Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

idomu, ar cia visu taip apkalbetam kauno body shop'e duotu meginuku? biggrin.gif

o as va nesuprantu, pries kelias dienas pasitepiau oda su aliejum ir ar sutapimas, ar butent nuo jo, man atsirado ant odos maziuku spuogeliu g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2012 10 02, 18:19)
idomu, ar cia visu taip apkalbetam kauno body shop'e duotu meginuku? biggrin.gif

Sunku pasakykt. Pasiūlyt tai tikrai nėra pasiūlę nei karto. Jei paprašytum, gal ir duotų, bet manau, kad pirmiau priverstų pusę lentynos nusipirkt... Užtai niekada nedrįsau prašyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 02, 18:53)
Sunku pasakykt. Pasiūlyt tai tikrai nėra pasiūlę nei karto.  Jei paprašytum, gal ir duotų, bet manau, kad pirmiau priverstų pusę lentynos nusipirkt... Užtai niekada nedrįsau prašyt lotuliukas.gif

Kiek esu pirkusi anksciau parduotuveje, niekad neduodavo jokiu meginuku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 10 02, 19:31)
Kiek esu pirkusi anksciau parduotuveje, niekad neduodavo jokiu meginuku  schmoll.gif

Dabar kitos pasakys, kad visur kitur duoda dry.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 10 02, 12:51)
kokie atsiliepimai apie user posted image


Jei veido oda riebi, tai tikrai geras daiktas. As dar krema naudoju, tai jis toks neriebus, svelnus ir gerai susigeria.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas uzmatet kauno bazej gal galima nusipirkti igiau TBS prekiu?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 02, 19:34)
Dabar kitos pasakys, kad visur kitur duoda dry.gif

Vakar nuėjau į Akropolio TBS parduotuve ir paklausiau ar gali duoti BB kremo meginuka, nes noriu ji isbandyti namuose. Tai taip gal nelabai norėjo, bet pasakiau, kas esu issidaziusi ir neturiu galimybes sio kremo išmėginti ant veido odos. doh.gif Konsultante paėmė vienkartini indeli ir ispaude i ji kelis lasiukus kremo pabandymui. thumbup.gif Dar neisbandziau, kai ta padarysiu - būtinai parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 10 07, 00:25)
Vakar nuėjau į Akropolio TBS parduotuve ir paklausiau ar gali duoti BB kremo meginuka, nes noriu ji isbandyti namuose.

Drąsus tu žmogus vienok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 10 02, 12:51)
kokie atsiliepimai apie user posted image


Naudoju tokį, kvapas malonus, gerai nušveičia odą, bet maniškė mišri. Jau ne pirmą pakuotę turiu. Jei labai jautri, tai jis toks šiurkštokas, gal ir netiktų g.gif

O dėl mėginukų, tai kažkada žiūrinėjau kremą, man net neprašius įdėjo į mažiuką induką pabandymui, čia Vilniaus Akropolyje. Bet nepamenu ar tada kažką pirkau, ar tik žioplinėjau biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 07 spalio 2012 - 10:24
QUOTE(Noa @ 2012 10 07, 11:14)
Drąsus tu žmogus vienok bigsmile.gif

Žinai, Noa, kai pagalvoju, kiek as ten pripirkus pas juos nenormaliom kainom, tai visai nebuvo geda paprasyti meginuko pabandymui. lotuliukas.gif Dabar viską siunciuosi is UK, tai net baisu prisiminti, kai LT kuno sviestus pirkdavau po 61 ar 71 lt. Koks drauges gimtadienis ir lekdavau iškart į TBS parduotuves. g.gif
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2012 10 06, 14:32)
Sveikos  4u.gif
gal kas uzmatet kauno bazej gal galima nusipirkti igiau TBS prekiu?

Kauno bazej? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Prajuokinot doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 10 07, 17:57)
Kauno bazej? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Prajuokinot  doh.gif  mirksiukas.gif

Neturite ka pasakyti, i mano zinbutes neatsakinekit 4u.gif o tuo labiau jei nezinote, nes ritavo turguje yra paneliu kurios pardavineja kuno sviestus parsiustus is anglijos pigiau
Geros dieneles drinks_cheers.gif
Atsakyti