Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(graimonda @ 2012 05 13, 14:48)
Sveikos 4u.gif  labai domina šitie deozodorantai pažastims, kokie  atsiliepimai apie juos g.gif

Rūžavą turėjau,labai prastas,prakaito nelaiko,nors prakaituoju tikrai nedaug.Gerai,kad mokėjau nedaug,o tai būtų tikrai gaila. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(koko_sa @ 2012 03 24, 02:02)
gal turit kuri atsiliepimu apie Rainforest drekinamaji plauku sviesta?
user posted image

Super produktas,atgaivino plaukus,kvapas visai malonus,pirksiu dar. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 06 24, 11:17)
Rūžavą turėjau,labai prastas,prakaito nelaiko,nors prakaituoju tikrai nedaug.Gerai,kad mokėjau nedaug,o tai būtų tikrai gaila. smile.gif

Tai gerai, kad ir nebepirkau smile.gif grįžau prie savų ax.gif
Atsakyti
gal kas naudoja Jūros dumblių valomasis tonika? kokie atsiliepimai??
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 06 25, 20:24)
gal kas naudoja Jūros dumblių valomasis tonika? kokie atsiliepimai??

turiu, visai nieko, bet kartais grauzia, dilgcioja, gal netinka nezinau, bet siaip poras patraukia smile.gif
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie ledinį šampūną user posted image aciu
Atsakyti
[quote=Saule222,2012 07 09, 08:29]
Domina atsiliepimai apie ledinį šampūną user posted image aciu
[/quote/]

Turiu sita sampuna ir esu labai patenkinta. Jau ketvirta buteliuka pradejau naudoti. Ypac vasara jis labai tinka, nes jis metinis ir vesina galvos oda, nesausina plauko. Man labai patinka! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2012 07 09, 08:29)
Domina atsiliepimai apie ledinį šampūną user posted image aciu

Šampūnas kaip šampūnas, tik mano vaikams labai patinka kvapas biggrin.gif Sako - kaip burnos gaiviklis biggrin.gif Eisiu kitą pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Turiu sita sampuna ir esu labai patenkinta. Jau ketvirta buteliuka pradejau naudoti. Ypac vasara jis labai tinka, nes jis metinis ir vesina galvos oda, nesausina plauko. Man labai patinka! thumbup.gif
[/quote]

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
O merginos, kuris TBS kuno sviestas butu maziausiai prikvepintas kazin? 4u.gif gal sviestmedzio arba kanapiu g.gif
Atsakyti
Aš kiek uosčiau, man gal tas Vitamino E toks be kvapo? Bet ne visus žinau...
Atsakyti
QUOTE(Preilauskaitė @ 2012 07 09, 21:05)
O merginos, kuris TBS kuno sviestas butu maziausiai prikvepintas kazin? 4u.gif  gal sviestmedzio arba kanapiu g.gif


Sviestmedžio turi kvapą, man jis labai skaniai kvepia, bet tikrai normaliai juntamas yra (ryškus). Nors realus sviestmedis tikrai ne taip kvepia, o ir intensyvumas yra kitas. O kanapių tai turbūt kvepės kaip kanapinis rankų kremas, tai irgi stipriai, o ir bent jau man tai neskaniai, rankas tepu rankų kremu, nes labai patinka, bet kūno tai nenorėčiau tepti. Ir sviestmedžio sviestas yra sausai odai, jis tokios sviesto konsistencijos.
Atsakyti
Sveikutės,

Domina TBS kūno sviestai braškių ir papajų kvapo. Mano oda labai sausa, tačiau labai nepatinka riebumo pojūtis. Abiejų kvapas nuostabus, tačiau įdomu, kuris sviestukas "lengvesnis"?
Atsakyti