Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Labai reikia greitų atsiliepimų apie veido prausiklį su alijošium Aloe Vera Gentle Facial Wash šitą, putų pavidalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 13, 19:25)
Labai reikia greitų atsiliepimų apie veido prausiklį su alijošium Aloe Vera Gentle Facial Wash šitą, putų pavidalo  smile.gif

tinka jautriai odai, yra svelnus smile.gif
Atsakyti
o odai su inkštiriukais padėtų kažin? pavalo ją, paskaistina? dar maniškė linkusi į berimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 13, 19:07)
o odai su inkštiriukais padėtų kažin? pavalo ją, paskaistina? dar maniškė linkusi į berimą  g.gif

nemanau,jug cia ne koks sveitiklis,o tik prausiklis.
Atsakyti
daug kas gyre chocomania linija, gavau dovanu , nu nepatinka nors tu ka... kartus kvapas schmoll.gif
Atsakyti
Kaip kanapiu kremas rankoms? Ir vitamin E face wash?
Gal galit parasyti i az kas pigiau prekiauja,turejau 2 mergaites,bet tik vienos kontaktus issaugojus esu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 02 13, 21:34)
Kaip kanapiu kremas rankoms? Ir vitamin E face wash?
Gal galit parasyti i az kas pigiau prekiauja,turejau 2 mergaites,bet tik vienos kontaktus issaugojus esu doh.gif

mano megstamiausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 13, 20:07)
o odai su inkštiriukais padėtų kažin? pavalo ją, paskaistina? dar maniškė linkusi į berimą  g.gif

Su inkstiriukais nepades kovoti, nes jis begalo svelnus, jis net makiazo gerai nenuvalo. Bet man patinka , odos nesausina 4u.gif

QUOTE(wife @ 2012 02 13, 22:34)
Kaip kanapiu kremas rankoms?

superinis thumbup.gif gerai drekina, ilgai laikosi smile.gif kvapas tik nelabai malonus, bet kenteti galima . Ir begalo taupus jis yra. As ta 100 ml, jau metus naudoju
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2012 02 13, 20:07)
o odai su inkštiriukais padėtų kažin? pavalo ją, paskaistina? dar maniškė linkusi į berimą  g.gif

Padetu, jei pasiimtum prausikli su juros dumbliais + tonikas, patraukia poras, dar kauke galima panaudoti karta per savaite. o jei veidas linkes i sausuma, tai po visko vit. E kremas dienai tiktu, vakarais galima tepti kanapiu dienini krema (jis ir maitina, ir drekina) smile.gif Cia as tai naudoju ir man labai gerai smile.gif
Kas del ranku kremo, tai kanapiu ranku kremas labai saunus, susigeria greitai, kvapas siaip sau smile.gif Kanapiu ranku sviestas susigeriau leciau. Del vitamino E prausiklio nieko nezinau, nepirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 02 13, 21:20)
daug kas gyre chocomania linija, gavau dovanu , nu nepatinka nors tu ka... kartus kvapas  schmoll.gif


Man su kvapu irgi tas pats doh.gif . Bet bandysiu jaukintis, nes pati konsistencija tokia laaabai sviestine wub.gif , tikrai skiriasi nuo visu vaisiniu sviestuku. Ji tokia balzamo tipo. Jauciu, kad tepantis jo reikes maziau, nes jis toks riebesnis, todel taupiau naudosis. Bandysiu is pradziu prie Chocomania duso kremo kvapo priprasti, nes jis maziau intensyvus, o paskui, gal ir sviestuko kvapas nebus toks stiprus.
Beje, duso kremas labai sudrekino ir susvelnino oda. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 14, 00:10)
Man su kvapu irgi tas pats doh.gif . Bet bandysiu jaukintis

man taip buvo su moringu sviestu-kai pirma kart uostinejau parduotuvej , galvojau isgriusiu nuo tokio baisaus ir nezmoniskai stipraus kvapo. o praejo metai ir as ji net isigijau, siai dienai man jis kvepia.
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 02 13, 21:34)
Kaip kanapiu kremas rankoms? Ir vitamin E face wash?


kanapių kremas rankoms man pats pats pačiausias, skalsus žiauriai, pradėjau rudenį, o dar tebenaudoju, o ir labai gerai pamaitina rankas, tik prie kvapo reikia priprasti biggrin.gif

QUOTE(Ašara @ 2012 02 14, 00:40)
man taip buvo su moringu sviestu-kai pirma kart uostinejau parduotuvej , galvojau isgriusiu nuo tokio baisaus ir nezmoniskai stipraus kvapo. o praejo metai ir as ji net isigijau, siai dienai man jis kvepia.


O man kaip moringų sviestas skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti