktelėjau. Tikrai svarsčiau iš ten pirkti vieną kremą, labai intensyviai man jį siūlė, bet vat namo pamėgint tai špygą dry.gif O man nedaėjo paprašyt! Ot kvailė. Ir nepirkau. Kaip aš pirksiu veido kremą pagal pauostymą ir pasitepus ant rankos umn.gif Ant ko dar pasiūlys, ant bato? dry.gif

Man irgi labai nepatinka kai lenda į akis. Kita karta tik siaip kokį sviestuka noriu pakvepinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2012 10 07, 21:01)
Čia berods buvo Vilniaus Panoramoje

Cha cha. Tu Kauno Akropoly pamėgink biggrin.gif
Kitur tai gal ir nieko biggrin.gif

QUOTE(odetama @ 2012 10 07, 21:44)
Man irgi labai nepatinka kai lenda į akis. Kita karta tik siaip kokį sviestuka noriu pakvepinti.  g.gif

Būtent biggrin.gif Nuspręst, noriu aš jo ar nenoriu! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 10 02, 17:19)
idomu, ar cia visu taip apkalbetam kauno body shop'e duotu meginuku? biggrin.gif


Mėginukų nei karto nesu gavusi, net jei ir už didelę sumą pirkau unsure.gif Bet į indelius įdeda visko, ko paprašai smile.gif

QUOTE(Noa @ 2012 10 07, 19:13)
Tai kokia čia gėda, va, nueik šalia į loccitane ir ką nors pirk - priduos tau mėginukų belekiek biggrin.gif
---
Ir šiaip, o ko tu turi prkti kremą nepabandžius?
---
Šiaip biškį pyktelėjau. Tikrai svarsčiau iš ten pirkti vieną kremą, labai intensyviai man jį siūlė, bet vat namo pamėgint tai špygą dry.gif O man nedaėjo paprašyt! Ot kvailė. Ir nepirkau. Kaip aš pirksiu veido kremą pagal pauostymą ir pasitepus ant rankos



Nors tema ne ta, bet dėl Loccitane pritariu smile.gif Ten nei karto nieko neprašiau, o duoda visada, nesvarbu ar daug ką perki, ar kokį vieną daiktelį. Pasiūlo pačios ir duoda ne bele ką, o gali pats pasirinkti ko nori bigsmile.gif
---
Nesąmonė pirkti kremą nebandžius, nes ne litą kainuoja, o kur po to dėti jei netinka doh.gif
---
Reikėjo paprašyti, tikrai visada įdeda į indelius pabandyti ko paprašai (ir dar taip nemenkai- kukurūzų kaukę pusantro mėnesio naudojau laugh.gif) esu prašiusi ir kaukių, ir kremų, ir nepirkau nieko, ir į akis nelindo, nepristojo biggrin.gif
Atsakyti