Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(amber123 @ 2011 09 11, 21:08)
As turiu.. kvapas dieviskas.. noris pakabint su pirstu ir palaizyt  wub.gif man tai faina ji.. uzsidedi, gali biski pamasazuot, tokiu budu svelniai pasveis ir palikt ant veido 10min.. odyte svelni, pamaitinta lieka.. jei drekinimo truksta, galima drekinancia poto uzdet

Kaip ta kaukė atrodo?Kuri čia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvija @ 2011 09 16, 10:11)
Kaip ta kaukė atrodo?Kuri čia g.gif



user posted image
Atsakyti
Gal kuri naudojat alaviju serija, noriu isbandyti kadangi mano veidas linkes sauseti ir raudonuoti ir yra jautrus, planuoju pirkti alaviju serijos produktu linija , tai gal galit patart ar apsimoka?
Atsakyti
Sveikos, noriu uzsakineti body shop kosmetika is uk bet esu visiskai zalia sioj produkcijoj, ka galetumet patarti tikrai veiksmingo:

1. veido kauke nuo inkstyru

2. duso zele kad ilgam uztektu, nesausintu odos ir kad skaniai kvepetu

3. kuno losjona irgi gerai drekinanti (labai sausa mano oda) ir kvepianti

4. tonalini krema arba pudra neuzkimsanti poru (turi sausia alergiska oda)

5. veido prausikli irgi sausai jautriai odai

busiu labai dekinga 4u.gif arba bent kokios serijos produktai skirti sausai, jautriai odai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 18 rugsėjo 2011 - 17:18
QUOTE(Mouse` @ 2011 09 17, 14:07)
Gal kuri naudojat alaviju serija, noriu isbandyti kadangi mano veidas linkes sauseti ir raudonuoti ir yra jautrus, planuoju pirkti alaviju serijos produktu linija , tai gal galit patart ar apsimoka?



tikrai TBS nera ta firma, kur patartina naudot jautriai odai 4u.gif gal kazko naturaliau paieskokit.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Noriu patarimo,galvoju sy makijazo pagrinda Oil free balancig foundation spf 15...misriai -riebiai odai...ar jis vertas demesio ar geras yra? 4u.gif
Atsakyti
gal jau esate išbandziusios,ar verta pirkti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 20, 14:29)
gal jau esate išbandziusios,ar verta pirkti
user posted image

tikrai verta, iseini ta kursa ir padarai pauze, o jei pas tave kapiliaru yra - tai nerekomenduojama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ridma @ 2011 09 19, 11:44)
Sveikos.Noriu patarimo,galvoju sy makijazo pagrinda  Oil free balancig foundation spf 15...misriai -riebiai odai...ar jis vertas demesio ar geras yra? 4u.gif

as naudoju drekinancia, su ta oil jau atsargiai reikia, nes visvien daug kam netinka ir nepatinka, prastai isitepia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 20 rugsėjo 2011 - 17:24
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 09 20, 18:28)
tikrai verta, iseini ta kursa ir padarai pauze, o jei pas tave kapiliaru yra - tai nerekomenduojama smile.gif
Papildyta:

as naudoju drekinancia, su ta oil jau atsargiai reikia, nes visvien daug kam netinka  ir nepatinka, prastai isitepia schmoll.gif

Man drekinanti netinka,,veidas ir taip riebus,,,
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 09 20, 21:04)
Man drekinanti netinka,,veidas ir taip riebus,,,

siulau pasimeginti parduotuveje, kitu atveju-pinigai i bala 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 09 20, 18:28)
tikrai verta, iseini ta kursa ir padarai pauze, o jei pas tave kapiliaru yra - tai nerekomenduojama smile.gif



kazko nesuprastau.. ten vit c kapsulytes? vitaminas c kaip tik skirtas stiprint kapiliaru sienelems.. tai kodel negalima? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 09 16, 21:25)

Nuostabi sita kauke drinks_cheers.gif
Atsakyti