Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop


Kaip matau dauguma plepate apie kuno kremus, as naudoju ir daug Body shop'o dekoratyvines kosmetikos, tad pasidalinsiu.
Raudonas Lip & cheek stain-labai prastas. Netolygiai pasidengia, atrodo 'demem'. Gerai, kad gavau nemokamai su zurnalu, antraip turbut buciau prasikeikus.
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2012 09 14, 19:57)
Labas, mane domina ranku kremai-kanapiu ir migdolu. Kuris geresnis?

As tai kanapiu krema naudoju jau daugiau kaip metai, ziema ypatingai daug naudoju, nes mano rankos laabai sausos, sutrukineja, nuserpetoja, net ziedu negaliu nesioti, tai kaip pradejau naudoti si krema, ranku oda zymiai pagrazejo. O del migdolu, negaliu pasakyti, nes nebandziau.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 08 08, 15:42)
Merginos, o kas nors bandėt TBS tušus arba lūpdažius?

Aš, kaip sakiau esu bandžiusi tą skruostų-lūpų pamozoką, tai nesu sužavėta. Na gerai, gal ten kas ir matosi, bet po poros valandų ant lūpų krašto, ne išorinio, bet greta gleivinės, kur lūpdažis baigiasi ir nasrai prasideda, tokia balta juosta susidaro unsure.gif  Na, suprantat, apie ką aš. Fe schmoll.gif

O kaip normalūs lūpdažiai?

Taipogi - kaip tušai?

Nes va, kai kas ten - paskutinis š. O va šešėliai TBS man labai netikėtai patiko. Tie po keturis, kubeliai, shimmer cube.  Jie visi perlamutriniai, matinių nepastebėjau - bet labai neblogai tepasi, gerai laiko ir puikiai atrodo!

Turiu kažkokius senos laidos, dabar tokių nebėr. Vis galvoju - gal dar kokius pasiėmus? Tikrai faini. Tik kiekiai stabdo - realiai tuose kubeliuose tieeeek šešėlio! lotuliukas.gif Nusipirkai ir dažykis iki pensijos lotuliukas.gif Tai ir galvoju - aha, dar vienus nusipirksiu, ir ką, jau tada viskas, jokio jokio kitos firmos šešėlio nebepirkt, visą gyvenimą, nes tų užteks ir užteks ir užteks ir dar anūkams liks? Paskutiniai šešėliai gyvenime?  bigsmile.gif
Aš per jauna tokiam apsisprendimui lotuliukas.gif

Įdomu, kaip tie nekubeliniai šešėliai?


Tusus du esu isbandziusiu. Viena storinanti (super volume mascara), o kitas dvipusis (juoda, balta) ir storina ir ilgina (gal daugiau ilgina). Man abu superiniai! Storinantis gal man daugiau tiko, nes mano blakstienos ilgokos, tai laabai jas pastorina, jei jau einu kur nors rimciau biggrin.gif (i koki gimtadieni), tepu daugiau, tai atrodo ispudingai. Dvipusis man padaro blakstienas tokias tvarkingas, gerai atskiria, pailgina. Zodziu man jie laabai patinka.
Del seseliu turiu tuos tamsius, padumavusiu akiu efekta kur padaro. Tai ka galiu paskyti, nelabai moku jais naudotis, nes ju labai ne daug reikia, tai vis nepavyksta pataikyti. Piestukas pridetas prie seseliu, tai superinis (pravedimams).

Atsakyti
O man labai idomu, kaip Body Shopo pemzos pedoms, ar astrokos, ar netrumpai tarnauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2012 09 29, 14:57)
Kaip matau dauguma plepate apie kuno kremus, as naudoju ir daug Body shop'o dekoratyvines kosmetikos, tad pasidalinsiu.
Raudonas Lip & cheek stain-labai prastas. Netolygiai pasidengia, atrodo 'demem'. Gerai, kad gavau nemokamai su zurnalu, antraip turbut buciau prasikeikus.

As irgi labai nusivyliau Lip & cheek stain. Kazkoks nepavykes TBS produktas! doh.gif
Labai dziaugiuosi, kad jo nenusipirkau, o isbandziau pas drauge... thumbup.gif
Atsakyti
Isbandziau Aloe Gentle facial wash jautriai odai thumbup.gif Ispudziai patys geriausi. Tikrai labai svelnus ir nei kiek nedirginantis mano super jautrios odos wub.gif
http://www.thebodysh...cial-wash_z.jpg
Atsakyti
Išbandžiau TBS BB kremą, nelabai patiko. Nuo šviesiausio atspalvio buvau nesveikai geltona, paskui truputį prisitaikė. Aišku įdomus virsmas iš balto su grūdeliais į gelsvą, bet tik tiek. Nežinau kaip reikės mėginuką pabaigti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 10 01, 08:05)
Išbandžiau TBS BB kremą, nelabai patiko. Nuo šviesiausio atspalvio buvau nesveikai geltona, paskui truputį prisitaikė. Aišku įdomus virsmas iš balto su grūdeliais į gelsvą, bet tik tiek. Nežinau kaip reikės mėginuką pabaigti. biggrin.gif

Sveiki, 4u.gif
O Jus naudojote BB kremo Nr. 2 ar Nr. 1? Vis gundausi parsisiųsti is UK Nr. 2, bet vis atidelioju g.gif
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2012 09 11, 19:16)
Sveikos:)
turiu klausima, ar arbatmedzio veido kauke galima kasdien naudot ar karta per savaite? Ir gal kas gali kokiu atsiliepimu apie ja? 4u.gif
Beje, irgi buvau siandien kauno akropoly, labai viska jau gruda pirkti  doh.gif
Klaipedoje pardavejos fainesnes

Manyciau, kad kasdiena nelabai gerai kaukes naudoti.As arbatnedzio prausikli naudoju tai man patinka.
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 09 30, 21:24)
Isbandziau Aloe Gentle facial wash jautriai odai thumbup.gif  Ispudziai patys geriausi. Tikrai labai svelnus ir nei kiek nedirginantis mano super jautrios odos wub.gif
http://www.thebodysh...cial-wash_z.jpg

As naudoju visa serija Aloe, tai irgi esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie user posted image
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 10 01, 08:57)
Sveiki,  4u.gif
O Jus naudojote BB kremo Nr. 2 ar Nr. 1? Vis gundausi parsisiųsti is UK Nr. 2, bet vis atidelioju  g.gif

nr.1, gal išsibandykite prieš siųsdamasi, duoda mėginukų parduotuvėj.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 10 02, 14:04)
nr.1, gal išsibandykite prieš siųsdamasi, duoda mėginukų parduotuvėj.

Aciu! smile.gif Net nezinojau, kad galima meginuku gauti. Reiks būtinai paprasyti smile.gif
Atsakyti