Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

ateinu pasidalinti patirtimi smile.gif
nukeliavau savaitgalį pirkti skaistinamųjų rutuliukų, apie kuriuos, čia jau ir klausiau. pasitaikė pažįstama pardavėja ir atkalbėjo nuo jų lotuliukas.gif sakau, tai duokit tada man kažką, kas nepadarytų man kaukės, bet taip lengvai veidą padengtų kažkuom, tai pasiūlė bronzinamąją pudrą . ėmiau pačią šviesiausią spalvą, tokią nieko su bronzinimu nesusijusią man atrodo biggrin.gif tai esu labai patenkinta, nesimato, kad kažkuom tepta, bet sulygina šiek tiek paraudimus su normaliai atrodančia oda. tai vasarai man bus pats tas bigsmile.gif labai džiaugiuosi ja ax.gif bet tų rutuliukų dar labai noriu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluti: 25 balandžio 2012 - 09:51
QUOTE(*Indra* @ 2012 04 24, 12:41)
Gal kas nors naudojat ir atsiliepimais galit pasidalint?  smile.gif

user posted image


Turim, naudojam tongue.gif Patinka, man labai gaivus sis pienelis, tik akiu su juo nevalau, persti is karto ax.gif

QUOTE(egluti @ 2012 04 25, 10:50)
ateinu pasidalinti patirtimi smile.gif
nukeliavau savaitgalį pirkti skaistinamųjų rutuliukų, apie kuriuos, čia jau ir klausiau. pasitaikė pažįstama pardavėja ir atkalbėjo nuo jų  lotuliukas.gif  sakau, tai duokit tada man kažką, kas nepadarytų man kaukės, bet taip lengvai veidą padengtų kažkuom, tai pasiūlė bronzinamąją pudrą . ėmiau pačią šviesiausią spalvą, tokią nieko su bronzinimu nesusijusią man atrodo  biggrin.gif tai esu labai patenkinta, nesimato, kad kažkuom tepta, bet sulygina šiek tiek paraudimus su normaliai atrodančia oda. tai vasarai man bus pats tas  bigsmile.gif labai džiaugiuosi ja  ax.gif  bet tų rutuliukų dar labai noriu...  biggrin.gif

As rutuliukais labai patenkinta, bet Jusu pirkinukas irgi sudomino, reiks isbandyt kada prie progos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorada: 25 balandžio 2012 - 20:24
QUOTE(dorada @ 2012 04 25, 20:23)
As rutuliukais labai patenkinta, bet Jusu pirkinukas irgi sudomino, reiks isbandyt kada prie progos ax.gif

o rutuliukai kokį efektą suteikia? ar labai blizga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2012 04 26, 09:33)
o rutuliukai kokį efektą suteikia? ar labai blizga?  smile.gif

Rutuliukai priskiriami skaistalams, suteikia subtilaus svytejimo, ypac kai sviesa kazkuriuo kampu pagauna veiduka; aisku, jei daug naudosi, tai gal ir l. blizges ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2012 04 26, 11:09)
Rutuliukai priskiriami skaistalams, suteikia subtilaus svytejimo, ypac kai sviesa kazkuriuo kampu pagauna veiduka; aisku, jei daug naudosi, tai gal ir l. blizges ax.gif

ačiū už atsiliepimą, visai man jie galvą susuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2012 04 26, 17:14)
ačiū už atsiliepimą, visai man jie galvą susuko  biggrin.gif

butumet Vilniuje, paskolinciau ekperimentams tongue.gif
Atsakyti
Labai patinka ju naujoji SEAWEED kolekcija. Turiu dienini krema, tai toks labai lengvas, isgart susigeriantis ir suteikiantis matini efekta, kvepia gaivumu ir net nusaldo visa veida, labai gerai ryte, puikiai tinka vasarai. Nusipirkau dar ir tos pacios kolekcijos veido kauke, bet dar neisbandziau, na bet kvepia dieviskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2012 04 28, 16:44)
Labai patinka ju naujoji SEAWEED kolekcija. Turiu dienini krema, tai toks labai lengvas, isgart susigeriantis ir suteikiantis matini efekta, kvepia gaivumu ir net nusaldo visa veida, labai gerai ryte, puikiai tinka vasarai. Nusipirkau dar ir tos pacios kolekcijos veido kauke, bet dar neisbandziau, na bet kvepia dieviskai smile.gif



kodel nauja? as ja pries gerus 3 metus pirma karta isbandziau.


pabaigiau roziu krema. nesusispratimas kazkoks, tai dziaugiuosi, kad tik maza pakuote emiau. Visiskai nedrekino. i jo vieta kanapinis. kvapas ziaurus, bet funkcija savo atlieka.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2012 04 28, 16:44)
Labai patinka ju naujoji SEAWEED kolekcija. Turiu dienini krema, tai toks labai lengvas, isgart susigeriantis ir suteikiantis matini efekta, kvepia gaivumu ir net nusaldo visa veida, labai gerai ryte, puikiai tinka vasarai. Nusipirkau dar ir tos pacios kolekcijos veido kauke, bet dar neisbandziau, na bet kvepia dieviskai smile.gif


Aš ne pirmą kartą naudoju šios serijos šveitiklį veidui, tai man jis irgi patinka ax.gif
Atsakyti
Isbandziau svytinti kokosini sviesta, niu man patiko, ypac vasarai kur vakare prie juros..labai romantiskas man pasirode wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.nieko nesu bandzius is sios firmos, tai nelabai pazystu
labai mane sudomino sios firmos kauke user posted image. tai man idomu apie ja atsiliepimai.
ir dar tuo paciu kuri kauke drekinanti butu tinkamiausia misriai i riebuma gal net odai?
Atsakyti
kažkada naudojau egipto žemę,tik kad man užtekdavo jos pusmečiui,nemokėjau teptis,tada sugalvojau nusipirkt body shop rutuliukus,ir ką galiu pasakyt-užtenka daug ilgiau,patogu,spalvytė gera.
Tik aš juos tepu arba ant pudros,arba prieš tai pasitepus kremu,tada kažkaip geriau įsigeria,natūraliai parudina veidą,ir ilgiau laikosi.
Minusas-tepant su šepetėliu-dažnai rutuliukas iškrenta tai kokiu 20 praganius taip esu,nukrenta,nepastebiu,sutrinu...
o ta bronzinė pudra man kažkaip blizgučio per daug pridėta... smile.gif
Atsakyti