Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 17, 10:13)
Sakykit o aliejukus naujus ar bandete ?  4u.gif
https://encrypted-tb...Fe8k_O6c9FZEEwQ
Nepatikesite.... einu sau per GARIUNUS, o ten kioske TBS perpardavineja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O, geras!!! smile.gif Gariunai valdo!!!! thumbup.gif
Atsakyti
atrodo 45 uz sviesta g.gif neisidemejau, bet net pakuotes tos naujos , atsinaujinusios biggrin.gif zodziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 17, 22:22)
atrodo 45 uz sviesta  g.gif  neisidemejau, bet net pakuotes tos naujos , atsinaujinusios biggrin.gif  zodziu smile.gif

Gerai Gariūnai, bet SM dar geriau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 17, 22:59)
Gerai Gariūnai, bet SM dar geriau biggrin.gif

Aha 4u.gif kai LT buvau tai tik is SM pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 17, 10:13)
Sakykit o aliejukus naujus ar bandete ?  4u.gif
https://encrypted-tb...Fe8k_O6c9FZEEwQ
Nepatikesite.... einu sau per GARIUNUS, o ten kioske TBS perpardavineja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

gerai, jei neatidarinėja kiekvienam puostinėjimui ar pažiopsojimui. planuojančios ten pirkti - pasitikrinkit galiojimą pagal kodukus
Papildyta:
išbandžiau štai tokį drėkinantį purškiklį http://www.thebodysh...-plaukams/85051 nesąmonių nesąmonė... parduotuvėj kvepėjo skaniai, kažko naujo reikėjo, tai pasiėmiau. konkrečiai išmečiau pinigus į balą... absoliučiai nekvepia, neminkština, nešvelnina, plaukai neblizgėjo... toks įspūdis, kad vandenėlis su muilu dėl putų efekto sumaišytas. kartą panaudojusi iškart išdrėbiau į siukšlių dėžę. galbūt tinkamas sveikiems, nedažytiems plaukams, tačiau dažytiems, reikalaujantiems drėgmės ir švelnumo - absoliutus niekalas
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 07 20, 15:22)
galbūt tinkamas sveikiems, nedažytiems plaukams, tačiau dažytiems, reikalaujantiems drėgmės ir švelnumo - absoliutus niekalas

O kai pagalvoji, kas dabar vaikšto su nedažytais plaukais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 20, 18:13)
O kai pagalvoji, kas dabar vaikšto su nedažytais plaukais? biggrin.gif

as mirksiukas.gif
gal yra daugiau nuomnoniu apie tuos GRAZINANCIUS ALIEJUS? Idomu kaip jie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 07 20, 20:34)

O tai ar tu pirktum dažytų plaukų purškiklį? lotuliukas.gif

Aš tuos aliejus bandžiau. Nežinau... Skaniausiai kvepia, mano supratimu alyvuogių. O nauda - kelmas žino unsure.gif Nepajaučiau nieko. Gal nuolat teptis reikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 07 20, 15:22)
gerai, jei neatidarinėja kiekvienam puostinėjimui ar pažiopsojimui. planuojančios ten pirkti - pasitikrinkit galiojimą pagal kodukus
Papildyta:
išbandžiau štai tokį drėkinantį purškiklį http://www.thebodysh...-plaukams/85051  nesąmonių nesąmonė... parduotuvėj kvepėjo skaniai, kažko naujo reikėjo, tai pasiėmiau. konkrečiai išmečiau pinigus į balą... absoliučiai nekvepia, neminkština, nešvelnina, plaukai neblizgėjo... toks įspūdis, kad vandenėlis su muilu dėl putų efekto sumaišytas. kartą panaudojusi iškart išdrėbiau į siukšlių dėžę. galbūt tinkamas sveikiems, nedažytiems plaukams, tačiau dažytiems, reikalaujantiems drėgmės ir švelnumo - absoliutus niekalas

As nusipirkau Rainforest zvilgesio suteikianti sampuna ir balzama, tai man irgi labai nepatiko. schmoll.gif Pirma karta kai issiploviau plaukus, dar lyg ir nieko buvo, o antra karta kai issiploviau plaukus, nusausejo ziauriai plaukai, ypac galiukai. Trenkiau as ta sampuna, draugei atiduosiu, jos plaukai tamsus, nedazyti, tad jai turetu tikti. g.gif

Parsisiunciu Satsuma ir Moringu naujuosius kuno purskiklius. Gal kuri naudojate? Kaip jie Jums? Ar kvapas ilgai laikosi? ax.gif
Atsakyti
Man asmeniškai patinka alyvuogių aliejukas kūnui tepti, plaukams nenaudoju- jiems turiu kitą priemonę. 4u.gif Gerai įsigeria ir oda tokia truputėlį žvilganti lieka, man super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(odetama @ 2012 07 20, 21:27)
As nusipirkau Rainforest zvilgesio suteikianti sampuna ir balzama, tai man irgi labai nepatiko.  schmoll.gif Pirma karta kai issiploviau plaukus, dar lyg ir nieko buvo, o antra karta kai issiploviau plaukus, nusausejo ziauriai plaukai, ypac galiukai. Trenkiau as ta sampuna, draugei atiduosiu, jos plaukai tamsus, nedazyti, tad jai turetu tikti.  g.gif

Parsisiunciu Satsuma ir Moringu naujuosius kuno purskiklius. Gal kuri naudojate? Kaip jie Jums? Ar kvapas ilgai laikosi?  ax.gif


aš šitą šampūną sau buvau nusipirkus, na jis man visai visai nepatiko, nuomonė lygiai tokia pati schmoll.gif atidaviau draugui, tai jam thumbup.gif plaukai jo kieti, balzamo naudoti jis irgi nelabai mėgsta (nors besimaudant porą kartų galvą patepiau tai ir pats mato skirtumą, net paprašė nupirkti balzamą lotuliukas.gif tai jam su šituo šampūnu jo net nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2012 07 26, 14:32)
aš šitą šampūną sau buvau nusipirkus, na jis man visai visai nepatiko, nuomonė lygiai tokia pati schmoll.gif  atidaviau draugui, tai jam  thumbup.gif  plaukai jo kieti, balzamo naudoti jis irgi nelabai mėgsta (nors besimaudant porą kartų galvą patepiau tai ir pats mato skirtumą, net paprašė nupirkti balzamą lotuliukas.gif  tai jam su šituo šampūnu jo net nereikia mirksiukas.gif

As atidaviau situs sampuna ir balzama draugei, tai ji patenkinta nerealiai! thumbup.gif Jos plaukai natūralus, tamsus, plaukas storas, tad tikrai pati mačiau, blizga ir tokie natūraliai sveiki plaukai pasidarė. Ji manęs jau uzsiprase, kad kai darysiu TBS užsakymą is UK, kad jai paimciau šiuos sampuna ir balzama. Išvada: šie seniūnai tinka tik nedazytam, sveikam ir tamsiam plaukui... thumbup.gif
Atsakyti