Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(nature @ 2012 05 25, 18:53)
Sito kremo esu isnaudojusi ne viena pakuote, labai patinka kad paskaistina oda gerai drekina ir kas dabar aktualu turi 30 SFP, man superinis kremas. Buna kad pasitepus oda parausta siek tiek bet greit praeina. Sita tai manau pastoviai galima naudoti, kursais yra naudojamas toks skystis vit C, jis intensyviai sviesina oda svytincia padaro.
Jei dvejojat ar bandyti tikrai rekomenduoju, superinis kremas, plius kvapas citrusu rytais energijos priduoda 4u.gif
Didelis pliusas, kad nekemsa poru 4u.gif
Apie sita kalbejau krema
http://www.thebodysh...iser-spf30.aspx
O serumas kur rekomenduojama naudoti kursais, atgaivinti oda sitas
http://www.thebodysh...powder-mix.aspx
Dar yra kapsules, kurios man labiau patiko negu serumas 4u.gif
http://www.thebodysh...e-capsules.aspx

Isbandziau ir as vitamino c krema. Likau patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hecate @ 2012 03 13, 20:54)
Sveikos! norejau paklausti gal kas is jusu naudojat ar naudojot si losjona? patiko ar ne? ax.gif
user posted image

Galvoju sau, pakelsiu. Gal jau kas išbandė? Man irgi įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Visi tyli, pati paklausiau, pati ir atsakysiu... Išbandžiau pardotuvėj biggrin.gif

Žodžiu, taip aš jo ir nesupratau mastau.gif
Teoriškai tai yra bronzantas, taigi aš taip įsivaizdavau, kad jis turi bronzinti... Ne? unsure.gif Plius lyg ir blizginti, nes su blizgučiais. Ir oda turi būti... Na kokia tai patepta, jeigu jau tu ją tepi. Praktiškai jis man to neparodė unsure.gif Užsitepiau ant rankos, susigėrė, ir nieko. Visai nieko, nei spalvos, nei odos pasikeitimo, nei blizgesio, na gerai, blizgėliukai trys, bet ir tuos reikia ilgai žiūrėti, kol pamatysi.

Kadangi konsultantė buvo mane čiupus į ragą ir pačios vienos vaikščioti nepaleido, tai jinai man pripasakojo, kad čia viskas taip ir turi būti. Mol, taip ir yra, jeigu bronzantas, tai jis nebūtinai turi labai bronzinti, jis tiesiog suteikia grožį odai. Aš mėginau ginčytis, kad mano odai jis nesuteikė visiškai nieko. tada jinai pasakė, kad per mažai užsitepiau, ir davė pasitepti dar, bet man tai nepadėjo. Prisitepiau belekiek, bet oda kokia buvo, tokia liko, balta ir sausa biggrin.gif

Konsultantė mane labai šntažavo, kad šiandien jam nuolaida, o ryt nebeliks, bet aš laikiausi kaip uola - kad ir nuolaidos, tai ar man dabar pirkti produktą, kurio poveikio aš nematau??? Sakiau, išsinešiu į lauką tą savo ranką, pažiūrėsiu, gal prie šviesos kas matosi. Nu nieko nesimatė unsure.gif Nu gaaal tie trys blizgučiai... Nosį prikišus ir ilgai žiūrint... Placebo ten, va kas dry.gif

Anksčiau turėjau analogišką produktą nivea. Iš jo užsienio forumuose tyčiojosi, kad prasčiausias nivea produktas forever. Nu bet bent kažkas jautėsi. Dabar - nieko unsure.gif

Konsultantė sakė, kad nieko ir neturi jaustis, nes tai bėra sausas aliejus! Paklausiau, kaip tai sausas, jei jis šlapias, bet ji atsakė, kad jis ant tiek gerai susigeria, kad va tau - nieko nesijaučia. Jokio lipnumo. Aš sutinku, gerai, kad nesijaučia lipnumo, tai pliusas, bet kad man iš viso nieko nesijaučia. Tai minusas biggrin.gif

Beje, meluoju, kad nieko nesijaučia. Jaučiasi pachas. Būtent taip, ne kvapas, o pachas biggrin.gif Pachelis toks, kad nors iš namų bėk biggrin.gif Konsultantė teigė, kad tai monoi aliejaus ir gardenijų aromatas. Pasitikslinau - gardenija tai pelargonija? Atsakė, kad taip. Meluoja. Jokia pasaulio pelargonija taip nesmerdž. Tas kvapas, bliamba, asocijuojasi, net nežinau, su pražuvusiom viltim, antsvoriu/celiulitu, neurologinio skyriaus moterų palatos gulėtoja arba babytės įkapėm biggrin.gif Nu kažkuo šiurpiu biggrin.gif

Konsultantei pasakiau, kad tokio kvapo produkto naudoti negaliu. Ji pasakė, kad čia labai geras kvapas, žmonės jį mėgsta. Tada aš ne žmogus biggrin.gif

Kitaip tariant, reziume, aš jo nepirksiu. Ir dykai neimsiu. O papiltų man jį kambary - išsikraustyčiau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 06 10, 21:41)

nerealiai papasakota biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 06 10, 20:41)


Gal kiek klaidina jo pavadinimas ir aprašymas. Jis įdegio nesuteikia, tik paryškina esamą (sudėty, kiek matau, net ir nėra jokių įdegį suteikiančių medžiagų unsure.gif) Ir kvepia jis medumi bei monoi aliejumi. O gardenija tai toli gražu ne pelargonija biggrin.gif

Man asmeniškai jis kvepia maloniai ir neįkyriai. Labai greitai susigeria. Ir bent jau ant mano odos pasitepus matosi subtilus vientisas švytėjimas.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 13, 20:41)
Gal kiek klaidina jo pavadinimas ir aprašymas. Jis įdegio nesuteikia, tik paryškina esamą (sudėty, kiek matau, net ir nėra jokių įdegį suteikiančių medžiagų unsure.gif) Ir kvepia jis medumi bei monoi aliejumi. O gardenija tai toli gražu ne pelargonija biggrin.gif

Man asmeniškai jis kvepia maloniai ir neįkyriai. Labai greitai susigeria. Ir bent jau ant mano odos pasitepus matosi subtilus vientisas švytėjimas.


Tiksliai, gardenija ne pelargonija lotuliukas.gif Jinai jazminui gimininga lotuliukas.gif Pelargonija - tai geranija lotuliukas.gif Bet kokiu atveju, aš taip paklausiau, o konsultantė nepaneigė lotuliukas.gif

O tai kokiu būdu jis tą įdegį paryškina, jei nesuteikia nei spalvos, nei nieko? Ir nemačiau aš vientiso žvilgesio unsure.gif Šiaip aš jo ir tikėjausi, bet nemačiau unsure.gif Nes nuoširdžiai išsitepiau visą ranką, tai paskui liepiau vaikams spėt, kuri patepta. Neatspėjo schmoll.gif unsure.gif

Gal čia tada nuo odos priklauso unsure.gif

Kvapas irgi. Prieš tai pas užsienietes skaičiau - vienai labai labai, kita vien dėl kvapo sakė naudot negali. Galvojau, oi oi oi, kas per jautrumas - bet pauosčius kažkaip ją supratau lotuliukas.gif

Bet kokiu atveju, nepamėginus pirkti neverta šito produkto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 06 13, 20:11)
O tai kokiu būdu jis tą įdegį paryškina, jei nesuteikia nei spalvos, nei nieko?


reik idegt, pries paryskinant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 06 13, 21:17)
reik idegt, pries paryskinant  lotuliukas.gif

O tai jeigu aš nesugebu TIEK įdegt, kad jis pons teiktųsi ryškint? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 06 13, 20:24)
O tai jeigu aš nesugebu TIEK įdegt, kad jis pons teiktųsi ryškint? lotuliukas.gif


Noa, zvelkim paprasciau. jei as su raudonu lupdaziu atrodau nekaip, tai as jo ir neperku. Jei nera idegio, kuri reik paryuskint, tai ir neperkam paryskinancios priemones. paprasta nu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 06 13, 21:11)
O tai kokiu būdu jis tą įdegį paryškina, jei nesuteikia nei spalvos, nei nieko? Ir nemačiau aš vientiso žvilgesio unsure.gif Šiaip aš jo ir tikėjausi, bet nemačiau unsure.gif Nes nuoširdžiai išsitepiau visą ranką, tai paskui liepiau vaikams spėt, kuri patepta. Neatspėjo schmoll.gif  unsure.gif

Gal čia tada nuo odos priklauso unsure.gif

Kvapas irgi. Prieš tai pas užsienietes skaičiau - vienai labai labai, kita vien dėl kvapo sakė naudot negali. Galvojau, oi oi oi, kas per jautrumas - bet pauosčius kažkaip ją supratau lotuliukas.gif

Bet kokiu atveju, nepamėginus pirkti neverta šito produkto schmoll.gif


Nežinau, man jokios spalvos jis irgi neduoda, bet aš dar ir neįdegus biggrin.gif Sprendžiu iš foto internete smile.gif Ant manęs tai matosi švytėjimas, panašiai kaip čia

Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 13, 21:44)
Nežinau, man jokios spalvos jis irgi neduoda, bet aš dar ir neįdegus biggrin.gif  Sprendžiu iš foto internete smile.gif Ant manęs tai matosi švytėjimas, panašiai kaip čia

Tai va, kad ir aš neįdegus biggrin.gif Ir va kažko maždaug tokio tikėjausi - ką ten tikėjausi, pirkt buvau susiruošus, atostogos gi. Bet ant manęs taip nebuvo schmoll.gif Visaip žiūrėjau, ir prie lempų, ir prie dienos šviesos, nieko neįžvelgiau sad.gif Nors gi ir suplakė ta pardavėja butelį, ir viską unsure.gif Ir tepiau daug unsure.gif Tai kodėl dabar nebuvo!!! umn.gif:

Bet visa pikta nutariau, kad turės būt gerai pernykštė Nivea. Ar net užpernykštė hihihi.gif Nes efektas va toks, kaip foto, tik aš jį matau. Ar dar kokių kontorų analogiško produkto paieškot mastau.gif
Ir nesmirdės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 birželio 2012 - 21:02
Na man irgi įdomu pasidarė kas per aliejus, reiks šiandien parduotuvėje išbandyti. Na o aš turiu kalėdinės serijos kūno losjoną su blizgesiu, tik jis šalto atspalvio, sidabrinis sakyčiau. Turiu mažą buteliuką, bet man jo labai ilgam užteks tikrai, nes labai mažai reikia, kad ant odos matytųsi, o padauginus jau būtų juokinga.
user posted image
Va čia foto yra kaip ant kūno atrodo, tik aš mažiau tepu:
TBS
Atsakyti