Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Balta.Eustoma @ 2012 07 10, 14:37)
Sveikutės,

Domina TBS kūno sviestai braškių ir papajų kvapo. Mano oda labai sausa, tačiau labai nepatinka riebumo pojūtis. Abiejų kvapas nuostabus, tačiau įdomu, kuris sviestukas "lengvesnis"?

Turiu siuo metu abejus, tai del riebumo tas ant to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Eustoma @ 2012 07 10, 14:37)
Sveikutės,
Domina TBS kūno sviestai braškių ir papajų kvapo. Mano oda labai sausa, tačiau labai nepatinka riebumo pojūtis. Abiejų kvapas nuostabus, tačiau įdomu, kuris sviestukas "lengvesnis"?

Turiu abu sviestukus, tai sakyciau gal papaju siek tiek lengvesnis. g.gif Man "lengviausias" ir geriausiai kvepia Dreams unlimited ir Moringu. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pasisakykit biggrin.gif

Aš labai jau norėjau - ir nusipirkau - šitą štai Bodyshop Lily Cole daiktą:

http://3.bp.blogspot... cheek dome.jpg

user posted image

Tą lūpų-skruostų pamozoką, rūžavesnį biggrin.gif

Ant nuotraukos atrodo super. Parduotuvėj kažkaip suabejojau, kaip jis ten atrodo, bet pardavėja įrodė, kad jis atrodo super. O kad aš labai norėjau tikėti, kad jis atrodo super, tai ir nusipirkau, netgi be nuolaidos, kas iš esmės yra labai negražu ir man, kaip lietuvei, nepriimtina laugh.gif

Nu parsinešiau aš jį namo, tepu tepu - ple, nieko nematau laugh.gif Nu jei bogu, lūpos kaip lūpos, jokios spalvos biggrin.gif Ne, ne gerai, matosi, kad tepta, kaip kokiu vazelinu, bet spalvos lygiai nulis biggrin.gif
Pasitepiau pusę lūpų. Labai ilgai žiūrėjau, norėdama įžvelgt kokį tai grožį. Vis dėlto liūdnai teko prieiti išvados, kad jei va šitaip pusę lūpų pasidažius eičiau gatve, tai niekas o niekas neatkreiptų dėmesio, kad pusei lūpų kažko trūksta. O jei dar tą likusią pusę pasitepčiau vazelinu už du litus, tada ir profai nepastebėtų, netgi užklausti laugh.gif
Lūpos šiaip su juo jaučiasi neblogai, bet jos ir šiaip niekuo nesiskundžia!

Taigi dabar esu labai nepatenkinta tokiu savo neūkiškumu biggrin.gif

Užtat prašome tuo klausimu pasisakyti. Pageidaučiau pasakymų, iš kurių galėčiau suprasti, kad:
a) ten viskas labai gerai matosi, ir kai aš einu gatve, juo pasimakalavus, tai visi kiti labai mato ir gėrisi, ir iš esmės tik aš viena nematau, bet tai nesvarbu, svarbu, visi kiti mato ir jiems labai gražu biggrin.gif
b ) nesimato dėl to, kad mano lūpos natūraliai tokio pat ružavumo, kaip jis! Kaip kažkada ant mano akių nesimatė žalių spalvotų linzių, o mėlynos matėsi! Na jis pats vienas biškį klaikokai rūžavas, tai yra, norėjau pasakyti, labai gaiviai, ir jeigu mano lūpų spalva su juo sutampa, tai aš esu iš viso ne dviejų paauglių motina, o didi gražuolė? lotuliukas.gif Tokia išvada, žinia, mane labai tenkintų lotuliukas.gif

Nes kolei kas aš pati galiu prieiti tik išvados C:
c) nusipirko boba nesąmonę ir vėpso - vdrug vis tik sąmonė? biggrin.gif Maždaug taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 liepos 2012 - 08:39
QUOTE(Noa @ 2012 07 12, 09:36)
Merginos, pasisakykit biggrin.gif

Aš labai jau norėjau - ir nusipirkau - šitą štai Bodyshop Lily Cole daiktą:


lotuliukas.gif
kas liečia aplamai kosmetiką, tai aš ją naudoju nes TIK NORIU jaustis graži sau ir nesvarbu ar akys padažytos ryškiai, ar švelniai, lūpos ryškios ar vos vos matosi, labiau akcentuoju vidinį pasitenkinimą... kaip tau, nežinau, bet svarbu, kad jo norėjai ir turi, ir įsivaizduok, kad juo pasitepus atrodai stulbinančiai žaviai bigsmile.gif 4u.gif
aš už B išvadą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 12 liepos 2012 - 09:30
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 07 12, 10:29)
aš už B išvadą  rolleyes.gif

Gal tu ir teisi... Nes iš tikro grožis - subjektyvus dalykas, kartais tikrai norisi atrodyti natūraliai. Bet visviena BIŠKĮ dažaisi, kad geriau jaustis biggrin.gif

Kita vertus, jei kosmetikos visai nesimatys, tai irgi nei šis, nei tas... Kitaip kažkas tokioms boboms sukurs kosmetikos imitacijas, kurių nesimato, vazelino pagrindu biggrin.gif Dažykis kiek nori, vis viena atrodysi natūrali biggrin.gif

Čia, regis, jau pradžia biggrin.gif

Ačiū už B išvadą, jau daugmaž pasikėliau, į veidrodį pasižiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 12, 08:36)
b ) nesimato dėl to, kad mano lūpos natūraliai tokio pat ružavumo, kaip jis! Kaip kažkada ant mano akių nesimatė žalių spalvotų linzių, o mėlynos matėsi! Na jis pats vienas biškį klaikokai rūžavas, tai yra, norėjau pasakyti, labai gaiviai, ir jeigu mano lūpų spalva su juo sutampa, tai aš esu iš viso ne dviejų paauglių motina, o didi gražuolė? lotuliukas.gif Tokia išvada, žinia,  mane labai tenkintų lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Vienareikšmiškai biggrin.gif
Atsakyti
b ) nesimato dėl to, kad mano lūpos natūraliai tokio pat ružavumo, kaip jis! Kaip kažkada ant mano akių nesimatė žalių spalvotų linzių, o mėlynos matėsi! Na jis pats vienas biškį klaikokai rūžavas, tai yra, norėjau pasakyti, labai gaiviai, ir jeigu mano lūpų spalva su juo sutampa, tai aš esu iš viso ne dviejų paauglių motina, o didi gražuolė? lotuliukas.gif Tokia išvada, žinia, mane labai tenkintų lotuliukas.gif

[/quote]

Žinoma, kad B variantas!!!! thumbup.gif Kitaip ir būti negali!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 07 12, 11:22)
Gal tu ir teisi... Nes iš tikro grožis - subjektyvus dalykas, kartais tikrai norisi atrodyti natūraliai. Bet visviena BIŠKĮ dažaisi, kad geriau jaustis biggrin.gif

Kita vertus, jei kosmetikos visai nesimatys, tai irgi nei šis, nei tas... Kitaip kažkas tokioms boboms sukurs kosmetikos imitacijas, kurių nesimato, vazelino pagrindu biggrin.gif Dažykis kiek nori, vis viena atrodysi natūrali biggrin.gif

Čia, regis, jau pradžia biggrin.gif

Ačiū už B išvadą, jau daugmaž pasikėliau, į veidrodį pasižiūrėjau biggrin.gif

kartais pakanka, kad visa kosmetika būtų natūralių spalvų (kūno, žemės) o paryškinti galima tik akis, tam reikia tik juodo pieštuko ir tušo, na dar galima paklijuoti blakstienas, jei rimtesnė šventė ir vsio atrodysi puikiai biggrin.gif Svarbiausia tiesiog gerai jaustis ir jausti, kad esi graži mirksiukas.gif
Atsakyti
Prajuokinot thumbup.gif
Mamos gal kuri bandete? Kaip jis?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 07 16, 11:04)
Prajuokinot  thumbup.gif
Mamos gal kuri bandete? Kaip jis?
user posted image

Sveiki smile.gif As turiu šios serijos prausikli ir sampuna, tai esu labai patenkinta. Juos abu naudoju abiems savo mergaitėms, vienai 5 metai, kitai 10 men. smile.gif Siu priemoniu kvapas irgi labai geras... smile.gif
Atsakyti
Na bet tik geras? bet turbur nera kazkoks stebuklingas? ar vertaas tokiu pinigu ? parduotuvej 61 ar 71 nepamenu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(ritinelis1 @ 2012 07 16, 17:03)
Na bet tik geras? bet turbur nera kazkoks stebuklingas? ar vertaas tokiu pinigu ? parduotuvej 61 ar 71 nepamenu  blush2.gif  4u.gif


o tai kokio stebuklo jus tikites? normalus prausiklis, gerai putoja, sampunas negrauzia akiu. Perku abu nuo tada, kai pasirode prekyboje ir esu labai patenkinta.
Atsakyti