Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Aš turėjau Rainforest drėkinamąjį balzamą, nepaliko man didelio įspūdžio schmoll.gif Būtų ir man įdomu išgirsti apie šį sviestuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 03 24, 01:02)
gal turit kuri atsiliepimu apie Rainforest drekinamaji plauku sviesta?


dukra naudoja. jos labai sausi plaukai, tai kazkiek atgaivina. Bet siaip parekomenduociau sausiem plaukams tiesiog arganu alieju naudoti. issitept plaukus ir palaikyt pora valandu iki plovimo.
Atsakyti
Gal žinote, ar normaliai laiko tualetiniai vandenukai?
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 03 24, 02:02)
ir klausimas , ar turi body shop'as koki gera aliejuka plaukams? ax.gif

Siuo metu naudoju si http://www.thebodysh...riemones/83638/ Patinka, kad neriebina plauku, todel nebaisu, kad galiu jo padauginti, tikrai suteikia zvilgesi ir yra malonaus kvapo smile.gif
Atsakyti
Vienas iš dieviškiausių man TBS kūno sviestų kvapų yra Brazil nut wub.gif O dabar atidariau tokį patį kūno šveitiklį:

user posted image

Ir galiu pasakyti, kad kvpas toks pats dieviškas, bet pati šveitiklio struktūra man nelabai patinka, kiti TBS bandyti kūno šveitikliai iš smulkių granulyčių, o šis vos ne kaip kremas, kuriame yra šiek tiek stambių granulių. Taigi, jo efektyvumas, kaip šveitiklio, man nelabai schmoll.gif Bet kvapas pakelia nuotaiką ax.gif
Atsakyti
Gal kas paprotins kokiai čia odai, kaip naudojamas, ar drėkina, ar tinkamas vasarai?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 31 kovo 2012 - 16:01
aistuliaa,tai veido serumas,papilkejusiai odai.Sio serumo neesu naudojusi,bet va vitamino c kapsules man labai patinka,labai svelnina ir atgaivina veido oda..Manau,kad poveikis turetu buti kazkiek panasus,nes serija ta pati g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 31 kovo 2012 - 23:21
Man is visu TBS kvapu,NR1-moringa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 31, 14:01)
Gal kas paprotins kokiai čia odai, kaip naudojamas, ar drėkina, ar tinkamas vasarai?

user posted image


turiu si seruma.jis kaip makiazo pagrindas labiau,nes turi silikono, berods-kemsa poras.bet..patepus juo veida svelnus svelnus pasidaro,taciau su kaukes efektu.verdiktas- nezinau kada ji naudoti,nes norint gaivinti oda jis netinka,tai,turbut,pries makiaza darant. g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 01 08, 13:19)
atnesu atsiliepima apie siuos seselius 4u.gif
user posted image
nu kokie man faini  wub.gif , man spalvos labai tinka prie plauku, nera miltiniai, graziai dengias, nu zodziu  wub.gif isimylejau juos, gaila, kad daugiau spalvu pasirinkimo nera tokiu paleciu ir gaila, kad limituoto leidimo  verysad.gif
dvi virsutines spalvos turi ciut perlamutro, o apatines tamsiausia ruda matine, o sviesi tokia kreminis seselis, turi blizgiuko ir piestukas labai tinka tik biski kietokas,bet spalva man labai jo patinka, kazi visi tbs piestukai kieti ar tik sis, ga;l kas bandet?


As taip pat svarstau situos pirkti smile.gif
Gal galite pasakyti kokios spalvos jusu plaukuciai?
Maniskiai tamsiai rudi, tai mastau ar man taip pat tiktu sios spalvos... rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, arteja mamos gimtadienis, noreciau nupirkti jai dovanu koki seruma ar krema brandziai odai. Noriu paklausti, kaip Jums sitos firmos kremai butent skirti brandziai odai, nes perskaiciau visa foruma, neradau atsiliepimu apie sios serijos kremukus ir serumus.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 01 08, 13:19)
atnesu atsiliepima apie siuos seselius 4u.gif
user posted image
nu kokie man faini  wub.gif , man spalvos labai tinka prie plauku, nera miltiniai, graziai dengias, nu zodziu  wub.gif isimylejau juos, gaila, kad daugiau spalvu pasirinkimo nera tokiu paleciu ir gaila, kad limituoto leidimo  verysad.gif
dvi virsutines spalvos turi ciut perlamutro, o apatines tamsiausia ruda matine, o sviesi tokia kreminis seselis, turi blizgiuko ir piestukas labai tinka tik biski kietokas,bet spalva man labai jo patinka, kazi visi tbs piestukai kieti ar tik sis, ga;l kas bandet?

drinks_cheers.gif , laaabai faini 4u.gif As dziaugiuosi siais wub.gif
user posted image
O piestuka pasildykite tarp delnu, suminkstes mirksiukas.gif Susyla sudetyje esantys aliejai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 03 balandžio 2012 - 08:25