Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(dorada @ 2012 05 03, 10:54)
Isbandziau svytinti kokosini sviesta, niu man patiko, ypac vasarai kur vakare prie juros..labai romantiskas man pasirode wub.gif  biggrin.gif



Kas cia do naujiena? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2012 05 06, 20:08)
Kas cia do naujiena? bigsmile.gif  4u.gif

http://www.thebodysh...;prdcode=52339m 4u.gif
Atsakyti
Tas kokoso sviestas,jau pasenusi naujiena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 05 06, 14:23)
sveikutes.nieko nesu bandzius is sios firmos, tai nelabai pazystu
labai mane sudomino sios firmos kauke user posted image. tai man idomu apie ja atsiliepimai.
ir dar tuo paciu kuri kauke drekinanti butu tinkamiausia misriai i riebuma gal net odai?

Atsakyti
aha, ir mane sudomino myglle ideta kauke
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif Vadinasi ir man jo reikia g.gif
Atsakyti
sita kukuruzine as pastoviai naudoju. Ji kazkiek pagrauzia oda, tai turbut netiktu jautriai odai, bet apie ta dilgciojima ir aprashyme rasho...

Drekinancia misriai tinka medaus kauke. Neseniai isbandziau ir tikrai pasibaigus pirksiu dar. Mane ypac gelbeja nuo sauso klimato ir nuo saules nudegimu. o jau kvapas ... wub.gif


user posted image
Atsakyti
o kuri valomoji kauke geresne? nezinau kaip issirinki tarp juros dumbliu, kukuruzu ir arbatmedzio. visos jos valomosios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(picolina @ 2012 05 11, 13:42)
o kuri valomoji kauke geresne? nezinau kaip issirinki tarp juros dumbliu, kukuruzu ir arbatmedzio. visos jos valomosios  doh.gif



jei yra jautri oda, nepatarciau rinktis kukuruzu (nors savo funkcija ji puikiai atlieka).
Jei yra spuogeliu, geriau arbatmedzio, o jei siaip misri- riebi oda, tuomet dumblu. 4u.gif
Atsakyti
Užsienyje jau atsirado TBS Lily Cole vardo kolekcija smile.gif Įdedu pasižiūrėjimui foto

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, zurnale buvo toks daiktas Lip & Cheek Stain
user posted image

nelabai suprantu ka man su juo veikt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 05 11, 22:16)
Užsienyje jau atsirado TBS Lily Cole vardo kolekcija smile.gif Įdedu pasižiūrėjimui foto

Kokie geriai atsirado bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti