Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Nu va kazkaip uk puslapi as jo nemaciau, nors gavau (kazkada rasiau), tai LT jis yra ir n uo9mone, visai nieko, kaip kremas, bet veidas lieka toks lyg riebus, blizgus, vis norisi panaudoti biria pudra... smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Viktorija1986,2012 08 24, 10:13]
Nu va kazkaip uk puslapi as jo nemaciau, nors gavau (kazkada rasiau), tai LT jis yra ir n uo9mone, visai nieko, kaip kremas, bet veidas lieka toks lyg riebus, blizgus, vis norisi panaudoti biria pudra... smile.gif

Koki atspalvi turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2012 08 24, 18:01)
Koki atspalvi turit? ax.gif

turiu 2 numeriuka 4u.gif
Atsakyti
Na merginos gal dar kuri bandet bb krema, laukiu daugiau nuomoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 08 28, 19:40)
Na merginos gal dar kuri bandet bb krema, laukiu daugiau nuomoniu  ax.gif

Koks negražus pavadinimas kremui lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad TBS kainos LT per daug užkeltos..smile.gif Kažkaip atrodo neverta ta kosmetika tokios kainos..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 08 29, 17:41)
Man tai atrodo, kad TBS kainos LT per daug užkeltos..smile.gif Kažkaip atrodo neverta ta kosmetika tokios kainos..smile.gif

Aisku neverta, jei reiketu pilnom kainom pirkti TBS sviestus ar kitus gaminius tikrai nepirkciau ax.gif
Atsakyti
Aš TBS perku tik išimtinai su nuolaida. Be nuolaidos pirkau vieną daiktą prieš du mėnesius - iki dabar sąžinė ėda! Daugiau tokios klaidos nedarysiu laugh.gif

Ir dar vieną kartą pirkau iš tarpininkės už pakankamai brangiai - nebuvau išsiaiškinus, kiek tiksliai kainuoja. Tai pridėjus siuntimą, gavosi kokiais 6 Lt mažiau... Labai save keikiau ir daugiau iš ten nepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Ir kainos uzkeltos, ir pardavejos nevykusios. Kauno akropoli kaip hienos apspinta vos tik iejus i parduotuve, ne zingsnio neatsitraukia ir ikyriai kisa viska is eiles, zodziu daro viska kad tik greiciau isvarytu is pardes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 09 rugsėjo 2012 - 08:05
QUOTE(Female @ 2012 09 09, 09:05)
Ir kainos uzkeltos, ir pardavejos nevykusios. Kauno akropoli kaip hienos apspinta vos tik iejus i parduotuve, ne zingsnio neatsitraukia ir ikyriai kisa viska is eiles, zodziu daro viska kad tik greiciau isvarytu is pardes  biggrin.gif

Labai geras ir teisingas pastebėjimas, aš jų labai bijau biggrin.gif
Ypač vyresnės tokios. Eina peklon, labai prastai jaučiuosi, kai ana priskrenta doh.gif Toks jausmas, kad jei jau aš ten įėjau, tai privalau pirkti, o jei nepirksiu - tai atsiskaityti jai asmeniškai, kodėl doh.gif
Netgi kartais griežtai pasakau, ačiū, nieko nereikia, atėjau tik pasižiūrėti (na jei sugalvosiu kažką pirkti, taigi vis viena man parduos! biggrin.gif) - ir tai sunkiai atstoja doh.gif

Kartą įsidrąsinus nuėjau išbandyt produkto, apie kurį rimtai galvojau, kad jei patiks - pirksiu. To bronzinančio aliejaus, kur rašiau, kad kvaps kaip babytės įkapės. Nu ir nepatiko jis man (rašiau anksčiau). O tu broli, kaip man reikėjo nuo jų gintis, kaip čia dabar man nepatiko, jeigu šitoks nuostabus lotuliukas.gif

Tai dabar būna, pasižiūriu pro stiklą, kad pristojus prie kažko kito, tada jau įeinu lotuliukas.gif O jei viena eina ir salę skanuoja - geriau jau praeisiu pro šalį laugh.gif

Tarkim, nuoširdžiai norėčiau išbandyti lūpdažius, šešėlius, kurių nemėginus. Bet negaliu! Tada jau tikrai priskres ir neatskres, mol, būtinai pirkit. O jei man nepatks?! O jei aš pinigų neturėsiu??? O gal aš pirmiau ateinu, pasižiūriu, kad man patinka, kiek kainuoja, o tada taupau, kol tiek sutaupau, tai ką, ar taip negalima, nu ir kas, kad 50 Lt??? O ką, privalomai visi turi turėti 50 lt dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 09 09, 13:13)

nu tikrai! kai pask.karta buvau ant tu vyresniuju ir uzsiroviau. jauciausi kaip gazele i menesi needusi hienu narva ipuolus biggrin.gif ten darosi beveik ir pavojinga eit, nes itampa toooookio lygio kad net norisi rankinuka stipriau prie saves laikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 09 09, 15:19)
nu tikrai! kai pask.karta buvau ant tu vyresniuju ir uzsiroviau. jauciausi kaip gazele i menesi needusi hienu narva ipuolus  biggrin.gif ten darosi beveik ir pavojinga eit, nes itampa toooookio lygio kad net norisi rankinuka stipriau prie saves laikyt  biggrin.gif

Tikras siaubas ten pas jus, o ne pardavejos smile.gif
Atsakyti