Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Aš turiu migdolų kūno sviestą. Kvapas nerealus ir gan stiprus wub.gif Drėkina puikiai thumbup.gif Nepatiks nemėgstančioms saldžių, stiprių kvapų. Man dažniausiai visi TBS kvapai patinka.
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2012 02 01, 19:09)
Esu visiskai nusivylusi sios serijos dezodorais, man jie visiskai nelaiko, o vasara isvis buvo tragedija su juo  schmoll.gif zodziu teko ismesti  smile.gif



QUOTE(*Infiniti* @ 2012 02 01, 23:10)
Jo,as irgi turiu,nors as gausiai neprakaituoju neturiu isvis problemos,bet tikrai jis yra silpnas,net Lady speed stikas gelinis bespalvis daug,daug,ilgiau saugo 4u.gif



QUOTE(ciurlionis @ 2012 02 02, 09:22)
man asmeniskai nei vienas dezodorantas is Body nieko nelaiko,tik kad  skaniai jie  kvepia ir tiek,o prakaituoju labai,tai man  jokio rezultato neduoda


pritariu visu 100%. labai retai ismetu vos pradetus naudoti daiktus, bet su siuo atsisveikinau labai greit. visiskai nelaike, tepe... nors siaip body shop tikrai megstu mirksiukas.gif man ir kvapai patinka, ir pats firmos poziuris i kosmetika... kiek ten naudos is jos jau kitas klausimas, nes mano oda labai sausa ir tarkim visi tie kuno sviestai man tikrai nedrekina. bet visada perku duso zeles, muilus, labai megstu bananu kvapo sampuna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2012 02 14, 09:37)
pritariu visu 100%. labai retai ismetu vos pradetus naudoti daiktus, bet su siuo atsisveikinau labai greit. visiskai nelaike, tepe... nors siaip body shop tikrai megstu  mirksiukas.gif man ir kvapai patinka, ir pats firmos poziuris i kosmetika... kiek ten naudos is jos jau kitas klausimas, nes mano oda labai sausa ir tarkim visi tie kuno sviestai man tikrai nedrekina. bet visada perku duso zeles, muilus, labai megstu bananu kvapo sampuna.  mirksiukas.gif


O tu pabandyk tą šokoladinį sviestą, tikrai labai gerai maitina/drėkina, jis tikras sviestas, jei dar nebandei 4u.gif
Atsakyti
turiu šokoladini jų sviesta, tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif ankščiau turėjau kakavini tai irgi labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2012 02 19, 18:31)
turiu šokoladini jų sviesta, tai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  ankščiau turėjau kakavini tai irgi labai patiko.

sokoladinis kuno sviestas gerai isigere,nepalieka riebios pleveles
Atsakyti
Gal kas bandete Vitamin E Sink In Moisture Mask ?
user posted image
Nes labai truksta drekinimo sad.gif naudoju siuo metu Aloe Soothing Day Cream tai nelabai kazko duoda sad.gif
Atsakyti
kaip tik uzsakiua dabar kauke tokia ir krema, laukiu kol gausiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors turėjo ar bandė tokį makiažo pagrindą: Bealiejis makiažo pagrindas SPF 15 / Oil Free Balancing Foundation SPF 15? Kokie atsiliepimai? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(~Indre~ @ 2012 02 22, 21:49)
Gal kas nors turėjo ar bandė tokį makiažo pagrindą: Bealiejis makiažo pagrindas SPF 15 / Oil Free Balancing Foundation SPF 15? Kokie atsiliepimai? Ačiū.


jeigu oda nera sausa, gal ir tiks, as bandziau, man labai sausino oda, tai uzsakiau dabar drekinanti kazkoki, ziuresim g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Indre~ @ 2012 02 22, 21:49)
Gal kas nors turėjo ar bandė tokį makiažo pagrindą: Bealiejis makiažo pagrindas SPF 15 / Oil Free Balancing Foundation SPF 15? Kokie atsiliepimai? Ačiū.

http://www.supermama...?...2784&st=516
Cia yra mano atsiliepimas apie sia pudra 4u.gif
Atsakyti
Laba gal kas primintumet kaip sifruoti galiojimo koda? kokios raides kuriuos metus zymi

snd gavau produkta jo kodas E177MF bet jo isvaizda man nepatinka manau gali but pasibaiges galiojimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2012 02 23, 19:30)
Laba gal kas primintumet kaip sifruoti galiojimo koda? kokios raides kuriuos metus zymi

snd gavau produkta jo kodas E177MF bet jo isvaizda man nepatinka manau gali but pasibaiges galiojimas ax.gif


Nuliūdinsiu, bet galiojimas iki 06.2011. Pasitikrink pati šioje svetaineje:

http://makeup-review....ua/decoder.php

Pirkai iš merginų , čia forume? Ar siunteisi iš UK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 24 vasario 2012 - 21:44