Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

TBS šampūnai, kondicionieriai, kaukės labai šiaip sau biggrin.gif Kurį laiką ant jų pagyvenau, bet neprilipo man jie kažkaip. Vynuogių kauliukų aliejus - pasaka. Po 3 buteliukų non-stop teatsibodo, o jo labai nedaug reikia šiaip. Morkų kremas patiko - toks per viduriuką - nei per riebus, nei per lengvas. Alavijo serija veidui nepatiko VISIŠKAI. Laukiau kad kuo greičiau subaigti. Šveitiklių poveikio nepastebėjau, kad oda būtų pagražėjusi sad.gif. Sviestukai labai "lipo" mano pėdutėms. Tikriausiai viskas smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandė šiuos šampūnus?
user posted image
ir
user posted image

Gal galit palygint? Kuris ilgiems, sausesniems plaukams labiau tiktų? rolleyes.gif



Aš kažkada esu tokį bandžius, jo jau nebegamina, bet gal tas Rainforest yra toks kaip Medaus šampūnas?
user posted image
Atsakyti
Gal turite atsiliepimų apie TBS šepečius?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 08 19, 16:43)
Gal turite atsiliepimų apie TBS šepečius?

Kokius šepečius?

Plaukams?

Mielai paklausyčiau irgi biggrin.gif

Turiu atsiliepimų apie TBS šepetukus kosmetikai. Labai geri! Sakyčiau, man viena geriausių TBS prekių.

Man aplamai TBS top 3 būtų:
1. Šepetukai kosmetikai.
2. Tie kubeliniai šešėliai.
3. Priemonės voniai: dušo želės, sviestai. Tiesa, jų gerumas tik tame, kad kvepia biggrin.gif


Dabar tik vynuogių kauliukų aliejus dar parūpo labai, kai Sapnė parašė, kad labai geras. Tik kur jį vartot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 08 19, 15:43)
Gal turite atsiliepimų apie TBS šepečius?


Turiu su bambukiniais šeriais, naudoju mažai, o jau keli šeriai išlūžo. O šiaip šepetys kaip šepetys ax.gif .
Atsakyti
man ju kremai nelabai patinka , nesigeria i oda
bet lupdaziai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 08 19, 16:43)
Gal turite atsiliepimų apie TBS šepečius?

as naudoju ta didiji bambukini, man labai patinka, mano plaukai ilgi ir tikrai pastebejau kad maziau luzta/isslenka sukuojant ax.gif
Turiu ir vynuogiu kauliuku alieju, na man jis visai patinka, bet kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau, patinka, kad nesuriebalina plauku net jei padauginu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 08 19, 18:05)
Turiu su bambukiniais šeriais, naudoju mažai, o jau keli šeriai išlūžo. O šiaip šepetys kaip šepetys ax.gif .

Apie tokį kalbate, taip? blush2.gif
user posted image

QUOTE(ritinelis1 @ 2012 08 19, 20:33)
as naudoju ta didiji bambukini, man labai patinka, mano plaukai ilgi ir tikrai pastebejau kad maziau luzta/isslenka sukuojant  ax.gif

Ar seniai jau turite? O iššukuoja ir gilesnius plaukų klodus, ne tik paviršutiniškai? rolleyes.gif
Atsakyti
kaip bananu sampunai ir kondicionieriai?
bananus tai labai megstu biggrin.gif bet kazi kaip jie ant galvos jauciasi? biggrin.gif
Atsakyti
Gana seniai naudoju, tikrai gerai issukuoja, mano plaukai gana ilgi ir plaukas LABAI linkes veltis smile.gif Man pats geriausias sepetys koki esu turejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mani @ 2012 08 19, 13:15)
Gal kas bandė šiuos šampūnus?
user posted image
ir
user posted image

Gal galit palygint? Kuris ilgiems, sausesniems plaukams labiau tiktų?  rolleyes.gif
Aš kažkada esu tokį bandžius, jo jau nebegamina, bet gal tas Rainforest yra toks kaip Medaus šampūnas?
user posted image


Aš bandžiau smile.gif Kad man jie patiko šampūnai visai, maniškiai sausi ir garbanoti, vidutinio ilgio. Naudojau šampūnus, balzamą ir kaukę. Nepasakyčiau, kad super drėkino, bet tikrai nenusausino. Bet aš naudojau ir vynuogių kauliukų aliejų.

O dėl vynuogių kauliukų aliejaus tai ant plaukų jis tepamas. Daugelis ant galiukų jį deda, bet maniškiai kai sausi, dai dėdavau per visą ilgį.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 08 20, 17:39)
Apie tokį kalbate, taip? blush2.gif
user posted image
Ar seniai jau turite? O iššukuoja ir gilesnius plaukų klodus, ne tik paviršutiniškai? rolleyes.gif


Aha, tokį turiu 4u.gif Iššukuoja viską, nėra mano tie plaukai labai super tankūs, normalūs ax.gif
Atsakyti