Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal yra naudojusių štai šį veido kremą?

user posted image

Labai domintų atsiliepimai, galvoju jį įsigyti, mano oda mišri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2011 08 04, 09:32)
Gal kas nors pasakys kuri veido kauke yre geresne:


as esu anksciau turejus ta trys viename kauke. iki nestumo mano oda nuvo sakyciau normali-ziema pasausejanti, bet nosis inkstiruota. tai si kauke kazkuo man neiitiko, lyg sunkokai tepesi ,nieko ji man nenuskrabindavo gal tik pravalydavo oda kiek. taciau nemazai kitu merginu sako kad si kauke geriausia g.gif , tuo metu man labiausiai patiko si:user posted image, ji man labiau paskaistindavo , susvelnindavo ir pavalydavo oda nedirgindama veiduko.
taciau dabar esu nestuke.gif ,ir veido oda labai pasikeite- tapo riebi su besikemsanciom porom, tokia lyg butu labai smulkiai nuberta. tenka daznai skrabinti ir deti kaukes kad padetis bent pakenciama butu. naudoju si skraba user posted image, kolkas patenkinta. vel nusipirkau mineraline kauke-ziuresiu kaip patiks kai oda pasikeite. ir pasiemiau meginuka sios kaukes user posted image apie ja parasysiu veliau atsiliepima.
Atsakyti
siaip mano oda misri, ir turiu tokia problemele kad ant kaktos i smakro yra inkstiru, taciau jie po oda,nezinau kuom ir su kuo valyti. siaip zinau kad kosmetologe isvalys, taciau siaip su priemonem nelabai?
Atsakyti
Ipusejau Body Shop paakiu zele, nieko gero, tik tiek kad atgaivina ir atsaldo oda, tai porai sekundziu toks malonus jausmas. Antrakart nepirksiu...

Taip pat baigineju Vitamine E veido krema, superinis, rekomenduoju thumbup.gif

Dar naudoju kompaktine pudra, normali, nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
Norėjau paklausti, kokios kainos yra mini(60 ml) dušo želė ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 08 06, 18:34)
Gal yra naudojusių štai šį veido kremą?


Labai domintų atsiliepimai, galvoju jį įsigyti, mano oda mišri smile.gif


turejau sita krema, tai nepatiko. mano veido oda irgi misri, rieboka sakyciau t zona. tai sitas kremas dar labiau suriebalindavo oda. ir visa sita serija nieko labai ypatingo seaweed... nebent prausiklis veido nieko dar visai pamenu buvo.
Papildyta:
QUOTE(Alyva777 @ 2011 08 14, 18:29)
Norėjau paklausti,  kokios kainos yra mini(60 ml) dušo želė ? smile.gif

usa tai 4dol, bet kai sale'as koks tai tuos miniuku rinkinukus(duso gelis60ml+losjonas60ml+kempine) po 5 dol galima nusipirkti. lt tai speju neapsimoka.
Papildyta:

buvo usa gera akcija body shop gaminiams(jei daugiau negu penkis gaminius imi 50%nuolaida taike), tai snd uzsisakiau daug visko sau ir sesei. ir nutariau isbandyti sita lupdazi toffee spalvos http://www.thebodysh...-lip-color.aspx . neesu siaip didele gerbeja the body shop, bet kai akcijos pasitaiko geresnes tai pasiimu duso geliu, dezodorantu piestukiniu, kuno kremu (sesei ir mamai, nes pati nemegstu ju kremu,per daug riebus) ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo censoriuoslady: 15 rugpjūčio 2011 - 03:36
Bet man įdomi kiek LT kainuoja (mini(60 ml) dušo želė )? Nes norėčiau pamėginti.
Atsakyti
QUOTE(Alyva777 @ 2011 08 15, 19:32)
Bet man įdomi kiek LT kainuoja (mini(60 ml) dušo želė )? Nes norėčiau pamėginti.

Nueinat į parduotuvę, pasižiūrit, perkat ir mėginat biggrin.gif

Man pati pačiausia dušo želė yra moringų wub.gif dabar naudoju citrinų, bet ne tas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 08 15, 19:23)
Nueinat į parduotuvę, pasižiūrit, perkat ir mėginat biggrin.gif

Man pati pačiausia dušo želė yra moringų  wub.gif  dabar naudoju citrinų, bet ne tas ax.gif

as taip pat dabar naudoju citrinu, tai ji man fee tokia, nepatiko ir kokosu kvapo kazkada tureta mini pakuote. patiko satsumos kvapo, braskiu. dabar laukiu papaju kvapo, patiks speju,nes turejau kremo mini pakuote papaju senai, tai geras kvapas buvo.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2011 08 16, 03:23)
dabar laukiu papaju kvapo, patiks speju,nes turejau kremo mini pakuote papaju senai, tai geras kvapas buvo.

Papajai wub.gif man tiek zele super buvo , tik sviestas thumbup.gif labar labai isbandyti noriu moringu, nes labai jau visos giria, o visi sviestai i pabaiga eina ( pagaliau).
Atsakyti
o mane tai alyvuogiu kvapas suzavejo - man jis visiskai obelu zydejima primena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 16 rugpjūčio 2011 - 15:28
gal esate bandžiusios kauke-sveitikli su medumi
user posted image
sveitiki-prausikli su vitaminu c
user posted image
idomu butu atsiliepimai apie juo

Atsakyti