Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

prašau parekomenduoti gerą, gret susigeriantį dieninį veido kremą. reikėtų stangrinamojo, bet šiuo metu naudoju tuos su granatais, atseit stangrinančius. išvada tokia: mano oda mišri, o kremai, sakyč, labiau skirti sausai odai g.gif naktinis dar susigeria, bet reikia palaukti, pavaikščioti lauke (gyvenu ne bute, tai problemos nėr), o va dieninis doh.gif per riebus, visiškai nesusigeria, nusiburbuluoja... veidas blizga. kartu naudoju vitamino E seruma - neblogas, greit susigeria. kremų kvapas - nuostabus, veido odos drėgmę tikrai atstatė (vietomis pleiskanodavo,
Atsakyti
Aha, ir man būtų įdomu išgirsti apie GERĄ TBS kremą. O tai kiek bandau, vis ant riebiai odai užtaikau, arba kokių nesąmonių... Va dabar, kai buvo išpardavimas, žiūrėjau žiūrėjau į kažkokį kremą su morkomis - bet nepasiryžau. Regis, TBS kremai - ne man unsure.gif

Man labai patinka TBS priemonės voniai, ta prasme, dušo želės, skrabai, sviestai visokie ten, paskui šešėliai, šepetukai. Bet kremai unsure.gif
Atsakyti
Iš TBS esu bandžiusi veido kremą su E vitaminu, nelikau sužavėta, bandžiau jau senokai, nepamenu kas jame man neįtiko. Dabar naudoju alavijų kremą: http://www.thebodysh...ra/kremai/22621

Patiko, kad sudėtis kiek geresnė, bet mano oda mišri ir man jis per riebus, nesusigeria pilnai, žiemai gal ir nieko būtų jis, o dabar vasara, tai reiktų kažko lengvesnio.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 07 31, 11:11)
Iš TBS esu bandžiusi veido kremą su E vitaminu, nelikau sužavėta, bandžiau jau senokai, nepamenu kas jame man neįtiko. Dabar naudoju alavijų kremą: http://www.thebodysh...ra/kremai/22621

Patiko, kad sudėtis kiek geresnė, bet mano oda mišri ir man jis per riebus, nesusigeria pilnai, žiemai gal ir nieko būtų jis, o dabar vasara, tai reiktų kažko lengvesnio.

Va tai tau biggrin.gif Turiu tokį pat ir plūstu, kad per daug sausina biggrin.gif Nors mano oda irgi lyg mišri... Na gal tada mirši į sausumą lotuliukas.gif Bet turiu jau ilgai ir naudoju tik va dabar, kaip +30 už borto... Nelabai man jis...
Maniau, būtų oda riebesnė, būtų geras - bet dabar jau nebežinau, kam jis geras biggrin.gif Riebesnei per riebus, sausesnei per sausas lotuliukas.gif

Ir dar turiu šitą: http://www.thebodysh...ra/kremai/32650
Kaip bebūtų keista, jis mažiau sausina man mastau.gif Bet vis viena kažkoks unsure.gif Ne iš tų, kur gali rekomenduot visiems ramia sąžine schmoll.gif
Ne, TBS kremai manęs nežavi. Visų nebandžiau, ale kiek bandžiau, tiek ne lobis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 liepos 2012 - 11:40
Atsiprašau, kad neperskaičiau kiekvieno puslapio atidžiai, bet labai domintų atsiliepimai apie tbs produktus su arbatmedžiu? Labiausiai apie naktinį serumą. Būčiau dėkinga, jeigu parašytumėte, kas naudojote, kokia jūsų oda ir koks buvo poveikis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 07 31, 21:18)
Atsiprašau, kad neperskaičiau kiekvieno puslapio atidžiai, bet labai domintų atsiliepimai apie tbs produktus su arbatmedžiu? Labiausiai apie naktinį serumą. Būčiau dėkinga, jeigu parašytumėte, kas naudojote, kokia jūsų oda ir koks buvo poveikis 4u.gif

Is Tea Tree serijos turiu :

*aliejuka, tai ner ka cia apieji pasakot, paprastas arbatmedzio aliejukas smile.gif

*veido prausikli, nieko stebuklingo , nei jis labai poras valytu , nei ka . Oda tempia po jo. Sunaudosiu , bet kito nepirksiu

*kauke, irgi man nieko ji nevalo, geriau uz kitas. Patinka pojutis po kaukes, toks svarumo, gaivos jausmas 4u.gif

*sveitiklis, as kadangi megstu labiau koncentruotus tai sis netinka 4u.gif

Apibendrinant, TT serija nera kazkokia stebuklinga, nieko nepirksiu is jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 31, 11:38)
Va tai tau biggrin.gif Turiu tokį pat ir plūstu, kad per daug sausina biggrin.gif Nors mano oda irgi lyg mišri... Na gal tada mirši į sausumą lotuliukas.gif Bet turiu jau ilgai ir naudoju tik va dabar, kaip +30 už borto... Nelabai man jis...
Maniau, būtų oda riebesnė, būtų geras - bet dabar jau nebežinau, kam jis geras biggrin.gif Riebesnei per riebus, sausesnei per sausas lotuliukas.gif


Na mano mišri oda, žandai sausoki net, tai ten gerai viskas, o va kakta tai jau kiek blizga po jo. Mama tokį turi, jos jau sausoka oda, bet dar nepradėjo naudoti, kažin kaip jai jis bus g.gif

QUOTE(suntea7 @ 2012 07 31, 20:18)
Atsiprašau, kad neperskaičiau kiekvieno puslapio atidžiai, bet labai domintų atsiliepimai apie tbs produktus su arbatmedžiu? Labiausiai apie naktinį serumą. Būčiau dėkinga, jeigu parašytumėte, kas naudojote, kokia jūsų oda ir koks buvo poveikis 4u.gif


Turėjau prausiklį, prisimenu, kad nusiprausus jau kremo tai būtinai reikėjo, nes jautėsi odos tempimas. O kažkokio vau efekto nebuvo. Dabar veidui prausti naudoju Bioderma prausiklį jautriai odai, tai šis man tinka, neišsausina ir švarus veidas po jo lieka, bet čia jau ne apie TBS biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už komentarus. Galutinai nusprendžiau, kad rinksiuosi priemones iš Mary Kay
Atsakyti
domintu atsiliepimai apie t bs morku krema,
Atsakyti
QUOTE(atrai @ 2012 08 01, 13:39)
domintu atsiliepimai apie t bs morku krema,

Aha, man irgi butu idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 08 01, 14:26)
Aha, man irgi butu idomu  ax.gif

Ir man! Ypač buvo įdomu , kai jis čia neseniai 15 lt kainavo biggrin.gif Tada žiūrėjau žiūrėjau, bet nepasiryzau. GAlvojau, fig čia bus per kremas už tiek litų biggrin.gif O dabar pikta - fig ne fig, o gal būtų labai geras buvęs ? KItaip tariant, 15 lt pagailejau ir dabar galvoju, ar teisingai padariau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atrai @ 2012 08 01, 14:39)
domintu atsiliepimai apie t bs morku krema,



turiu si kremuka:) pradejau naudot nuo 2011m gruodzio 1d. rezultatai matosi. Siai lb gerulis jis man. Nuo jo ziema neatrodau tokia isblyskus. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti