Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop



Pries koki menesiuka as TBS bangeles nusipirkau. Labai patenkinta, viskas ciki. Bet vakar atidarau kosmetine ( i rankinuka isimetus buvau) ir ka matai, banbeles atsikirtos viena nuo kitosis dezutes iskritusios blink.gif bet nei suluzo nei ka, as juos atsargiai sudejau i vietas , uzspaudziau, atrodo gerai viskas. Ta d bukit atsargios, geriau ju nesideti issinesimui 4u.gif
Taip ir pamirsus buvau parasyti apie jas :
<labai grazi spalvyte iseina jas sumiksavus tokia raudonai, ruda svytinti biggrin.gif na ir apibudinau biggrin.gif
<issilaiko visa diena ( naudoju kaip skaistalus)
<lengvai imasi, bet padauginti sunku
<svytejimo turi , bet dienai tinka
Zodziu tikrai geras produktas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 02 21, 21:56)
Gal kas bandete Vitamin E Sink In Moisture Mask ?
user posted image
Nes labai truksta drekinimo sad.gif  naudoju siuo metu Aloe Soothing Day Cream tai nelabai kazko duoda sad.gif

Sita kauke turiu, naudojau visa ziema pagal poreiki, labai gerai padrekina, laikau ilgiau nei parasyta ant pakuotes kartais ir koki 30 min.
Patiko labau oda grazi po jos, kai baigsiu zadu kartoti 4u.gif
Tiesa man kartais uzsitepus is pradziu truputi pagrauzia, bet alerginiu reakciju nesukele.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 02 13, 23:31)
Padetu, jei pasiimtum prausikli su juros dumbliais + tonikas, patraukia poras, dar kauke galima panaudoti karta per savaite. o jei veidas linkes i sausuma, tai po visko vit. E kremas dienai tiktu, vakarais galima tepti kanapiu dienini krema (jis ir maitina, ir drekina) smile.gif Cia as tai naudoju ir man labai gerai smile.gif



as linkusiai i spuogus odai labiau rekomenduociau arbatmedzio serija. Ji labiau "susitvarko" su sia problema. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(milou @ 2012 02 14, 09:37)
pritariu visu 100%. labai retai ismetu vos pradetus naudoti daiktus, bet su siuo atsisveikinau labai greit. visiskai nelaike, tepe... nors siaip body shop tikrai megstu  mirksiukas.gif man ir kvapai patinka, ir pats firmos poziuris i kosmetika... kiek ten naudos is jos jau kitas klausimas, nes mano oda labai sausa ir tarkim visi tie kuno sviestai man tikrai nedrekina. bet visada perku duso zeles, muilus, labai megstu bananu kvapo sampuna.  mirksiukas.gif


idomus dalykas man su siuo deziku.. Pirma karta ji isbandziau budama JAV (cia labai sausas klimatas ir visus metus karsta). Tai jis man nepamainomas buvo. isimylejau. Ji pasiemiau Lietuvon ir ten prasidejo sposai: visiskai nesulaike prakaito, pasitepus ryte, po keliu valandu jautesi nemalonus kvapas, nors nesu linkusi prakaituoti daug o ypac prie -30. grizus i savo dykuma, vel ta pati bonkute mane gelbeja. va taip va biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 02 26, 06:38)

idomus dalykas man su siuo deziku.. Pirma karta ji isbandziau budama JAV (cia labai sausas klimatas ir visus metus karsta). Tai jis man nepamainomas buvo. isimylejau. Ji pasiemiau Lietuvon ir ten prasidejo sposai: visiskai nesulaike prakaito, pasitepus ryte, po keliu valandu jautesi nemalonus kvapas, nors nesu linkusi prakaituoti daug o ypac prie -30. grizus i savo dykuma, vel ta pati bonkute mane gelbeja. va taip va biggrin.gif

As saviski UK pirkau tai zinokit irgi nelaiko gerai. Jei i darba nereikia, nieko lai fizisko neveikiu tai dar galiu pasitepti, bet kitais atvejais tai nea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 02 26, 10:37)
As saviski UK pirkau tai zinokit irgi nelaiko gerai. Jei i darba nereikia, nieko lai fizisko neveikiu tai dar galiu pasitepti, bet kitais atvejais tai nea smile.gif



as ne apie tai, kur pirkta. veziausi ta pati dezika i lt ir skirtingose salyse tas pats buteliukas veike skirtingai. tad mn pvz kur sausas klimatas, jis yra nepamainomas, o va prie dregno, katastrofa...
Atsakyti
gal kas zino kur pigiau galima kuno sviesto nusipirkti? kaip jis man patiko! thumbup.gif dovanu buvau gavusi (alyvuogiu) , labai gerai oda drekindavo po duso. Parduotuvej maciau apie 50lt, internete po 35lt parduoda, bet baisu rizikuoti, gal kokybe prastesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2012 02 27, 12:45)
gal kas zino kur pigiau galima kuno sviesto nusipirkti? kaip jis man patiko! thumbup.gif  dovanu buvau gavusi (alyvuogiu) , labai gerai oda drekindavo po duso. Parduotuvej maciau apie 50lt, internete po 35lt parduoda, bet baisu rizikuoti, gal kokybe prastesne g.gif

Kodėl turėtų būti prastesnė? Taigi internete tas pats body shop, tik, kad ne iš parduotuvės rolleyes.gif Esu pirkus ne vieną kartą iš pardavėjų, tai viskas gerai būna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2012 02 27, 11:45)
  dovanu buvau gavusi (alyvuogiu) , labai gerai oda drekindavo po duso.


alyvuogiu ir as sio dienom isimylejau. nusipirkau maza pakuote, tai noriu dabar dideles plius didele duske ir skysto muilo
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 02 28, 00:26)
alyvuogiu ir as sio dienom isimylejau. nusipirkau maza pakuote, tai noriu dabar dideles plius didele duske ir skysto muilo


Alyvuogių kvapas man dieviškas wub.gif Nors labiau primena ne alyvuogių, o šviežių obuolių biggrin.gif
Atsakyti
Kaip body shopo tusai? ar netrupa? kaip laikosi?
maniskis baigiasi, o siems kaip tik akcija... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 02 21, 22:56)
Gal kas bandete Vitamin E Sink In Moisture Mask ?
user posted image
Nes labai truksta drekinimo sad.gif  naudoju siuo metu Aloe Soothing Day Cream tai nelabai kazko duoda sad.gif

Sita kauke man Nr. first.gif . Ji SKIN - IN, t.y. nenuplaunama. Uzsitepu ja vakare (karta ar du per savaite, pagal poreiki...) ir vaikstau, eidama miegoti vistik nuplaunu, nes tas lipnumas nepatinka. Galima nuvalyti ir servetele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 03 02, 11:25)
Kaip body shopo tusai? ar netrupa? kaip laikosi?
maniskis baigiasi, o siems kaip tik akcija...  ax.gif

nu ir klausimas lotuliukas.gif pati taigi naudojai, ar nepajutai: trupa/netrupa? mirksiukas.gif
Atsakyti