Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

nu va ir vel as su savo pesimistiskais komentarais biggrin.gif
Morku kremas nepatiko, sunaudojus puse ismeciau . Nors jis drekinamasis , bet labai riebus, truko lengvumo konsistencijos jame . Zodziu jokio poveikio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 08 03, 13:04)
turiu si kremuka:) pradejau naudot nuo 2011m gruodzio 1d. rezultatai matosi. Siai lb gerulis jis man. Nuo jo ziema neatrodau tokia isblyskus. wub.gif  wub.gif  wub.gif

o jis truputi patamsina veido oda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 08 03, 13:04)
turiu si kremuka:) pradejau naudot nuo 2011m gruodzio 1d. rezultatai matosi. Siai lb gerulis jis man. Nuo jo ziema neatrodau tokia isblyskus. wub.gif  wub.gif  wub.gif

O jis ką, dažo? unsure.gif
Čiūdikai vienok... Bronzantai nedažo, kremai dažo unsure.gif Pas kitus taigi atvirkščiai unsure.gif
Atsakyti
gal kas bande poru minimaizeri su arbatmedziu?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 08 04, 17:12)
gal kas bande poru minimaizeri su arbatmedziu?

4u.gif mane taip pat domina
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 08 03, 23:48)
o jis truputi patamsina veido oda?  g.gif



QUOTE(Noa @ 2012 08 04, 00:02)
O jis ką, dažo? unsure.gif
Čiūdikai vienok... Bronzantai nedažo, kremai dažo unsure.gif Pas kitus taigi atvirkščiai unsure.gif

Man jis nieko nedaze, netamsino 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kas nors bandėt TBS tušus arba lūpdažius?

Aš, kaip sakiau esu bandžiusi tą skruostų-lūpų pamozoką, tai nesu sužavėta. Na gerai, gal ten kas ir matosi, bet po poros valandų ant lūpų krašto, ne išorinio, bet greta gleivinės, kur lūpdažis baigiasi ir nasrai prasideda, tokia balta juosta susidaro unsure.gif Na, suprantat, apie ką aš. Fe schmoll.gif

O kaip normalūs lūpdažiai?

Taipogi - kaip tušai?

Nes va, kai kas ten - paskutinis š. O va šešėliai TBS man labai netikėtai patiko. Tie po keturis, kubeliai, shimmer cube. Jie visi perlamutriniai, matinių nepastebėjau - bet labai neblogai tepasi, gerai laiko ir puikiai atrodo!

Turiu kažkokius senos laidos, dabar tokių nebėr. Vis galvoju - gal dar kokius pasiėmus? Tikrai faini. Tik kiekiai stabdo - realiai tuose kubeliuose tieeeek šešėlio! lotuliukas.gif Nusipirkai ir dažykis iki pensijos lotuliukas.gif Tai ir galvoju - aha, dar vienus nusipirksiu, ir ką, jau tada viskas, jokio jokio kitos firmos šešėlio nebepirkt, visą gyvenimą, nes tų užteks ir užteks ir užteks ir dar anūkams liks? Paskutiniai šešėliai gyvenime? bigsmile.gif
Aš per jauna tokiam apsisprendimui lotuliukas.gif

Įdomu, kaip tie nekubeliniai šešėliai?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 08 08, 16:42)
Tik kiekiai stabdo - realiai tuose kubeliuose tieeeek šešėlio! lotuliukas.gif Nusipirkai ir dažykis iki pensijos lotuliukas.gif Tai ir galvoju - aha, dar vienus nusipirksiu, ir ką, jau tada viskas, jokio jokio kitos firmos šešėlio nebepirkt, visą gyvenimą, nes tų užteks ir užteks ir užteks ir dar anūkams liks? Paskutiniai šešėliai gyvenime?  bigsmile.gif
Aš per jauna tokiam apsisprendimui lotuliukas.gif


Na, visada galima ismest ipusetus seselius, kai baigiasi ju galiojimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 08 08, 20:28)
Na, visada galima ismest ipusetus seselius, kai baigiasi ju galiojimas  biggrin.gif

Tai kad ta jų dėžutė išeina šaibom, fig ten matysi tą galiojimą laugh.gif

Jie ten taip įdomiai - kiekvienas sudėtas į atskirą dėžutę, o visi dar į vieną didelę. Tai puikiai gali būt ir be didelės dėžės! biggrin.gif

Na tai ar bandėt kas lūpdažius?
Tušus?
Krempudras?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 08 08, 16:42)
Merginos, o kas nors bandėt TBS tušus arba lūpdažius?

Aš, kaip sakiau esu bandžiusi tą skruostų-lūpų pamozoką, tai nesu sužavėta. Na gerai, gal ten kas ir matosi, bet po poros valandų ant lūpų krašto, ne išorinio, bet greta gleivinės, kur lūpdažis baigiasi ir nasrai prasideda, tokia balta juosta susidaro unsure.gif  Na, suprantat, apie ką aš. Fe schmoll.gif

O kaip normalūs lūpdažiai?

Taipogi - kaip tušai?

Nes va, kai kas ten - paskutinis š. O va šešėliai TBS man labai netikėtai patiko. Tie po keturis, kubeliai, shimmer cube.  Jie visi perlamutriniai, matinių nepastebėjau - bet labai neblogai tepasi, gerai laiko ir puikiai atrodo!

Turiu kažkokius senos laidos, dabar tokių nebėr. Vis galvoju - gal dar kokius pasiėmus? Tikrai faini. Tik kiekiai stabdo - realiai tuose kubeliuose tieeeek šešėlio! lotuliukas.gif Nusipirkai ir dažykis iki pensijos lotuliukas.gif Tai ir galvoju - aha, dar vienus nusipirksiu, ir ką, jau tada viskas, jokio jokio kitos firmos šešėlio nebepirkt, visą gyvenimą, nes tų užteks ir užteks ir užteks ir dar anūkams liks? Paskutiniai šešėliai gyvenime?  bigsmile.gif
Aš per jauna tokiam apsisprendimui lotuliukas.gif

Įdomu, kaip tie nekubeliniai šešėliai?

Bandziau visus ju tusas ir pudras biggrin.gif gal domina kazkas konkretaus ?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 08 08, 21:14)
Tai kad ta jų dėžutė išeina šaibom, fig ten matysi tą galiojimą laugh.gif

Jie ten taip įdomiai - kiekvienas sudėtas į atskirą dėžutę, o visi dar į vieną didelę. Tai puikiai gali būt ir be didelės dėžės! biggrin.gif

Na tai ar bandėt kas lūpdažius?
Tušus?
Krempudras?

As dabar naudoju TBS tusa, tai is pradžių galvojau, kad jau trenksiu į siuksliu deze, nes issidaziau blakstienas ir jos minimum 3 valandas lipo, o be to, tas tusas kazkaip nedziusta ant blakstienu. blush2.gif
Bet paskui pabandžiau antra karta ir visai man jis patiko. Pirkau ilginanti, tai blakstienos išties gerokai prailgeja. Ziuresiu kaip naudosis šis tusas veliau. Kol kas dar negaliu labai džiaugtis ir sakyti WAU! ax.gif Is 2-iu pasidazymu dar negaliu pasakyti ar geri tie TBS tusai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 08 09, 00:10)
Bandziau visus ju tusas ir pudras biggrin.gif gal domina kazkas konkretaus ?

Kad ne, domina tiesiog įspūdžiai. Aš vis pasižiūriu, bet kažkaip be atsiliepimo nedrąsu pirkti. Tai vat ir klausiu, kas bandė - kurie ten geri, kurie blogi, į ką žiūrėt, į ką nežiūrėt! Su kokios firmos kosmetika galima lygint...
Atsakyti