Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Female @ 2012 09 09, 16:19)
nu tikrai! kai pask.karta buvau ant tu vyresniuju ir uzsiroviau. jauciausi kaip gazele i menesi needusi hienu narva ipuolus  biggrin.gif ten darosi beveik ir pavojinga eit, nes itampa toooookio lygio kad net norisi rankinuka stipriau prie saves laikyt  biggrin.gif

Aha lotuliukas.gif Būtent, galėtų ten užsileist kokią muziką iš siaubiako lotuliukas.gif Atrodo, pagrobs tą tavo piniginę, ir pridės produktų už tiek, kiek turi, ar tu jų nori, ar nenori lotuliukas.gif
Atsakyti
Galima tokius atsiliepimus konkrečiai rašyti pačiam Body Shop'ui, kad keistų arba savo pardavėjas arba pardavimo politiką, kad nebūtina taip kabinėtis prie klientų doh.gif aš irgi ten vengiu eit, nes kažkaip nejauku tikrai būna unsure.gif
Atsakyti
Skaiciau nemazai komentaru oil free pudrai, o kaip su drekinamaja? Ar yra bandziusiu? Svarbiausia, ar nekemsa poru?smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
turiu klausima, ar arbatmedzio veido kauke galima kasdien naudot ar karta per savaite? Ir gal kas gali kokiu atsiliepimu apie ja? 4u.gif
Beje, irgi buvau siandien kauno akropoly, labai viska jau gruda pirkti doh.gif
Klaipedoje pardavejos fainesnes
Atsakyti
Chi chi, man atrodo, kad Kauno Akropolio TBS gali būti savotiška rungtis. Kas įeis į ten, išbus 10 minučių, ir išeis nieko nenusipirkęs? bigsmile.gif O 15 min? bigsmile.gif

Jei pirkai, psio, pasidavei, neužsiskaito lotuliukas.gif

Aš ten 10 min neišbūnu. Nervai nelaiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 rugsėjo 2012 - 20:05
Nu taikliai jus cia paraset apie kauno akropoli biggrin.gif Tikrai taip ir yra biggrin.gif atsimenu ejau prie kosmetiniu sepeteliu kai man tiesiogine zodzio prasme ant ranko uzteske persiku losjono, paziurekit naujiena labai maloniai kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2012 09 09, 19:17)
Galima tokius atsiliepimus konkrečiai rašyti pačiam Body Shop'ui, kad keistų arba savo pardavėjas arba pardavimo politiką, kad nebūtina taip kabinėtis prie klientų doh.gif aš irgi ten vengiu eit, nes kažkaip nejauku tikrai būna unsure.gif

aij gi cia ne musu reikalas duoti patarimus kaip patikti klientui. jos pacios akmeni po kaklu risasi tokiu pardavinejimo stiliumi. isvaro is savosios pardes tai mes pinigus isleidziam pas kaimynus biggrin.gif

atejau is tikruju pamazgu papilti ant moringu kuno sviesto biggrin.gif kvapas labai labai wub.gif bet jau nesigeria kaip, sakes!!! tryniau tryniau, kaip balti dryziai taip balti, zodziu sudukas , nekartosiu. yra kitu firmu ir skaniai kvepianciu ir gerai susigerianciu. Kaip sakoma, tikra moteris itrina kremu oda, o pati tikriausia moteris perka kremus kurie isigeria patys biggrin.gif tai va, as i pastaraja pretenduoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 12 rugsėjo 2012 - 19:50
QUOTE(Female @ 2012 09 12, 20:48)
aij gi cia ne musu reikalas duoti patarimus kaip patikti klientui. jos pacios akmeni po kaklu risasi tokiu pardavinejimo stiliumi. isvaro is savosios pardes tai mes pinigus isleidziam pas kaimynus  biggrin.gif

atejau is tikruju pamazgu papilti ant moringu kuno sviesto  biggrin.gif kvapas labai labai  wub.gif  bet jau nesigeria kaip, sakes!!! tryniau tryniau, kaip balti dryziai taip balti, zodziu sudukas , nekartosiu. yra kitu firmu ir skaniai kvepianciu ir gerai susigerianciu. Kaip sakoma, tikra moteris itrina kremu oda, o pati tikriausia moteris perka kremus kurie isigeria patys  biggrin.gif  tai va, as i pastaraja pretenduoju  biggrin.gif

Sunaudojau moringų sviesto didelę pakuotę ir viskas buvo ok, tikrai netryniau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 09 12, 21:44)
Sunaudojau moringų sviesto didelę pakuotę ir viskas buvo ok, tikrai netryniau lotuliukas.gif

Man tai mangai irgi neįspūdingai geriasi. Ne tai, kad labai jau ten prastai, nu bet galėtų ir geriau. Kokie VS man gl ir geriau gerdavosi mastau.gif

O gal oda pasikeitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 09 12, 22:49)
Man tai mangai irgi neįspūdingai geriasi. Ne tai, kad labai jau ten prastai, nu bet galėtų ir geriau. Kokie VS man gl ir geriau gerdavosi mastau.gif

O gal oda pasikeitė biggrin.gif

nu taip taip, ner kad jau visai blogai, kad pusdieni dryzuotai tektu vaiksciot, bet palyginus su kitu gamintoju sviestais ir turint omeny kaina tai nusivylimas baisus biggrin.gif
Atsakyti
na man moringu tai labai patinka ir nebuvo jokiu dryziu, o VS sviestai man visiskai nepatiko ax.gif
Atsakyti
Va mat kaip visiems skirtingai mastau.gif
Atsakyti