Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 03 02, 14:21)
nu ir klausimas  lotuliukas.gif  pati taigi naudojai, ar nepajutai: trupa/netrupa? mirksiukas.gif

Kaip supratau, naudojo ne body shop tusa blink.gif Klausimas visai normalus buvo biggrin.gif
O body shop tusas man geriausias yra super volume mascara 4u.gif Visi kiti nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 02 kovo 2012 - 15:20
QUOTE(eglute-2002 @ 2012 03 02, 16:20)
Kaip supratau, naudojo ne body shop tusa blink.gif Klausimas visai normalus buvo biggrin.gif
O body shop tusas man geriausias yra super volume mascara 4u.gif Visi kiti nepatiko schmoll.gif

suskaiciau kad TBS naudojo nuo zodzio "maniskis" doh.gif persiprasau smile.gif
Body shop tusai man nepatinka, man jie asmeniskai baigiasi per 3 savaites, iprastus tusus naudoju 1,5-2 men (pvz loreal milennium) smile.gif
Atsakyti
Aš turėjau The body shop super volume mascara, nepaliko man įspūdžio. Nekartočiau.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 03 02, 20:46)
Aš turėjau The body shop super volume mascara, nepaliko man įspūdžio. Nekartočiau.

Ispudzio didelio nera, bet is visu TBS tusu jis geriausias. Patinka jis man, nedirgina akiu, nenubyra, netepa, o ir blakstienas graziai padazo 4u.gif Nera kaip musiu kojytes, labai dailiai. Zodziu, kam kokio efekto reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 03 02, 11:25)
Kaip body shopo tusai? ar netrupa? kaip laikosi?
maniskis baigiasi, o siems kaip tik akcija...  ax.gif

Isbandziau visus tbs tusus,Tai nieko antra karta nepirksiu :-) bet visai pakenciamas buvo Big and curvy'bet lb sunkiai nusivalydavo
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 04, 01:46)
Isbandziau visus tbs tusus,Tai nieko antra karta nepirksiu :-)  bet visai pakenciamas buvo Big and curvy'bet lb sunkiai nusivalydavo

Tas Big and Curvy labai greitai dziuna, nespeju net pasidazyti graziai biggrin.gif g.gif Man nepatiko doh.gif
Atsakyti
Panos, noriu atsiliepimų 4u.gif
http://www.thebodysh...rieziura/90739/
http://www.thebodysh...alikliai/83599/
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2012 03 04, 15:26)
Tas Big and Curvy labai greitai dziuna, nespeju net pasidazyti graziai biggrin.gif  g.gif Man nepatiko doh.gif

Nu jo sutinku. Bet jei imt uz dyka tai is TBS si imciau. O siaip TBS visi tusai nekokie sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Olivia. @ 2012 03 04, 15:36)

Turiu si pieneli 4u.gif Jis labai svelnus, nuvalo , bet sunkokai . Kvapas toks sviezias, malonus. Bet Man nuo jo kiek oda parausta . Tad jis guli nenaudojamas.
Bet 2 drauges sveciavosi pas mane ir abidvi naudojosi juo, tai joms puikiai, nealergizavo, nejautrino akiu, labai patiko. Antra karta nekartosiu, bandysiu pirkti su Aloe vera.
O blizgesiuko nebandziau, bet jauciu jie tokie pat kaip ir bonkutese, tik piestuko pavidalu
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2012 03 04, 15:36)

As db naudoju si pieneli, man patinka, valo neblogai, pojutis kaip gaivinanciu agurku, tik akis tai labai dirgina, pastarasias su kitu valau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2012 03 04, 15:36)
Panos, noriu atsiliepimų 4u.gif
http://www.thebodysh...rieziura/90739/
turiu si balzama,tiksliau du, biggrin.gif skirtingu kvapu,jie truputi suteikia lupoms svelnu atspalvi,bet man asmeniskai sausina lupas.Zodziu nepatinka.Viena diena ar dvi dar patepus,tai nieko,bet siaip jau kelintoj dienoj issausina lupas,visiskai ju nedrekina schmoll.gif Variantas gaunasi atvirkstinis rolleyes.gif Man balzamai patinka tada,kai jie drekina lupas,o ne sausina jas biggrin.gif O juolab moketi uz ji 24 lt,tikrai nemokeciau,neverta smile.gif
Atsakyti
Atsidariau Spiced Vanilla kūno sviestą:

user posted image

Bent man tikrai malonaus kvapo, gana riebus, ypač tinkamas žiemai. Duodu 9balus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal kuri naudojot vitamino c kapsules? ir drėkinamąjį kremą ? Ar jis tinka visokiai odai? kažkaip niekur neradau parašyta ar brandžiai ar jaunai odai, užsisakiau jau, bet dvejoju ar naudoti.
Atsakyti