Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(egluti @ 2012 04 05, 10:22)
vakar užmačiau skaistinamuosius rutuliukus su akcija. kažin ar verti dėmesio???  blush2.gif  gal kuri esate bandžiusi?  ax.gif
štai šie: http://www.thebodysh...onzantai/63691/
tik buvo su 50% akcija, gal dar nebus pasibaigusi smile.gif

As turiu butent siuos, 10 balu tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2012 04 17, 16:39)
As turiu butent siuos, 10 balu tongue.gif  thumbup.gif


Ar tepate juos ant viso veido? Ar suteikia daugiau skaistumo ar svytejimo?
Kazin ar galima (bent jau siek tiek) lyginti su meteoritais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 03 15, 09:25)
This April, The Body Shop adds to its Vitamin E range with the launch of the new cooling Aqua Boost Sorbet.


tai kada si naujiena pasirodys? pacekinau uk puslapi, usa, nematau tarp naujienu. nors rasho, kad balandi turi buti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 26, 12:11)
Siuo metu naudoju si http://www.thebodysh...riemones/83638/ Patinka, kad neriebina plauku, todel nebaisu, kad galiu jo padauginti, tikrai suteikia zvilgesi ir yra malonaus kvapo  smile.gif

visai patiko, net pora buteliuku is eiles sunaudojau. kvepia neblogai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 04 17, 22:29)
tai kada si naujiena pasirodys? pacekinau uk puslapi, usa, nematau tarp naujienu. nors rasho, kad balandi turi buti  rolleyes.gif

tikrai nezinau, musiet kitais metais biggrin.gif nes jau balandis, o kol kas nieko nera nei anglijoje nei dar kur..
Atsakyti
man tai body shop tik makiazo sepetukai patinka thumbup.gif
, o visa kita ausktos kokybes sintetika
kvapu tik prideta kad skaniai kvepia, bet asmeniskai man prasto produktai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2012 04 18, 18:20)

Gal kas is patirties gali pasidalinti, kuris is sveitikliu labiausiai drekinantis??

Dar ir tokiu buna? g.gif blink.gif Manau ju paskirtis tik nusveisti oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 04 17, 21:38)
Ar tepate juos ant viso veido? Ar suteikia daugiau skaistumo ar svytejimo?
Kazin ar galima (bent jau siek tiek) lyginti su meteoritais?  g.gif

Skaistuma man paciai sunku ivertinti biggrin.gif , panaudojus siuos rutuliukus jauciuosi subtiliai svytinti; tepu skruostus, siek tiek per visa veida, kakla perbraukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 04 18, 21:03)
Dar ir tokiu buna?  g.gif  blink.gif Manau ju paskirtis tik nusveisti oda  ax.gif


Nu jo, biski nelogiskai uzklausiau smile.gif galiu kitaip paklausti... kuris sveitiklis maziau sausina oda biggrin.gif Manau vistiek yra skirtumu blush2.gif

Atsakyti
Gal kas nors naudojat ir atsiliepimais galit pasidalint? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2012 04 15, 13:20)

Ir as turiu si sepeti, man lb patinka, plauku nepesa, maloniai masazuoja galvos oda. Ir dar mini sepeti turiu, isimesti i kosmetine labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu su atsiliepimais apie shimer waves- bronzines bangeles ir akiu seselius- kubikus smile.gif
Pirma karta gerokai padauginau braukdama per tas bangeles. Sekancius kartus braukdama maziau kabindavau per pacia tamsiausia spalva ir rezultatas tikrai puikus, esu patenkinta, manau tikrai ilgam uzteks biggrin.gif
Kubikai irgi labai mieli, pigmentuoti seseliai, kiekvienos spalvos net 4 gramai, manau greiciau atsibos nei issinaudos bigsmile.gif
Cia mano pirmos makiazo priemones is body shopo ir tiesa sakant man ju dekoratyvine kosmetika pradejo patikti, nes nieko daugiau nei kuno sviestu nesu naudojusi.
Planuoju dar isbandyti kitus, rudu spalvu seselius, apie kuriuos anksciau kalbejome smile.gif
Atsakyti