Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 10:40)
gal esate bandžiusios kauke-sveitikli su medumi
user posted image
sveitiki-prausikli  su vitaminu c
user posted image
idomu butu atsiliepimai apie juo

veido kauke turiu, labai svelni, giliai nevalo, kakziek padrekina.. smile.gif
sveitiklis man patinka ir dar patinka su juros dumbliais, cia mano megstamiausi sveitikliai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 09 08, 10:47)
veido kauke turiu, labai svelni, giliai nevalo, kakziek padrekina.. smile.gif
sveitiklis man patinka ir dar patinka su juros dumbliais, cia mano megstamiausi sveitikliai wink.gif

gal zinote kokios ju mazdaug kainytes yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 12:11)
gal zinote kokios ju mazdaug kainytes yra smile.gif

parduotuvej zinau kad brangiai: vit C sveitiklis virs 100, o kauke apie 66-70 lt.
Atsakyti
o man prausiklis sveitiklis is C serijos nekoks uz tokia kaina. Sveicia prastai labai , zodziu nevertas pinigu.... ji nebent kaip kasdieni prasikli naudot bet ne uz LT kaina . Ir kvapas labai sintetinis
Atsakyti
o šveitikli galima kasdiena naudoti
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 09 08, 19:29)
o man prausiklis sveitiklis is C serijos nekoks uz tokia kaina. Sveicia prastai labai , zodziu nevertas pinigu.... ji nebent kaip kasdieni prasikli naudot bet ne uz LT kaina . Ir kvapas labai sintetinis

jau gal isbandei pudras ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 20:46)
o šveitikli galima kasdiena naudoti

nerekomenduojama, geriau karta per savaite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 08, 21:52)
jau gal isbandei pudras ? blush2.gif

jau 2 dienas su kremine daziausi 4u.gif tai labai patenkinta kolkas issilaiko labai gerai, iki pat vakaro ( tik blizgesiukas islenda po poros valandu, bet taip smulkiai. Tad man cia ne problema nes toks jau odos tipas) Maskuoja labai gerai. Konsistencija gan tirsta, bet pasidengia labai gerai. Spalvyte atitaikiau puikiai ( emiau 202) . O ta kompaktine kremine isbandysiu si savaitgali 4u.gif
Man si pudra pralenke visas iki siol bandytas TBS pudras 4u.gif

kalba eina apie Extra Virgin Minerals Liquid Foundation
http://www.thebodysh...;prdcode=88829m
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 20:46)
o šveitikli galima kasdiena naudoti

Su vit C yra du sveitikliai, vienas kasdienai svelnus, o kitas tikrai gerai sveiciantis,na tokios kietos kremines konsistencijos su daug smulkiu smilteliu. Nerekomenduoju, jei oda jautri. Kaina apie 90lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 09 rugsėjo 2011 - 19:36
Papildyta:
tai turbut prausikli -sveitikli 100ml galima naudoti kasdienai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bresk5: 10 rugsėjo 2011 - 14:08
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 10:40)
gal esate bandžiusios kauke-sveitikli su medumi


Aš tai kadangi kažkaip labai prijaučiu (greičiau ne aš, o mano oda) visoms priemonėms, kurių sudėtyje yra medaus, tai šitas šveitiklis - kaukė labai patiko, ir tikrai vertas kainos pirkinys. Gerai drėkina, išvalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 09 08, 10:40)
gal esate bandžiusios kauke-sveitikli su medumi




As turiu.. kvapas dieviskas.. noris pakabint su pirstu ir palaizyt wub.gif man tai faina ji.. uzsidedi, gali biski pamasazuot, tokiu budu svelniai pasveis ir palikt ant veido 10min.. odyte svelni, pamaitinta lieka.. jei drekinimo truksta, galima drekinancia poto uzdet
Atsakyti