Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal kuri nors galėtų parašyti išsamų aprašymą veido kremo su vitaminu c? 4u.gif
Atsakyti
gavau dovanų satsuma rinkinį. Kūno šveitiklis niekam tikęs kaip šveitiklis. Visiškai nešveičia, naudoju kaip dušo želė.
bet tiek po dušo želės, tiek pilingo nereik jokio kūno kremo. Oda švelni, minkšta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 16, 16:44)
kukuruzine yra giliai valanti, isvalo tuos inkstyrus, bet nepatraukia poru, o su juros dumbliais patraukia poras, ju maziau matosi. O kas liecia drekinama turetu tikti vit. E kauke, kuri pades atstatyti veido oda,  sudrekinti ja, panaudokite ir vandens, tikrai y gera smile.gif jei randate pigiau, gal net siulyciau ismeginti ir kanapiu veido (kiek zinau anksciau budavo) kauke ar krema.



o kuri labiau isvalo inkstyrus, su juros dumbliais ar kukuruzine ? gal su dumbliais ir valo ir sutraukia ? g.gif siaip mana reikia kad valytu gerai inkstyrus..
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 05 16, 15:12)
Laba aciu uz atsakyma  4u.gif gal nelabai rysliai as cia parasiau, noriu dvieju kaukiu, valomosios ir drekinamosios  blush2.gif mano oda misri, i riebuma, tai noriu kad gerai valytu inkstyrus. nors oda i riebuma, bet dehidratuota , todel reikia ir padrekinti  smile.gif tai kaip supratau man tiktu kukuruzine (valymui) ? ir su vit E (drekinimui) ?  smile.gif


medaus kauke yra drekinamoji misriai odai.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 16, 20:19)
medaus kauke yra drekinamoji misriai odai.

medaus kauke turejau, man ji nepatiko, nei sveicia, nei drekina nei dar kazka daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 16, 20:28)
medaus kauke turejau, man ji nepatiko, nei sveicia, nei drekina nei dar kazka daro  biggrin.gif


na va kaip visiem skirtingai. smile.gif o as ja visad naudoju ypac po saules voniu. man labai gerai drekina.
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 05 16, 19:54)
o kuri labiau isvalo inkstyrus, su juros dumbliais ar kukuruzine ? gal su dumbliais ir valo ir sutraukia ?  g.gif siaip mana reikia kad valytu gerai inkstyrus..

siulyciau meginti juros dumbliu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 05 16, 18:36)
Gal kuri nors galėtų parašyti išsamų aprašymą veido kremo su vitaminu c?  4u.gif

nezinau apie koki isamuma kalbat, bet cia yra aprasymas vitamino C d. kr. vit. C d. kr. ir ingridientai 4u.gif
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isododecane, Octocrylene, Octyl Salicylate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylyl Glycol, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Sesamum Indicum Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Phenoxyethanol, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Parfum, Xanthan Gum, Dimethicone, Polyisobutene, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Disodium EDTA, Sorbic Acid, Linalool, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Limonene, Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 16, 21:29)
na va kaip visiem skirtingai. smile.gif o as ja visad naudoju ypac po saules voniu. man labai gerai drekina.

cia zmogus klausia patarimo labiau siulau kas yra standartiskas, medaus kauke su avizomis berods gali ir alergizuoti, kaip kam... siaip turi zmogus pats issibandyti ir tik tuomet pats nuspres, ko nori, ar ko reikia, juk turi atsizvelgt ir i sezoniskuma, tai ka naudoju vasara, man netinka ziema ir atvirskciai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 16 gegužės 2012 - 20:34
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 16, 21:33)
nezinau apie koki isamuma kalbat, bet cia yra aprasymas vitamino C d. kr. vit. C d. kr. ir ingridientai  4u.gif
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isododecane, Octocrylene, Octyl Salicylate, Hydrogenated Polydecene, Glycerin, Glyceryl Stearate, Arachidyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylyl Glycol, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Sesamum Indicum Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Phenoxyethanol, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer, Parfum, Xanthan Gum, Dimethicone, Polyisobutene, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Disodium EDTA, Sorbic Acid, Linalool, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Limonene, Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

Norėjau paklausti tų, kurios jį naudoja, kaip patinka ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 05 17, 08:46)
Norėjau paklausti tų, kurios jį naudoja, kaip patinka ir t.t.  smile.gif

naudojau viena karta, jis pakankamai stiprus, tai pastoviai naudoti netinka, skirtas pastrangrinti oda, gali pasviesinti. Labai patiko, akd su juo pasitepus oda tarsi silkas, tokia svelni kaip kudikio. del odos pastangrinimo nezinau ar buvo poveikio, nors oda mano ir nesuglebus... biggrin.gif Vietomis pasitepus kiek pamenu sudigciodavo, bet cia tikriausiai del vit C didelio kiekio. Jei oda tokia pavargus, paglebus, verta pameginti, ne milijona kainuoja, taciau kiek girdejau nereitku jo naudoti pastoviai, yra kazkoks kursas tos serijos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 05 16, 17:36)
Gal kuri nors galėtų parašyti išsamų aprašymą veido kremo su vitaminu c?  4u.gif

Sito kremo esu isnaudojusi ne viena pakuote, labai patinka kad paskaistina oda gerai drekina ir kas dabar aktualu turi 30 SFP, man superinis kremas. Buna kad pasitepus oda parausta siek tiek bet greit praeina. Sita tai manau pastoviai galima naudoti, kursais yra naudojamas toks skystis vit C, jis intensyviai sviesina oda svytincia padaro.
Jei dvejojat ar bandyti tikrai rekomenduoju, superinis kremas, plius kvapas citrusu rytais energijos priduoda 4u.gif
Didelis pliusas, kad nekemsa poru 4u.gif
Apie sita kalbejau krema
http://www.thebodysh...iser-spf30.aspx
O serumas kur rekomenduojama naudoti kursais, atgaivinti oda sitas
http://www.thebodysh...powder-mix.aspx
Dar yra kapsules, kurios man labiau patiko negu serumas 4u.gif
http://www.thebodysh...e-capsules.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nature: 25 gegužės 2012 - 18:56
siandien teko isbandyti si shimmeri:
user posted image

kai pamaciau online, labai uzsimaniau, bet uzteko ant rankos paspaust, visas gumulais nuejo ir teko ilgai trint, kad neliktu tu gabaliuku... gal cia kad as pirma ji bandziau, tik pradare testeri... bet kazkaip visai pradingo noras pirkt.

Sephoroj isbandziau Guerlain toki pat, tai pastarasis labai lengvai ir grazia pasiskirste. 4u.gif

Atsakyti
As irgi ji pabandziau tai nesamone kazkokia schmoll.gif Man is vis si kolekcija nevykus, tokios jau pigios pakuote, ypac tu kietu rutuliuku schmoll.gif
Atsakyti