Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Bonifacija @ 2012 03 19, 06:31)
as turiu roziu krema, bet jis man kazkaip visai nedrekina. Kazin, kanapiu labiau drekinantis ar ju visgi tik kvapas skiriasi?


Tikrai skiriasi, rožių yra lengvas, o kanapių toks tirštas, kaip sviestas, jis ir maitina, ir drėkina. Iš išbandytų kremų rankoms, šis yra pats geriausias man šaltajam sezonui, nors ir kitais metų laikais man jis yra tinkamas. Ir tikrai labai skalsus biggrin.gif
Atsakyti
nu kad skaiciau skaiciau ant meginuko kas parasyta,m surpatau, kad misriai odai ir tikrai ne vit. E d. kremo patobulinimas, pasiimsiu kita kart meginuka ir nupilsiu kas ten parasyta smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot kiek pas mus parduotuvese kainuoja TBS Face&Body brush sepetelis?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 03 20, 08:22)
Merginos, gal zinot kiek pas mus parduotuvese kainuoja TBS Face&Body brush sepetelis?

apie 60 lt http://www.thebodysh...sesuarai/10607/ smile.gif
Atsakyti
Oho, tai nepigiai, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smirnoff @ 2012 03 17, 01:47)
Visai neseniai aptikau Body Shop outlet'ą netoli namų (gyvenu UK).

kuriame cia mieste?

QUOTE(Alyva777 @ 2012 03 18, 22:47)
Sveikos  smile.gif  noriu atsiliepimų apie Arbatmedžių valomasias putas


Kadangi galvoju nusipirkti, nors mano veido oda ir nėra mišri, tad nežinau ar tiktų.. Gal kas bandėte? smile.gif

SU putu sunaudojau 1 flakoneli, daugiau neimsiu. Kadangi as ir makiaza nusiemu prausikliais, tai del to ir netiko. Prastai nuvalo. Oda tempia po jo butinas drekiklis. Labiau man tiko puto is Aloe serijos. O jei ziurite arbatmecio putas del valomojo poveikio, tai tokio nera, cia ne tas variantas kur valytu poras ir pan. Tinka tik dienos nesvarumams nuplauti smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka medaus ir avižų kaukė veidui, na superine priemonė, labai gerai drėkina, pamaitina, o kvepia kaip maloniai wub.gif , svarbiausia neįkyriai...Štai ši:
http://www.thebodysh...i-kaukes/68923/

Dar laaabai geras dalykas man ši sufle kūnui:
http://www.thebodysh...unui/spa/68279/

tongue.gif Tikrai tinka Spa procedūroms.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 20, 11:44)
kuriame cia mieste?
SU putu sunaudojau 1 flakoneli, daugiau neimsiu. Kadangi as ir makiaza nusiemu prausikliais, tai del to ir netiko. Prastai nuvalo. Oda tempia po jo  butinas drekiklis. Labiau man tiko puto is Aloe serijos.  O jei ziurite arbatmecio putas del valomojo poveikio, tai tokio nera, cia ne tas variantas kur valytu poras ir pan. Tinka tik dienos nesvarumams nuplauti smile.gif




Labai ačiū už atsakymą, reik ko nors kito paieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 03 15, 10:25)
Vakar gavau meginuka sios naujienos  bigsmile.gif
user posted image
kol kas labai patiko!!! Skirtas misriai odai, taciau yra drekinantis. Yra kremo - zeles konsistencijos, oda neblizga, tampa matine. thumbup.gif
cia aprasymas angliskai smile.gif
Vitamin E Aqua Boost Sorbet hits The Body Shop

nu zadejau parasyt, tai parasau orginalia kalba smile.gif
"Vitamin E aqua boost sorbet, combination skin coolin hydration for daily protection. Shine - free". Is kitos puses raso: "Smooth this moisture cream - gel over cleansed skin to leave it hydrated all day. Avoid eye area". tai viskas wink.gif
Atsakyti
nu geras. tai ka dabar bus vit E visiem odos tipams ir atskirai misriai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 03 21, 19:33)
nu geras. tai ka dabar bus vit E visiem odos tipams ir atskirai misriai.  g.gif

as manau, kad papildys nauju gaminiu, nes si alia skirta kombinuotai - misriai odai, bet ji visvien bus drekinanti, alia tik blizgesio nesuteiks, bus matine, vienu zodziu man visvien labai panasi i vit. E d. k. tik cia kremas - zele ir neblizgina, manau cia paslaptis smile.gif
Atsakyti
gal turit kuri atsiliepimu apie Rainforest drekinamaji plauku sviesta?
user posted image
ir klausimas , ar turi body shop'as koki gera aliejuka plaukams? ax.gif
Atsakyti