Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Rose Prick @ 2012 03 11, 18:34)
Sveikos  4u.gif gal kuri naudojot vitamino c kapsules? ir drėkinamąjį kremą ? Ar jis tinka visokiai odai? kažkaip niekur neradau parašyta ar brandžiai ar jaunai odai, užsisakiau jau, bet dvejoju ar naudoti.

VitC produktai tinka visiems odos tipams, labai atgaivina, pasviesina papilkejusia, pavargusia oda, pabalina strazdaneles...Bet jeigu oda labai jautri, vitC gali ja sudirginti, tad vartoti reiketu atsargiai 4u.gif Siaip tai nerealus dalykas tos kapsules man wub.gif
Atsakyti
labai ačiū už komentarą, gavusi bandysiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos! norejau paklausti gal kas is jusu naudojat ar naudojot si losjona? patiko ar ne? ax.gif
user posted image
Atsakyti
kaip gaila, bet mano oda labai alergizuoja body shop produkcija verysad.gif
Atsakyti
Vakar gavau meginuka sios naujienos bigsmile.gif
user posted image
kol kas labai patiko!!! Skirtas misriai odai, taciau yra drekinantis. Yra kremo - zeles konsistencijos, oda neblizga, tampa matine. thumbup.gif
cia aprasymas angliskai smile.gif
Vitamin E Aqua Boost Sorbet hits The Body Shop
(Launches/Relaunches, Beauty)

This April, The Body Shop adds to its Vitamin E range with the launch of the new cooling Aqua Boost Sorbet. Priced at £9, the lightweight formula delivers deep hydration and protection with a burst of refreshment. Also new is a collection of summer fragrances based on old classics: Love Etc... Sun Kiss contains notes of bergamot, nectarine, neroli jasmine, sandalwood and amber; Dreams Unlimited Sun Fresh features notes of mandarin, salty aquatic notes, watermelon, neroli and orris; and White Musk Sun Glow contains notes of lemon, peony, sandalwood and musk. All three fragrances are priced at £15 for a 60ml EDT and £9 for a body puree.
Dar kvepalus uosciau love etc summer, nu irgi visai fainus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 15 kovo 2012 - 09:27
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 03 15, 10:25)
Vakar gavau meginuka sios naujienos  bigsmile.gif
user posted image
kol kas labai patiko!!! Skirtas misriai odai, taciau yra drekinantis. Yra kremo - zeles konsistencijos, oda neblizga, tampa matine. thumbup.gif
cia aprasymas angliskai smile.gif
Vitamin E Aqua Boost Sorbet hits The Body Shop
(Launches/Relaunches, Beauty)

This April, The Body Shop adds to its Vitamin E range with the launch of the new cooling Aqua Boost Sorbet. Priced at £9, the lightweight formula delivers deep hydration and protection with a burst of refreshment. Also new is a collection of summer fragrances based on old classics: Love Etc... Sun Kiss contains notes of bergamot, nectarine, neroli jasmine, sandalwood and amber; Dreams Unlimited Sun Fresh features notes of mandarin, salty aquatic notes, watermelon, neroli and orris; and White Musk Sun Glow contains notes of lemon, peony, sandalwood and musk. All three fragrances are priced at £15 for a 60ml EDT and £9 for a body puree.
Dar kvepalus uosciau love etc summer, nu irgi visai fainus smile.gif

Manau si priemone skirta visiems odos tipams g.gif Juk cia naujas vitE serijos drekiklis. Siaip visa vitE serija tinka visiems odos tipams 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
isigijau vysniu kuno sviesta, fainas dalykas smile.gif
Atsakyti
Visai neseniai aptikau Body Shop outlet'ą netoli namų (gyvenu UK). Daugeliui dalykų skiriama 30-40% nuolaida, tad užsiprekinau smile.gif)

Pirkau Vitamin E rinkinuką veidui (pienelis, tonikas, naktinis ir dieninis kremas). Patinka nerealiausiai, dieninis kremas lengvas, naktinis šiek tiek tirštesnis. Iš ryto oda labai patenkinta.

Dar pirkau Nutriganics serijos prausiklį bei veido kaukę. Gaminiai nėra visiškai organiški, bet chemijos turi daug mažiau nei kiti. Prausiklis labai patiko, kaukės dar neišbandžiau.

Dar ir dovanų gavau du šokoladinio kvapo (!!!) kūno sviesto mėginukus. Sviestas kaip sviestas, bet jau kvapas... smile.gif
Atsakyti
keista, kad VItE kremas skirtas misriai odai. man rodos, tai tas pats VIT e naujoj pakuotej ir alia patobulinta sudetis.
Atsakyti
Aš naudojau VitC serumą. Bet jokio rezultato nesulaukiau schmoll.gif Pinigėliai į balą.
O rankų kremas su kanapėm tai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif noriu atsiliepimų apie Arbatmedžių valomasias putas

http://www.thebodysh...alikliai/58318/

Kadangi galvoju nusipirkti, nors mano veido oda ir nėra mišri, tad nežinau ar tiktų.. Gal kas bandėte? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweet @ 2012 03 18, 14:36)
O rankų kremas su kanapėm tai  thumbup.gif


as turiu roziu krema, bet jis man kazkaip visai nedrekina. Kazin, kanapiu labiau drekinantis ar ju visgi tik kvapas skiriasi?

Atsakyti