Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Na uz 20lt tikiuosi normalaus gerai putojancio ir akiu negrauziancio prausiklio, is sito tikiuosi kazko geresnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 07 16, 19:33)
Na uz 20lt tikiuosi normalaus gerai putojancio ir akiu negrauziancio prausiklio, is sito tikiuosi kazko geresnio  mirksiukas.gif


tai kas tas "kazkas", kad auksine oda padarys biggrin.gif jus man atleiskit, bet norit kazko, pati neznodama ko.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 16, 21:04)
tai kas tas "kazkas", kad auksine oda padarys  biggrin.gif  jus man atleiskit, bet norit kazko, pati neznodama ko.

Nu man irgi klausimas pasistojo, ką jis daro, kad tokia kaina mastau.gif Aš gal irgi nežinau ko noriu biggrin.gif Bet kažko noriu, jei jau tiek moku! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Eustoma @ 2012 07 10, 14:37)
Sveikutės,

Domina TBS kūno sviestai braškių ir papajų kvapo. Mano oda labai sausa, tačiau labai nepatinka riebumo pojūtis. Abiejų kvapas nuostabus, tačiau įdomu, kuris sviestukas "lengvesnis"?


Abu jie yra tikrai vienodi , skiriasi tik kvapas wink.gif Mano oda labai issauseja po duso ir taippat nepatinka riebumo pojutis , o del gaivaus kvapo dabar dazniausiai naudoju mango kvapo kuno sviesta 4u.gif

jei kuri turit bedu del pleiskanu labai rekomenduoju TBS imbierini sampuna nuo pleiskanu thumbup.gif


ir labai patiko naujos kuno miglos . isbandziau dvejas ; satsuma ir mango , sitos maloniau pasidengia kunu , nei sakykim japonisku vysniu kvapo kuno migla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinsin: 16 liepos 2012 - 23:26
QUOTE(Noa @ 2012 07 16, 22:53)
Nu man irgi klausimas pasistojo, ką jis daro, kad tokia kaina mastau.gif Aš gal irgi nežinau ko noriu biggrin.gif Bet kažko noriu, jei jau tiek moku! biggrin.gif



Is lietuvisko body shopo tokiom kainom niekad nepirkciau. 4u.gif

dabar UK online vyksta akcija, perkant 10 prekiu, suteikiama 50% nuolaida (uzsakant per tarpininke, manau nesunkiai susirenka tos 10 prekiu), tai prausiklis kainuotu 3,5 svaro. su visais procentais ir siuntimais manau apie 20lt iseitu.

http://www.thebodysh...-body-wash.aspx
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 17, 01:25)
Is lietuvisko body shopo tokiom kainom niekad nepirkciau.  4u.gif

dabar UK online vyksta akcija, perkant 10 prekiu, suteikiama 50% nuolaida (uzsakant per tarpininke, manau nesunkiai susirenka tos 10 prekiu), tai prausiklis kainuotu 3,5 svaro. su visais procentais ir siuntimais manau apie 20lt iseitu.

http://www.thebodysh...-body-wash.aspx


Aš irgi ne laugh.gif Aš tik teoretiškai svarstau biggrin.gif Na ten iš proto išeičiau, požymiai jau yra, rašiau gi biggrin.gif O sveikam prote - man ranka nekiltų biggrin.gif

Nu va už 20 litų, kad ir už kokius 25 - kitas reikalas. Tada bandyt ir bandyt!

Kažin, ko LT negali tokių akcijų daryt dry.gif Neseniai Kauno Akropoly buvo, kad mol seną kolekciją išparduoda, tai pasipirkom mėlyno mėtinio šampūno po 10 LT biggrin.gif Bet tai va - išsibazarino, ir viskas.

O duotų perkant 10 produktų 50 proc rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 liepos 2012 - 00:33
QUOTE(Noa @ 2012 07 17, 00:31)
Aš irgi ne laugh.gif Aš tik teoretiškai svarstau biggrin.gif Na ten iš proto išeičiau, požymiai jau yra, rašiau gi biggrin.gif O sveikam prote - man ranka nekiltų biggrin.gif

Nu va už 20 litų, kad ir už kokius 25 - kitas reikalas. Tada bandyt ir bandyt!

Kažin, ko LT negali tokių akcijų daryt dry.gif Neseniai Kauno Akropoly buvo, kad mol seną kolekciją išparduoda, tai pasipirkom mėlyno mėtinio šampūno po 10 LT biggrin.gif Bet tai va - išsibazarino, ir viskas.

O duotų perkant 10 produktų 50 proc rolleyes.gif



tai ir lai neduoda, galima sekmingai pirkti is UK. kiek zinau, yra dar merginos, kurios parduoda pigiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 17, 01:41)
tai ir lai neduoda, galima sekmingai pirkti is UK. kiek zinau, yra dar merginos, kurios parduoda pigiau.  mirksiukas.gif

Tai taip, skelbimuose. Ten ir perku paprastai smile.gif


O tiesiai iš ten... Reikia per tarpininkes, teisingai? Nes kiek įžiūriu, siunčia tik į Angliją ir Airiją...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 17, 00:50)
O tiesiai iš ten... Reikia per tarpininkes, teisingai? Nes kiek įžiūriu, siunčia tik į Angliją ir Airiją...


aga, per tarpininkes. 4u.gif
Atsakyti
Sakykit o aliejukus naujus ar bandete ? 4u.gif
https://encrypted-tb...Fe8k_O6c9FZEEwQ
Nepatikesite.... einu sau per GARIUNUS, o ten kioske TBS perpardavineja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 17, 10:13)
Nepatikesite.... einu sau per GARIUNUS, o ten kioske TBS perpardavineja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O kaina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 07 17, 10:13)
Sakykit o aliejukus naujus ar bandete ?  4u.gif
https://encrypted-tb...Fe8k_O6c9FZEEwQ
Nepatikesite.... einu sau per GARIUNUS, o ten kioske TBS perpardavineja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Dar ir taip buna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti