Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Sveikos 4u.gif labai domina šitie deozodorantai pažastims, kokie atsiliepimai apie juos g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 05 13, 13:48)
Sveikos 4u.gif  labai domina šitie deozodorantai pažastims, kokie  atsiliepimai apie juos g.gif


Aš turiu tik pieštukinį:
user posted image
Kvapas malonus, man unisex jis, prakaito nesulaiko, o ir kvapo prakaito į dienos pabaigą neužmuša, taigi jis tinkamas vėsesnėms dienoms, bent jau man ax.gif Arba reikia turėti galimybę per pietus pasiprausti ir vėl pasitepti g.gif Bet jis yra be aliuminio, tai tokie dezodorantai turbūt visi ne ką geriau veiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 13 gegužės 2012 - 14:05
Prasti tie deo, turejau rutulini nieko gero negaliu apie ji pasakyti, prakaito nesulaiko, ruzavo dar ir pacio deo kvapas nekoks doh.gif
Be aliuminio yra geresniu, dabar naudoju toki kaip druskini kristala jis bekvapis, netepa rubu isvis drinks_cheers.gif ir prakaita sulaiko neblogai, nereikia per pietus praustis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2012 05 13, 14:26)
Prasti tie deo, turejau rutulini nieko gero negaliu apie ji pasakyti, prakaito nesulaiko, ruzavo dar ir pacio deo kvapas nekoks doh.gif
Be aliuminio yra geresniu, dabar naudoju toki kaip druskini kristala jis bekvapis, netepa rubu isvis drinks_cheers.gif ir prakaita sulaiko neblogai, nereikia per pietus praustis biggrin.gif


Aš irgi turiu druskos kristalą, bet mane nervina jis, visų pirma, tai sušlapini jį, tepi, varva visur, man jis irgi neefektyvus, gražiai sau stovi padėtas lentynoje, vasarai man reikia su aliuminiu doh.gif Dar priklauso kaip kas prakaituoja, vieni labiau, kiti mažiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 05 13, 14:31)
Aš irgi turiu druskos kristalą, bet mane nervina jis, visų pirma, tai sušlapini jį, tepi, varva visur, man jis irgi neefektyvus, gražiai sau stovi padėtas lentynoje, vasarai man reikia su aliuminiu  doh.gif Dar priklauso kaip kas prakaituoja, vieni labiau, kiti mažiau  g.gif

Tikrai tas druskinis netoks patogus, bet iki kokiu plius 20 tinka jis, kai sulauksim karsciu kazko efektyvesnio ieskosiu. Bet paprastom dienom as tiek lauke ir tebunu, o darbe kondicionieriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukšt @ 2012 05 12, 01:04)
Sveikos, zurnale buvo toks daiktas Lip & Cheek Stain

nelabai suprantu ka man su juo veikt? g.gif


naudoti kaip lūpdažį arba skruostams paryškinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 05 13, 15:05)


QUOTE(nature @ 2012 05 13, 15:26)


QUOTE(kregzde @ 2012 05 13, 15:31)


QUOTE(nature @ 2012 05 13, 15:34)

Ačiū merginos už nuomonę 4u.gif , bet vistiek vieną pirksiu labai noriu pabandyti biggrin.gif keli metai iš Yves Rocher perku, noriu kažko naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 05 13, 13:48)
Sveikos 4u.gif  labai domina šitie deozodorantai pažastims, kokie  atsiliepimai apie juos g.gif


man nuo klimato priklauso: kai sausas (pvz AZ, dykumoj) tai viskas super, LT (tas pats buteliukas) visiskai nesulaiko. dabaigsiu ir daugiau nepirksiu, nemegstu tokiu reikliu deziku biggrin.gif


Ir kuriam cia uzsieny tas Lily cole pasirode?
Atsakyti
Sveikos, o kaip TBS kaukes ? domina kukuruzine , ar dar kokia valomoji, kiuri tiktu misriai odai, riebiau, valytu inkstyrus, nesausintu ?
ir drekinamoji su vit E atrodo domina, gal kuri bandet ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 05 16, 15:41)
Sveikos, o kaip TBS kaukes ? domina kukuruzine , ar dar kokia valomoji, kiuri tiktu misriai odai, riebiau, valytu inkstyrus, nesausintu ?
ir drekinamoji su vit E atrodo domina, gal kuri bandet ?  4u.gif

nu per daug nori biggrin.gif tiktu misriai / riebiai odai, bet nesausintu, tokios praktiskai nera... tos, kurios valo, sveicia ir tinka misrioms, riebioms odoms, tai jos turi funkcija sausinimo. Kukuruzine sakyciau yra stipre kauke, giliai valanti. Po to rasai kad domina vit. E kauke, ji drekinanti, neatlieka inkstyru valymo, ar giluminio valymo... taip kad reiktu cia apsispresti kokios kaukes norite..
Kas liecia misria oda ir inkstyru valyma tai siulau meginti kukuruzu arba juros dumbliu. Taciau po ju dekite drekinanti veido krema, kad ir vit. E ar pan.
O vit. E kauke labiau tinka atstatyti veido oda, padrekinti ja, jei ji sausa ir pleiskanoja, ja galima uztepti ir palikti kiek ilgiau ar net nenuplauti, jei tik yra poreikis.
Arba variantas naudoti keleta kaukiu, pvz karta per savaite nuo inkstyru, ir viena kart padrekinti. Bet teks bandyti ir tik tokiu budu issirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 16, 14:57)
nu per daug nori  biggrin.gif  tiktu misriai / riebiai odai, bet nesausintu, tokios praktiskai nera... tos, kurios valo, sveicia ir tinka misrioms, riebioms odoms, tai jos turi funkcija sausinimo. Kukuruzine sakyciau yra stipre kauke, giliai valanti. Po to rasai kad domina vit. E kauke, ji drekinanti, neatlieka inkstyru valymo, ar giluminio valymo... taip kad reiktu cia apsispresti kokios kaukes norite..
Kas liecia misria oda ir inkstyru valyma tai siulau meginti kukuruzu arba juros dumbliu. Taciau po ju dekite drekinanti veido krema, kad ir vit. E ar pan.
O vit. E kauke labiau tinka atstatyti veido oda, padrekinti ja, jei ji sausa ir pleiskanoja, ja galima uztepti ir palikti kiek ilgiau ar net nenuplauti, jei tik yra poreikis.
Arba variantas naudoti keleta kaukiu, pvz karta per savaite nuo inkstyru, ir viena kart padrekinti. Bet teks bandyti ir tik tokiu budu issirinkti smile.gif



Laba aciu uz atsakyma 4u.gif gal nelabai rysliai as cia parasiau, noriu dvieju kaukiu, valomosios ir drekinamosios blush2.gif mano oda misri, i riebuma, tai noriu kad gerai valytu inkstyrus. nors oda i riebuma, bet dehidratuota , todel reikia ir padrekinti smile.gif tai kaip supratau man tiktu kukuruzine (valymui) ? ir su vit E (drekinimui) ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 05 16, 16:12)
Laba aciu uz atsakyma  4u.gif gal nelabai rysliai as cia parasiau, noriu dvieju kaukiu, valomosios ir drekinamosios  blush2.gif mano oda misri, i riebuma, tai noriu kad gerai valytu inkstyrus. nors oda i riebuma, bet dehidratuota , todel reikia ir padrekinti  smile.gif tai kaip supratau man tiktu kukuruzine (valymui) ? ir su vit E (drekinimui) ?  smile.gif

kukuruzine yra giliai valanti, isvalo tuos inkstyrus, bet nepatraukia poru, o su juros dumbliais patraukia poras, ju maziau matosi. O kas liecia drekinama turetu tikti vit. E kauke, kuri pades atstatyti veido oda, sudrekinti ja, panaudokite ir vandens, tikrai y gera smile.gif jei randate pigiau, gal net siulyciau ismeginti ir kanapiu veido (kiek zinau anksciau budavo) kauke ar krema.
Atsakyti